Üdvözöllek, Vendég
    Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.    Elfelejtett jelszó
    Go to bottomOldal: 1...560561562563564565566...570
    Wildhorse 2010/04/24 13:27 (792)
    kispaci írta:
    Én is ezt láttam, ezen felbuzdulva itt is végeztem pár módosítást de rollback lett a vége...... valami nem stimmol.

    Wildhorse 2010/04/24 13:26 (791)
    Én is ezt láttam, ezen felbuzdulva itt is végeztem pár módosítást de rollback lett a vége...... valami nem stimmol.
    pizo 2010/04/24 13:15 (790)
    Kispaci:

    A bétában a képek rendben, a szín még ott sem állítható.
    Longboat 2010/04/24 11:56 (785)
    De hogy én ezt mennyire utálom most. Ilyen szép időben bringázni kéne menni a srácokkal. Egyébként is rágják a fülem, hogy délután menjünk el a CM-re, de az ilyen tömegrendezvényektől kiráz a hideg, ez esetben annál is inkább, mert - bár napi szinten közlekedési eszközként kerekezünk - a durva bringanácik csomó megnyilvánulásukkal nem értek egyet. Érdekes, a kresz, a forgalom jellegzetességeinek ismeretében, magamat nem a többi közlekedő elé/fölé helyezve (látjátok, pedálozom, én mentem meg a Földet, tehát mindenki takarodjon körülöttem az anyjába), semmivel több atrocitás nem ér két keréken, mint négyen. Szóval CM-re nem megyünk, de azért még k. élet, hogy most dolgozni kell.
    Lehet, hogy ebéd után elzavarom a bagázst gazokat lesni a vásárba.
    Wildhorse 2010/04/24 11:55 (784)
    [img]http://www.volvowiw.hu/images/fbfiles/images/images.jpeg[/img]
    Longboat 2010/04/24 11:23 (783)
    Nálam ma gálya van, de holnap megnézzük az RC autós off-road OB futamát, egész napos program, szerintem buli lesz.
    Géza bá 2010/04/24 11:20 (782)
    Én már túl vagyok a műhely takarításon. Végre.
    Most jön a fűnyírás.
    Azért a gép kint áll a garázs előtt, szép tiszta, csili-vili. És "pihenés" fedőnév alatt szoktam gyönyörködni benne.
    l.ovlov 2010/04/24 10:14 (781)
    "előtte dolgozni kell még egy kicsinykét"


    Ez "rabszolgák" sorsa
    l.ovlov 2010/04/24 10:12 (780)
    A Kertészeti Egyetemen ma és holnap Virágkiállítás és Vásár mi megyünk, ma 12-től kb 16-ig ott vagyunk, unokázunk kicsit, Kati meg megnézi a gazokat is
    JrCsG 2010/04/24 09:59 (779)
    DaniS70 írta:
    S70zép napot mindenkinek!

    Gyönyörű az idő, autózzatok, kiránduljatok, pihenjetek!


    Az idő szép, de a pihenés még hátra van, előtte dolgozni kell még egy kicsinykét
    DaniS70 2010/04/24 09:47 (778)
    S70zép napot mindenkinek!

    Gyönyörű az idő, autózzatok, kiránduljatok, pihenjetek!
    DaniS70 2010/04/24 09:45 (777)
    czimbi írta:


    A rizsszemizzók cseréje aztán megoldódott-e a 440-esben?


    Szia Czimbi!

    Köszi az infot, kb. 5 perc alatt abszolváltam! Csináltam is pár fotót, majd ha lesz türelmem, felrakom
    DaniS70 2010/04/24 09:44 (776)
    Morgo888 Morgosson írta:
    Ha Vazs megyei (bejelentett) lakos vagy, az illetékességi okból megmagyarázza a címzést, a csaknem párhuzamos fotót viszont nem.

    Ha az egyiket elismered és a másik fizikailag kiárt, akkor szvsz nincs különösebb gond...

    A dátum-hely-időpont azonosságra viszont nem tudok mit mondani... Objektív szemmel nézve lehet igaz és hamis is, persze a képek megnézése nélkül!

    Viszont ha az egyiket meg tudod cáfolni, azzal nagy valószínűséggel a másikat is hiteltelenné tudod tenni, azaz egyik sem lesz bizonyító erejű...

    Látni kellene ezt szakembernek, meg ismerni a teljes sztorit, mert ez így csak sötétben matatás a langyos LHM-ben (bocs, off)...


    Az összes gyorshajtás aszem a Szombathelyi rk. hatáskörébe került...
    JrCsG 2010/04/24 09:21 (775)
    Jó reggelt Mindenkinek!

    SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KEDVES ALTF4!
    l.ovlov 2010/04/24 07:40 (774)
    DéeL írta:
    l.ovlov írta:
    jó reggelt
    "A futómű meg a kormány az smafu?"

    Természetesen nem...

    Yóreggelt


    Na azé
    DéeL 2010/04/24 07:18 (773)
    l.ovlov írta:
    jó reggelt
    "A futómű meg a kormány az smafu?"

    Természetesen nem...

    Yóreggelt
    l.ovlov 2010/04/24 06:29 (772)
    jó reggelt
    Longboat 2010/04/24 05:52 (771)
    Eredményekben gazdag, szép jó reggelt kívánok minden kedves Volvós kollégának.
    Weasy 2010/04/24 05:06 (770)
    Jó reggelT5!
    Morgo888 Morgosson 2010/04/24 02:26 (769)
    Ha Vazs megyei (bejelentett) lakos vagy, az illetékességi okból megmagyarázza a címzést, a csaknem párhuzamos fotót viszont nem.

    Ha az egyiket elismered és a másik fizikailag kiárt, akkor szvsz nincs különösebb gond...

    A dátum-hely-időpont azonosságra viszont nem tudok mit mondani... Objektív szemmel nézve lehet igaz és hamis is, persze a képek megnézése nélkül!

    Viszont ha az egyiket meg tudod cáfolni, azzal nagy valószínűséggel a másikat is hiteltelenné tudod tenni, azaz egyik sem lesz bizonyító erejű...

    Látni kellene ezt szakembernek, meg ismerni a teljes sztorit, mert ez így csak sötétben matatás a langyos LHM-ben (bocs, off)...
    Volvo-mánia 2010/04/24 01:20 (768)
    Morgo888 Morgosson írta:
    Üdv! Ha készült fotó, a már elkészült kép nem manipulálható. A készítés módja talán igen, ún. kalibráló üzemmódban némi eltérés kieszközölhető, értelmét azonban nem látom, ha gyorshajtó kell, elég egy 30-as táblát keresni és lehet aratni. Aki a felvételt csinálja, a felvételt bizonyosan nem szerkesztheti, aki meg feldolgozza, az 1.: nemigen van a 'cél-rendszám' birtokába, 2.: ha van esze, annak viszont tudatában van, hogy mivel pixelekről és árnyalatokról van szó, egy tökéletes hamisítás (szoftver+munkaidő) többe kerül, mint 100 fotóból 1 igazi vér-szabálysértőt kiszedni...

    Ha egészen biztosan tér-idő problémád van, én a személyes fotómegtekintést javasolnám, mert sokkal nagyobb az esély egy hanyag rendszám-feldolgozásra (értsd: rosszul/trehányul olvassa le a képet), mint arra hogy manipulálja a fotót. Ha ez utóbbi akárcsak egyszer is bizonyítást nyerne, alapjaiban rengetné meg az uniós traffipax-rendszert...

    A laza, nagy ívben letojós módszert nem ajánlanám, mert a határozat-visszacsinálás sokkal több energiába kerül, mint egy személyes megtekintés, ahol netán nemcsak a rendszám-eltérés, de akár a szín/márka eltérés is bejátszhat... meg aztán ha valaki valamit nem követett el, a jog elvárja tőle minimumként ilyen tartalmú vallomás megtételét (ld: P.Dénes nevű "mártír", aki igaztalanul ült több évet, igaz azt mindenki elfelejti közölni, hogy jogorvoslati lehetőségeit nem merítette ki, sőt... a többi nem publikus... sajnos).


    Igen mindenképpen szeretnék a dolognak utána járni!

    Ugyanis készült egy kép adott időpontban.Legyen x dátum,x időpont. 80km/h-val 50-es lakott területen.Aztán készült egy dettóra majdnem ugyanilyen kép 45 perccel késöbbi időpontban a képen feltüntetett adatokbol(azon a rendőrségi honlapon megnézve amit Ícsi linkelt lentebb).És ugyanezekkel az adatokkal(dátum,óra,hely) jött 2 db levél.Tehát elméletileg az autót ugyanazon a helyen 2x ugyanugy mérték be.A linkelt honlapon megtekinthető képeken(2db-2db kép) nem lehet kivenni a vezetőt(pont eltakarja a nagy bazi fekete sáv amiben a km/h is fel van tüntetve) csak az autót és a rendszámot. A kis adatokbol kitűnik hogy egyik alkalommal 113m volt a távolság(gondolom a trafis autótol a kis autóm),míg másodszor 118m.A 2 esemény fotóin a helyszín(egyéb parkoló autók,épületek,stb) részben megegyezik,de az autórol készült fotók dettóra.Így laikusként megnézve mindenben egyeznek.A kerekek állása,a kis rovarmaradványok az elején,apró por rajta,az árnyékok,fények,stb.Viszont a 2.képen már nem járhatott ott az autó,mert én voltam vele máshol.De sajnos ezt nem tudom semmivel sem bizonyítani,csak szóban,ráadásul egyedül voltam.

    Tehát kapok 2x45e Ft-t amikor elvileg csak 1x járna.Megtörtént,nehéz volt a jobb láb,kész.Ezen már itthon túvagyunk.Természetesen ez csak az én verzióm,mert a képek ugye adottak.igazam nem lehet szerintem,mert"Le van fotózva,ráadásul hivatalosan,tehát ott volt" alapon.
    Nem a pénzbefizetés zavar(dehogynem,mert 1000 más helye is lenne ennek az összegnek),csak az a baj hogy simán kinézném egyes nem az állományba való tagokrol(mert valljuk be vannak ilyenek!) hogy játszadoznak egy kis előnyugdíjjra... Természetesen lehet mindez szerencsétlen véletlen és tényleg 2x döngetett bele!De ez esetben atomgáz!Egyszer okay,de hogy másodikra se veszi észre vazze.Kész!Bicikli neki!Totál ki vagyok!El is költözöm asszem.

    Egy kis pitiáner borsodi faluban történt az eset és a Vas megyei kapitányságtol jött mindkettő levél.Mondjuk ez is fura nekem.

    Sajnos most nem tudok gépnél lenni,de majd kifejtem bővebben ha gondolod!Jó lenne erröl eltársalogni.
    Volvo-mánia 2010/04/24 01:00 (767)
    pizo írta:
    Volvo-mánia:

    Írtam e-mailt.


    Néztem!Ment Re!
    sipsan 2010/04/24 00:06 (766)
    Jó estét a tisztelt márkatársaknak!

    Az index forumon egykoron igerte nekem valaki a kovetkezot: elmondja/megmutatja/segit megcsinalni, hogy a kullos felnijeim miatt lathato feknyereg (remelem nem irok hulyeseget ) hogyan szerelheto ki es vissza. A muvelet celja, hogy letisztitsam a fekportol es pl lekromoztassam vagy hoallo ezustszinnel lefuvassam.

    Mivel ebbol nem lett semmi, van valakinek megoszthato tapasztalata?

    Elore is koszonom!
    Wildhorse 2010/04/23 23:39 (765)
    lepetie írta:
    Na közben megoldódott. A nod 32-nél a webhozzáférés-védelmet le kellett tiltani
    Darwin díjas lépés volt
    Morgo888 Morgosson 2010/04/23 23:25 (764)
    Üdv! Ha készült fotó, a már elkészült kép nem manipulálható. A készítés módja talán igen, ún. kalibráló üzemmódban némi eltérés kieszközölhető, értelmét azonban nem látom, ha gyorshajtó kell, elég egy 30-as táblát keresni és lehet aratni. Aki a felvételt csinálja, a felvételt bizonyosan nem szerkesztheti, aki meg feldolgozza, az 1.: nemigen van a 'cél-rendszám' birtokába, 2.: ha van esze, annak viszont tudatában van, hogy mivel pixelekről és árnyalatokról van szó, egy tökéletes hamisítás (szoftver+munkaidő) többe kerül, mint 100 fotóból 1 igazi vér-szabálysértőt kiszedni...

    Ha egészen biztosan tér-idő problémád van, én a személyes fotómegtekintést javasolnám, mert sokkal nagyobb az esély egy hanyag rendszám-feldolgozásra (értsd: rosszul/trehányul olvassa le a képet), mint arra hogy manipulálja a fotót. Ha ez utóbbi akárcsak egyszer is bizonyítást nyerne, alapjaiban rengetné meg az uniós traffipax-rendszert...

    A laza, nagy ívben letojós módszert nem ajánlanám, mert a határozat-visszacsinálás sokkal több energiába kerül, mint egy személyes megtekintés, ahol netán nemcsak a rendszám-eltérés, de akár a szín/márka eltérés is bejátszhat... meg aztán ha valaki valamit nem követett el, a jog elvárja tőle minimumként ilyen tartalmú vallomás megtételét (ld: P.Dénes nevű "mártír", aki igaztalanul ült több évet, igaz azt mindenki elfelejti közölni, hogy jogorvoslati lehetőségeit nem merítette ki, sőt... a többi nem publikus... sajnos).
    pizo 2010/04/23 23:25 (763)
    Volvo-mánia:

    Írtam e-mailt.
    pizo 2010/04/23 22:34 (762)
    czimbi írta:


    Annak a csavarnak a leimádkozását kihagytam volna, de a lényeg, hogy győztünk, bement a tartalékcsavar, pusztuljon a régi! Hogy a profi 17-es crowa lazán, egy elegáns reccsenéssel feladja, ez új volt!



    Nekem egy régebbi OFF autómon az első fék folyamatosan fogott, ez valósággal beégette a kerékcsavarokat.
    A kerékkulcs szétnyílt.
    A crowa szintén.
    Aztán elővettem Apám régi orosz crowa készletét, a hajtókart egy kb. 1 méteres csőfogóval megfogtuk, arra egy kb. másfél méteres csövet húztunk, és így ekkora erőkarral ki tudtuk szedni a csavart.
    Az orosz crowa sértetlenül megoldotta a feladatot, aminek a nehézségéről a fogó pofájának a nyomai árulkodnak.
    czimbi 2010/04/23 22:29 (761)
    Volvo-mánia írta:
    [quote]czimbi írta:
    lepetie írta:
    Jó estét a tisztelt márkatársaknak!
    Én a 460-asok táborába tartozom, főleg a 4xx fórumot szoktam böngészni és újabban a wiwet is. A fék témához kapcsolódva czimbivel volt ma egy nem mindennapi "élményünk" tárcsa és betét cserét illetően. A fél órás műveletből 4,5 órás lett egy fránya berohadt nyeregtartó csavar miatt. Már a feladás utáni pillanatban tettünk még egy próbálkozást, ami sikerrel járt, úgyhogy happy end, az első fékrendszer felújítva. Köszi Robi!!!!!!!!!!!!


    Szüvesen!

    Annak a csavarnak a leimádkozását kihagytam volna, de a lényeg, hogy győztünk, bement a tartalékcsavar, pusztuljon a régi! Hogy a profi 17-es crowa lazán, egy elegáns reccsenéssel feladja, ez új volt!

    A Svédacél erősebb volt a dugókulcsnál!


    No meg a korrózió!
    Volvo-mánia 2010/04/23 22:23 (760)
    Egy költői kérdést tennék fel,amire ha van illetékes a közösségben szeretnék választ is kapni!

    Szerintetek a trafipax fotót valami belső dolgozó tudja manipulálni?Tehát megkreálható egy fiktív fotó amit késöbb kiküldve befizet a normális ember?Az a lovetta meg a kreáló zsebébe landol?

    Ugyanis a 2. eseményszorozaton fizikailag nem lehetett ott az autó,mert én voltam vele a kérdéses időpontban,ráadásul totál máshol.Sajnos bizonyítani nem tudom érdemlegesen ezt.
    Megmondom őszintén nem a büntetés ténye zavar,sem a bírság(persze ezt úgy értve hogy nem szívesen fizet ugye az ember "feleslegesen") hanem az hogy mi van ha valami ilyesmi huncutság van a háttérben amit fentebb írtam!Ráadásul úgy hogy nem is én voltam.Meg mióta Volvom van notórius betartó lettem.Az autó és a márka áldásos hatása ugye.
    Volvo-mánia 2010/04/23 22:13 (759)
    czimbi írta:
    lepetie írta:
    Jó estét a tisztelt márkatársaknak!
    Én a 460-asok táborába tartozom, főleg a 4xx fórumot szoktam böngészni és újabban a wiwet is. A fék témához kapcsolódva czimbivel volt ma egy nem mindennapi "élményünk" tárcsa és betét cserét illetően. A fél órás műveletből 4,5 órás lett egy fránya berohadt nyeregtartó csavar miatt. Már a feladás utáni pillanatban tettünk még egy próbálkozást, ami sikerrel járt, úgyhogy happy end, az első fékrendszer felújítva. Köszi Robi!!!!!!!!!!!!


    Szüvesen!

    Annak a csavarnak a leimádkozását kihagytam volna, de a lényeg, hogy győztünk, bement a tartalékcsavar, pusztuljon a régi! Hogy a profi 17-es crowa lazán, egy elegáns reccsenéssel feladja, ez új volt!



    A Svédacél erősebb volt a dugókulcsnál!
    Volvo-mánia 2010/04/23 22:12 (758)
    DaniS70 írta:
    Hát nekem nem "sanyalábam" van, finomkodom a fékkel, az előző garnitúra Scantech betét közel 60ezret ment el az akkor szintén újonan belekerült Scantech tárcsákon. Most meg mire bekopott az amúgy Propart betét, elkezdett a tárcsa jeleskedni

    Ez van: szopóroller


    Lehet,hogy a Propart "megeszi" a tárcsát mert erősebb az anyagkeveréke.

    (nem ismerem egyébkét,most olvasok erröl a márkárol elösször)
    czimbi 2010/04/23 22:09 (757)
    DaniS70 írta:
    Hát nekem nem "sanyalábam" van, finomkodom a fékkel, az előző garnitúra Scantech betét közel 60ezret ment el az akkor szintén újonan belekerült Scantech tárcsákon. Most meg mire bekopott az amúgy Propart betét, elkezdett a tárcsa jeleskedni

    Ez van: szopóroller


    A rizsszemizzók cseréje aztán megoldódott-e a 440-esben?
    Volvo-mánia 2010/04/23 22:09 (756)
    Én is ezt vallom!
    Volvo-mánia 2010/04/23 22:09 (755)
    DaniS70 írta:
    zajcev5 írta:
    Volvo-mánia írta:
    zajcev5 írta:
    Szép Napot V!

    mai nap gumi csere volt és a jó hír mellé szerelőnk szerint fényes pupos a tárcsa szabályoztatni kell vagy mifene, kérdésem az az, hogy ilyenkor szoktak e, kell e új betéteket is felrakni?

    köszönöm.


    Ja de csak ésszel! Nehogy határérték alá menjen a szabályozás után a tárcsa vastaqgsága,mert annak csúnya vége lehet. Meg Neked is!
    ...



    kalkuláltam, új tárcsa + új betét


    Nekem meg úgy néz ki, hogy lassan elfogy a két első tárcsa, mert nagyom morog már fékezéskor. A betétek újak, a tárcsák 180 ezer környékén lettek cserélve. Most van az ótóban 237 ezer Scantech ennyit bír sajna.


    Milyen betét van benne? Meg ne feledd,hogy az automatic transmission áldásos luxusát élvezed.Ebböl a szempontbol nem áldásos.

    De a váltód picit irigylem!
    czimbi 2010/04/23 21:59 (754)
    lepetie írta:
    Jó estét a tisztelt márkatársaknak!
    Én a 460-asok táborába tartozom, főleg a 4xx fórumot szoktam böngészni és újabban a wiwet is. A fék témához kapcsolódva czimbivel volt ma egy nem mindennapi "élményünk" tárcsa és betét cserét illetően. A fél órás műveletből 4,5 órás lett egy fránya berohadt nyeregtartó csavar miatt. Már a feladás utáni pillanatban tettünk még egy próbálkozást, ami sikerrel járt, úgyhogy happy end, az első fékrendszer felújítva. Köszi Robi!!!!!!!!!!!!


    Szüvesen!

    Annak a csavarnak a leimádkozását kihagytam volna, de a lényeg, hogy győztünk, bement a tartalékcsavar, pusztuljon a régi! Hogy a profi 17-es crowa lazán, egy elegáns reccsenéssel feladja, ez új volt!

    lepetie 2010/04/23 21:34 (753)
    Na közben megoldódott. A nod 32-nél a webhozzáférés-védelmet le kellett tiltani
    lepetie 2010/04/23 21:29 (752)
    Robi!
    A 4xx fórumot továbbra sem tudom elérni én sem
    lepetie 2010/04/23 21:27 (751)
    Jó estét a tisztelt márkatársaknak!
    Én a 460-asok táborába tartozom, főleg a 4xx fórumot szoktam böngészni és újabban a wiwet is. A fék témához kapcsolódva czimbivel volt ma egy nem mindennapi "élményünk" tárcsa és betét cserét illetően. A fél órás műveletből 4,5 órás lett egy fránya berohadt nyeregtartó csavar miatt. Már a feladás utáni pillanatban tettünk még egy próbálkozást, ami sikerrel járt, úgyhogy happy end, az első fékrendszer felújítva. Köszi Robi!!!!!!!!!!!!
    DaniS70 2010/04/23 21:08 (750)
    Hát nekem nem "sanyalábam" van, finomkodom a fékkel, az előző garnitúra Scantech betét közel 60ezret ment el az akkor szintén újonan belekerült Scantech tárcsákon. Most meg mire bekopott az amúgy Propart betét, elkezdett a tárcsa jeleskedni

    Ez van: szopóroller
    czimbi 2010/04/23 20:51 (749)
    DaniS70 írta:
    zajcev5 írta:
    Volvo-mánia írta:
    zajcev5 írta:
    Szép Napot V!

    mai nap gumi csere volt és a jó hír mellé szerelőnk szerint fényes pupos a tárcsa szabályoztatni kell vagy mifene, kérdésem az az, hogy ilyenkor szoktak e, kell e új betéteket is felrakni?

    köszönöm.


    Ja de csak ésszel! Nehogy határérték alá menjen a szabályozás után a tárcsa vastaqgsága,mert annak csúnya vége lehet. Meg Neked is!
    ...



    kalkuláltam, új tárcsa + új betét


    Nekem meg úgy néz ki, hogy lassan elfogy a két első tárcsa, mert nagyom morog már fékezéskor. A betétek újak, a tárcsák 180 ezer környékén lettek cserélve. Most van az ótóban 237 ezer Scantech ennyit bír sajna.


    A tárcsaminőség mellett lábtól is függ, lásd Sanya esetét. Bármilyen minőséget leküzd 150-1500-10ezer km alatt!

    Komolyra fordítva a szót, első féktárcsákat nem illik szabályoztatni, hátsónál bőven belefér. A fékrendszer majd a legfontosabb része egy járműnek, csak erről sokan elfeledkeznek.
    inrock 2010/04/23 20:38 (748)
    Halló Kollégák,

    nagyon köszi a gumiajánlást.

    Hirtelen benéztem a közeli gumis weblapjába, ilyenek vannak a méretemben:
    BF Goodrich
    Kleber DYNAXER HP2
    Michelin ENERGY SAVER
    TIGAR SIGURA

    Hát, még lesz egy köröm hogy hol vegyem meg
    DaniS70 2010/04/23 20:30 (747)
    zajcev5 írta:
    Volvo-mánia írta:
    zajcev5 írta:
    Szép Napot V!

    mai nap gumi csere volt és a jó hír mellé szerelőnk szerint fényes pupos a tárcsa szabályoztatni kell vagy mifene, kérdésem az az, hogy ilyenkor szoktak e, kell e új betéteket is felrakni?

    köszönöm.


    Ja de csak ésszel! Nehogy határérték alá menjen a szabályozás után a tárcsa vastaqgsága,mert annak csúnya vége lehet. Meg Neked is!
    ...



    kalkuláltam, új tárcsa + új betét


    Nekem meg úgy néz ki, hogy lassan elfogy a két első tárcsa, mert nagyom morog már fékezéskor. A betétek újak, a tárcsák 180 ezer környékén lettek cserélve. Most van az ótóban 237 ezer Scantech ennyit bír sajna.
    czimbi 2010/04/23 20:03 (746)
    Erre a VOLVO kombinátorra, ez akartam beszúrni a nagy semmibe
    czimbi 2010/04/23 19:59 (745)
    Volvo-mánia írta:
    zajcev5 írta:
    Szép Napot V!

    mai nap gumi csere volt és a jó hír mellé szerelőnk szerint fényes pupos a tárcsa szabályoztatni kell vagy mifene, kérdésem az az, hogy ilyenkor szoktak e, kell e új betéteket is felrakni?

    köszönöm.


    Ja de csak ésszel! Nehogy határérték alá menjen a szabályozás után a tárcsa vastaqgsága,mert annak csúnya vége lehet. Meg Neked is!

    (bele van gravírozva a min.vastagság mm-ben!)

    Válasz a kérdésedre : Elméletileg igen!Gyakorlatilag ha van még a betéten kopó felület bőven,akkor egy csiszolóvásznas kúra után visszaszerelhető.

    Egyébként én személy szerint nem javaslom az esztergáltatást:
    1.:mert ha pl az esztergályosnak nincs megfelelő rálátása egyéb okokbol akkor félresikerűlhet a művelet.
    2.Fent leírt 2.mondat.


    Nálam eddig a Volvo gyári tárcsa(elöl) eddig kiszolgált egy betétgarniturát és ahogy mértem eddig kb.felére kopott a tárcsa.Tehát még egy batétet kiszolgál még elméletileg és akkor tárcsa csere is lesz majd.

    Kalkulálj!

    (Egy fontos dolgot viszont ne felejts el!Ezek az autók röhögve tudnak 200-zal is menni akár!)


    Erre a is rendes kerámiatárcsa mehetett jóféle hozzávaló betétekkel. 190 mérföld...
    Morgo888 Morgosson 2010/04/23 19:43 (744)
    czimbi írta:
    Sokszázezer, medvével birkózó testalkatú, agyilag alulvezérelt, munkát hírből nem ismerő, dolgozni nem akarók országa vagyunk. Ezeket akarja szélesgábor, vitya és a többi ötletbetyár vidéken munkára ösztökélni az agyament programnak nevezett baromságaikkal??? Szánalom... és dühítő egyben, mert a te, meg az én, meg a ti járulékotaikból lebzselnek ezek a már második generációs léhűtők. Uff, beszéltem.

    Na, jó estét, jó szurkolást!!!

    Most van időm is, energiám is visszaolvasni, ezért elnézést ha nem időszerű valami gondolatom...

    Az idézett szövegen azért akadt meg a szemem, mert éppen ma - miközben egy kisebb légkalapács méretű vésővel 'zsírégetést' végeztem - megvilágosodtam!!!

    Ugye nem kell részleteznem Marian Cosma (remélem jól írtam) gyilkosainak történetét, a lényeg ugye a média által elénk tárt több tízmilliós házakról, autókról szólt és a látszólag hihetetlen magyarázatról, mely szerint mindez ugye "bodza-gyűjtésből" jött össze:-o

    Hát a mai napig a "pofátlan hazugság" könyvtárban tartogattam ezt a magyarázatot, amíg PONT MA rá nem jöttem, hogy ezek az 'ártatlan - ilyenkor bezzeg MAGYAR - állampolgárok' NEM voltak pofátlanok, amikor ezt a magyarázatot adták a vagyonosodásra, szegények egyszerűen tévedésben voltak, mert csak ésszerű magyarázatot akartak adni és ezt dobta a gép, ők KOMOLYAN gondolják, hogy pl. bodzával ennyi pénzt lehet keresni...

    Miből gondolom???

    Hát... eszembe jutott egy kisebbségi fiatalasszony, akit sok évvel ezelőtt voltam oly tudatlan megkérdezni, hogy "Mit dolgozik?", amire azt a 'logikus választ adta, hogy "Dolgozni??? De hát én asse' tudom, hogy aztat hogy kell!!!"


    Szóval bonyolult nyelv a magyar, bonyolult az adórendszer és nem egyszerű a megélhetés sem... és a származás ezt tovább rontja, mert én is bodza- meg csigagyűjtés helyett 'aprópézé' vésegetek egész nap meg kúszok-mászok a porban, vagy ha víz is van, akkor a sárban... Tudom: inkább tanultam vóna' valami rendes szakmát, mint pl. a 'szinterezés'...((
    l.ovlov 2010/04/23 19:03 (743)
    Gabesz S60 2010/04/23 18:13 (742)
    Köszönöm!
    gszilag 2010/04/23 18:04 (741)
    Géza bá írta:
    ezt most gyorsan megosztom veletek, még én sem olvastam el, a facebook-on jött a heico-tól:

    www.vca2010.com


    ez a legjobb rész, igazi autentikus Volvos programpont:
    "Swedish buffet lunch included"
    Géza bá 2010/04/23 17:50 (740)
    Gabesz S60 írta:
    Sziasztok!
    Nemrég vettem 1 S60-ast és az lenne a kérdésem,hogy csak gyári xenont lehet bele rakni vagy bolti filléreseket is???

    A közösségi oldalon találsz sok okosságot és képeket lámpa projektorosítási projektekről. Micsida szójáték
    Röviden: a Fiúk azt mondják, hogy nem érdemes a bolti cuccal foglalkozni, sokkal jobb eredményt ad a projektoros lámpa. De feltétlenül keresd meg a vonatkozó képeket, ícsí kolléga oldalán találálod, ha jól emlékszem. A képek alatt "beszélegtés" is van/volt a témáról.
    Géza bá 2010/04/23 17:34 (739)
    ezt most gyorsan megosztom veletek, még én sem olvastam el, a facebook-on jött a heico-tól:

    www.vca2010.com
    pizo 2010/04/23 17:30 (738)
    Jó napot!
    Kicsidoki 2010/04/23 17:28 (737)
    Aki tud ennél olcsóbb, minőségi archiválást, az szóljon... !

    Szépen mennek lefelé az árak. Szerintem ez kifejezetten jó vétel (pl. Kedves Pepita!)...
    kopiteki 2010/04/23 16:52 (736)
    Jónagyot SE!
    Gabesz S60 2010/04/23 16:47 (735)
    Sziasztok!
    Nemrég vettem 1 S60-ast és az lenne a kérdésem,hogy csak gyári xenont lehet bele rakni vagy bolti filléreseket is???
    Géza bá 2010/04/23 16:41 (734)
    zajcev5 - helyes a kalkulált eredmény!
    Egyébként szerintem nincs más helyes megoldása az egyenletnek.
    zajcev5 2010/04/23 16:29 (733)
    Volvo-mánia írta:
    zajcev5 írta:
    Szép Napot V!

    mai nap gumi csere volt és a jó hír mellé szerelőnk szerint fényes pupos a tárcsa szabályoztatni kell vagy mifene, kérdésem az az, hogy ilyenkor szoktak e, kell e új betéteket is felrakni?

    köszönöm.


    Ja de csak ésszel! Nehogy határérték alá menjen a szabályozás után a tárcsa vastaqgsága,mert annak csúnya vége lehet. Meg Neked is!

    (bele van gravírozva a min.vastagság mm-ben!)

    Válasz a kérdésedre : Elméletileg igen!Gyakorlatilag ha van még a betéten kopó felület bőven,akkor egy csiszolóvásznas kúra után visszaszerelhető.

    Egyébként én személy szerint nem javaslom az esztergáltatást:
    1.:mert ha pl az esztergályosnak nincs megfelelő rálátása egyéb okokbol akkor félresikerűlhet a művelet.
    2.Fent leírt 2.mondat.


    Nálam eddig a Volvo gyári tárcsa(elöl) eddig kiszolgált egy betétgarniturát és ahogy mértem eddig kb.felére kopott a tárcsa.Tehát még egy batétet kiszolgál még elméletileg és akkor tárcsa csere is lesz majd.

    Kalkulálj!

    (Egy fontos dolgot viszont ne felejts el!Ezek az autók röhögve tudnak 200-zal is menni akár!)



    kalkuláltam, új tárcsa + új betét
    Husom 2010/04/23 16:21 (732)
    Laci bácsi!

    Ma menjek 7-f8 körül, vagy inkább holnap reggel? Vagy ne menjek egyáltalán?
    Volvo-mánia 2010/04/23 15:40 (731)
    zajcev5 írta:
    Szép Napot V!

    mai nap gumi csere volt és a jó hír mellé szerelőnk szerint fényes pupos a tárcsa szabályoztatni kell vagy mifene, kérdésem az az, hogy ilyenkor szoktak e, kell e új betéteket is felrakni?

    köszönöm.


    Ja de csak ésszel! Nehogy határérték alá menjen a szabályozás után a tárcsa vastaqgsága,mert annak csúnya vége lehet. Meg Neked is!

    (bele van gravírozva a min.vastagság mm-ben!)

    Válasz a kérdésedre : Elméletileg igen!Gyakorlatilag ha van még a betéten kopó felület bőven,akkor egy csiszolóvásznas kúra után visszaszerelhető.

    Egyébként én személy szerint nem javaslom az esztergáltatást:
    1.:mert ha pl az esztergályosnak nincs megfelelő rálátása egyéb okokbol akkor félresikerűlhet a művelet.
    2.Fent leírt 2.mondat.


    Nálam eddig a Volvo gyári tárcsa(elöl) eddig kiszolgált egy betétgarniturát és ahogy mértem eddig kb.felére kopott a tárcsa.Tehát még egy batétet kiszolgál még elméletileg és akkor tárcsa csere is lesz majd.

    Kalkulálj!

    (Egy fontos dolgot viszont ne felejts el!Ezek az autók röhögve tudnak 200-zal is menni akár!)
    czimbi 2010/04/23 14:14 (730)
    Kicsidoki írta:
    czimbi írta:
    DaniS70 írta:
    Sajna a 4xx megint okádja a trójaikat. Czimbi, szólsz az illetékesnek?

    Grapee tegnap este fejezte be a takarítást, most pillanatnyilag rendben működik! Vártuk a visszajelzéseket, eddig rajtad kívül mindenki rendben lévőnek találta. A vírusírtód karanténjából a tegnapi "élményanyagot" távolítsd el és úgy próbálkozz újra.




    Kedves Czimbi!

    Maga a 4xx honlap bejön, de a Fórumra sajnos nálam is azonnal elkezdett visítani az Avast, és nem engedett belépni (szívből ajánlom a figyelmetekbe az Avast-ot, évek óta maximális hatékonysággal védi a gépemet, nagyon szeretem!), és kiírta a konkrét trójai faló típusát is...
    Ez bizony megint almás sajnos...


    Megnéztük a tisztogatás után a php-s fórumot grapeeval 2x is, tiszta volt, du-este még ránézek... Inkább az Avast karantén beálításával lesz ott a gond.
    zajcev5 2010/04/23 14:11 (729)
    Szép Napot V!

    mai nap gumi csere volt és a jó hír mellé szerelőnk szerint fényes pupos a tárcsa szabályoztatni kell vagy mifene, kérdésem az az, hogy ilyenkor szoktak e, kell e új betéteket is felrakni?

    köszönöm.
    CsZoli 2010/04/23 13:49 (728)
    Nincs mit, remélem sikerül megoldani.
    Kicsidoki 2010/04/23 13:49 (727)
    czimbi írta:
    DaniS70 írta:
    Sajna a 4xx megint okádja a trójaikat. Czimbi, szólsz az illetékesnek?

    Grapee tegnap este fejezte be a takarítást, most pillanatnyilag rendben működik! Vártuk a visszajelzéseket, eddig rajtad kívül mindenki rendben lévőnek találta. A vírusírtód karanténjából a tegnapi "élményanyagot" távolítsd el és úgy próbálkozz újra.




    Kedves Czimbi!

    Maga a 4xx honlap bejön, de a Fórumra sajnos nálam is azonnal elkezdett visítani az Avast, és nem engedett belépni (szívből ajánlom a figyelmetekbe az Avast-ot, évek óta maximális hatékonysággal védi a gépemet, nagyon szeretem!), és kiírta a konkrét trójai faló típusát is...
    Ez bizony megint almás sajnos...
    czimbi 2010/04/23 13:47 (726)
    Cicem befutott Tihanyra, most jelezte, hogy jól szedte a lábát a 480 (mondtam is neki, ahogy nyomtad neki! ), reméljük közigbirság nélkül teljesítette a távot!
    Kicsidoki 2010/04/23 13:44 (725)
    Ehhez a kiégett S40-hez (miért égett ki, benyás volt, azok ezt nem szokták, vagy?) :

    Asszongya Momentum felszereltség! LOL!
    Pedig ha Summum lett volna, le is csaptam volna rá!
    Kicsidoki 2010/04/23 13:40 (724)
    Megjött, nagyon szépen köszönöm, nagyon kedves vagy!!!

    Próbáltam ezzel is, de a 25 karakterre eldobta magát, 15-ig lehet a meglévő karaktereket (amire emlékszem) beírni. A sima szótár alapú és sima brute force feltörés 25 karakterre több, mint egy hónapig tartana...
    A röhej az, hogy a 98%-ára emlékszem, 1-5 karakter csak a kérdés, de 25 karakterrel dolgozó programot nem találtam...

    Az Advanced Office Password Breaker (hála a vietnámi rapidshare keresőnek...) más módszert használ (valami gagyi 40 bites MS kód feltörést magyaráznak), most dolgozik rajta (2 procival is még 2 nap 19 órát ír). Kíváncsi vagyok...

    Kiderült, hogy a kis, nem túl régi lapitopi kb 2,5x gyorsabb, mint az 5 éves asztali "erőgépem" (közel 2,4 millió kód / másodperc !!!)... LOL.

    De hálásan köszönöm!
    Volvo-mánia 2010/04/23 13:40 (723)
    ícsí írta:
    ícsí írta:
    Volvo-mánia írta:
    Nem tudja esetleg valaki mennyi is a pontos büntetési tétele egy 29km/h-s sebesség túllépésnek 50km/h-s szakaszon lakott területen belül? Keresgettem a neten és találtam is különböző táblázatokat de más más összegeket írnak. Most hozott a postás egy levelet vazze...

    Üdv a klubba

    45ezer.


    sőt, itt meg is nézheted a fényképet

    kozigbirsag.police.hu/


    Nagyon jó! Mik elérhetőek már! Ki is nyomtatom neki,sőt be is lesz keretezve!!!
    Volvo-mánia 2010/04/23 13:31 (722)
    ícsí írta:
    Volvo-mánia írta:
    Nem tudja esetleg valaki mennyi is a pontos büntetési tétele egy 29km/h-s sebesség túllépésnek 50km/h-s szakaszon lakott területen belül? Keresgettem a neten és találtam is különböző táblázatokat de más más összegeket írnak. Most hozott a postás egy levelet vazze...

    Üdv a klubba

    45ezer.


    Na vazze! Ráadásul 2x.Oda,s visszafelé is. Ez váló ok lesz asszem!Nők kezébe nem való autó,pláne Volvo! Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!
    CsZoli 2010/04/23 13:19 (721)
    Szia a freemail-re ment, ahogy nézem 12:20-kor ment el nem tudom mennyi az átfutási idő.
    Megpróbálom másik címről is elküldeni.
    Kicsidoki 2010/04/23 13:00 (720)
    XCép napot a Kedves Volvereknek!

    CsZoli írta:

    Küldtem mail-t egy próbát megér [/quote]

    Kedves CsZoli!

    Nagyon kedves Tőled, de egyelőre nem jött semmi...
    Esetleg szabad kérnem, hogy a littledoc freemail-re küld át, vagy itt írj nekem? Hálásan köszönöm!

    Jelen állás szerint kb vasárnap éjjelre reménység szerint meg lesz a kód. Majd beszámolok.
    Longboat 2010/04/23 12:48 (719)
    Ha valaki Bp.-Debrecen-Bp. kört megy, szóljon.
    ícsí 2010/04/23 12:29 (718)
    ícsí írta:
    Volvo-mánia írta:
    Nem tudja esetleg valaki mennyi is a pontos büntetési tétele egy 29km/h-s sebesség túllépésnek 50km/h-s szakaszon lakott területen belül? Keresgettem a neten és találtam is különböző táblázatokat de más más összegeket írnak. Most hozott a postás egy levelet vazze...

    Üdv a klubba

    45ezer.


    sőt, itt meg is nézheted a fényképet

    kozigbirsag.police.hu/
    ícsí 2010/04/23 12:27 (717)
    Volvo-mánia írta:
    Nem tudja esetleg valaki mennyi is a pontos büntetési tétele egy 29km/h-s sebesség túllépésnek 50km/h-s szakaszon lakott területen belül? Keresgettem a neten és találtam is különböző táblázatokat de más más összegeket írnak. Most hozott a postás egy levelet vazze...

    Üdv a klubba

    45ezer.
    Volvo-mánia 2010/04/23 12:22 (716)
    Nem tudja esetleg valaki mennyi is a pontos büntetési tétele egy 29km/h-s sebesség túllépésnek 50km/h-s szakaszon lakott területen belül? Keresgettem a neten és találtam is különböző táblázatokat de más más összegeket írnak. Most hozott a postás egy levelet vazze...
    Longboat 2010/04/23 12:03 (715)
    Ja és persze udvariasan elbúcsúztam és sok sikert kívántam az autó eladásához.
    Longboat 2010/04/23 12:03 (714)
    DaniS70 írta:
    Longboat figyelmébe ajánlanám a díszrácsot

    Kösz Dani!
    Fel is hívtam, tulaj, nem kereskedés, reménykedni kezdtem, de feleslegesen. Elmondtam neki, hogy kéne a rács, mert az egy elég ritka holmi (és nem is az ő 7-eséhez való), cserébe kapna egy a modelljéhez és a lököse színéhez passzoló, hibátlan rácsot, 1 perc és 2 mozdulat az egész, és a szívességét meghálálnám egy üveg veressel, vagy hasonlóval.
    Persze rögtön elkezdte, hogy ha nekem ez ennyire fontos, akkor ő többre gondol, merthogy az ő ideje, a szervezés, ésatöbbi...

    Kurvaéltet, a kapzsi kisstílű ungarise vircsaftba.
    Longboat 2010/04/23 11:58 (713)
    Upsz, itt nemtom, mi történt, én írtam egy hsz-t, de a reggeli szöegemet tette be.
    Longboat 2010/04/23 11:55 (712)
    Szevasztok!
    Tegnap végre sikerült lecserélni a téli-nyári garnitúrát. Ilyenkor mindig ellenőrzöm a pótkerék állapotát is és kiült az arcomra a nagyrököny, mert azt tapasztaltam, hogy a soha egyetlen métert sem futott eredeti gumi egyszerűen szétfoszlott, elrepült felette az idő vasfoga.

    Ez virsli kerék, az van ráírva, hogy 155 R15 89Q (/ nélkül).

    Van valakinek 1 darab ilyen felnire felrakható bármilyen használt gummmája?
    Minutus Toxicus 2010/04/23 11:35 (711)
    [/quote] A boge is 29400,-[/quote]

    Koszi kartàcs! No, megyek akkor megkérdem errefelé mijahelyzet.
    l.ovlov 2010/04/23 11:05 (710)
    l.ovlov írta:
    Toxic11 írta:
    mr sas írta:
    esetleg beszámítok benzinutalványt bp-r'dam távon


    Ennyibül pont meg lehet jàrni a Budapest-Vörösgàt utat oda-vissza.


    Egyébkint meg köci.
    Megvàrom még mit mond Laci, aztàn indulok, megnyifogtatom itt a helyi Volvost, hogy akko hogyé is van nàla.


    29400,- Svedenből, a toronygumi 3600,-


    A boge is 29400,-
    l.ovlov 2010/04/23 11:03 (709)
    Toxic11 írta:
    mr sas írta:
    esetleg beszámítok benzinutalványt bp-r'dam távon


    Ennyibül pont meg lehet jàrni a Budapest-Vörösgàt utat oda-vissza.


    Egyébkint meg köci.
    Megvàrom még mit mond Laci, aztàn indulok, megnyifogtatom itt a helyi Volvost, hogy akko hogyé is van nàla.


    29400,- Svedenből, a toronygumi 3600,-
    DaniS70 2010/04/23 10:56 (708)
    A külső dekorelemekre hívnám fel a figyelmet:

    Csicsa-car, megkímélt, női tulajtól :D
    gszilag 2010/04/23 10:48 (707)
    DaniS70 írta:
    A használtautó mai gyöngyszemei:

    durvák...főleg a kiégett. :/
    DaniS70 2010/04/23 10:41 (706)
    Madár6 2010/04/23 10:33 (705)
    Oké, akkor 2 hét múlva.
    CsZoli 2010/04/23 10:31 (704)
    Kicsidoki írta:
    Van itt nekem egy jelszóval védett MS Office 97-2003-as file-om. Sajnos elfelejtettem a pontos jelszavát, és ez nekem most oltári szívás. Tud valaki segíteni?
    Feltúrtam a netet, de semmi ingyenesen használható jó sw-t nem találtam. Amik demoban futnak, azok csak rövid jelszavakkal boldogulnak, ez hosszabb (de a nagy része megvan).

    Valaki?

    HEEEEEEELP!


    Küldtem mail-t egy próbát megér
    DaniS70 2010/04/23 10:30 (703)
    Czimbi sajna a fertőzés fennáll továbbra is (legalábbis nálam) a lenti állapot a karantén ürítése utáni:

    DéeL 2010/04/23 10:29 (702)
    Nálam nem nagyon akarnak a képek megjelenni...

    Yóreggelt
    mr sas 2010/04/23 10:25 (701)
    Madár6 írta:
    Szép jó napokat a díszesnek!

    T. Mr. Sass!

    Megoldható lenne az évvégi talin beszéltek?

    Üdv: Madár


    ha aksi, akkor kb 2 hét múlva igen
    Madár6 2010/04/23 10:23 (700)
    Szép jó napokat a díszesnek!

    T. Mr. Sass!

    Megoldható lenne az évvégi talin beszéltek?

    Üdv: Madár
    gszilag 2010/04/23 10:21 (699)
    reggel'

    az történt szegény s40-nel, hogy egyszer 45 fokban jobbra kanyarodtam kb 30cal rendes normális budapesti úton és elkezdett valami az autó elejében alul kopogni ütemesen. lehúztam az ablakokat, hogy merről jöhet, de akkor kevésbé hallottam. felhúzott ablakkal volt tiszta és erős a hang. azt gondoltam, hogy ez az út miatt volt, mert utána 15 percig úgy mentem, hogy mindig jobbra kelljen kanyarodni (), de nem hallottam. majd tegnap újra ugyanazt, egy másik utcában, tehát nem az út volt. rövid időre hallottam, de tisztán kivehetően az autó produkálta és nem volt mindennapos. egyéb gyanús hang nincs, sem más tünet, minden tök normális.

    van valami ötletetek?

    (2001 s40, másfél hónapja átnézve, akkor minden jó állapotban volt)

    köszi előre is
    czimbi 2010/04/23 10:16 (698)
    Toxic11 írta:
    DaniS70 írta:
    Sajna a 4xx megint okádja a trójaikat. Czimbi, szólsz az illetékesnek?

    Nem elképzelheto, hogy a szàm és kivàltképp az "x"-ek miatt màszik a forumra minden szar? Mert ugyi a 4xx olyasmi mint a sex, és màr az ovisok is tudjàk, hogy erre kattint a legtobb ember.


    Annó a névválasztásnál nem az xxx tartalom mozgatta a csapatot; jó a felvetésed!
    czimbi 2010/04/23 10:14 (697)
    DaniS70 írta:
    Sajna a 4xx megint okádja a trójaikat. Czimbi, szólsz az illetékesnek?

    Grapee tegnap este fejezte be a takarítást, most pillanatnyilag rendben működik! Vártuk a visszajelzéseket, eddig rajtad kívül mindenki rendben lévőnek találta. A vírusírtód karanténjából a tegnapi "élményanyagot" távolítsd el és úgy próbálkozz újra.
    Volvo-mánia 2010/04/23 10:11 (696)
    Volvo-mánia írta:
    mr sas írta:
    98ig és 99től

    Eesetleg egy bontott '99-'00 jobbost tudnál szermányolni?


    Csupaszon!Semmi sem kellene hozzá!Se jeladó,se csapágy!Nudistában csak!
    Volvo-mánia 2010/04/23 10:10 (695)
    mr sas írta:
    98ig és 99től

    Eesetleg egy bontott '99-'00 jobbost tudnál szermányolni?
    Minutus Toxicus 2010/04/23 10:04 (694)
    DaniS70 írta:
    Sajna a 4xx megint okádja a trójaikat. Czimbi, szólsz az illetékesnek?

    Nem elképzelheto, hogy a szàm és kivàltképp az "x"-ek miatt màszik a forumra minden szar? Mert ugyi a 4xx olyasmi mint a sex, és màr az ovisok is tudjàk, hogy erre kattint a legtobb ember.
    mr sas 2010/04/23 10:03 (693)
    98ig és 99től
    tpeter 2010/04/23 09:59 (692)
    Toxic11 írta:


    A csomagtartoban kevésbé mutatkoznak meg e remek abroncsok pozitiv tulajdonsàgai, érdemes oket felnire, majd az autora szerelni!
    Csak szolok.


    Köszi, tudom, de az akció most van, felni meg még a beszerzés/festés/polír folyamatában. Centíroztatni is fogom őket
    Volvo-mánia 2010/04/23 09:53 (691)
    Szevasztok!

    Mr.sas megnéznéd nekem ha lesz időd,hogy a TDI S70-ek csonkállványában melyik évtöl volt variálás az ABS jeladóval kapcsolatban? Illetve ha több volt akkor melyik évektöl! Vagy egyáltalán volt e variálás!

    Pár éve egy kellemes téli lefagyott éjszakán hazafelé tartva egy bazinagy farkaskutya billegett be elém váratlanul.Pillanatnyi fékezést követően konstatálltam hogy tükörjég van a havas út alatt és ugyanúgy haladok ugyanazon irányban.És mivel sem kinyírni,sem lenullázni nem szerettem volna az autóm elejét,ezért ráhúztam a padkára a kocsimat.Jobb első felni keksz,csonkállvány hátrafelé kiálló nyúlvány része kb.60°-kal bejahlott,így egy bontottat hozattam a helyi Volvo szakgárda egy tagjával.(akkor még sajnos nem voltam képben eme közösség tagjaival) de sajnos az ABS jeladó részének luka és a jeladó is más formáju volt(mondanom sem kell hogy a bontós szakszerűen elvágta a vezetéket rajta) nagyobb volt sokkal.Így az autómban lévő eredeti jeladót szereltem bele ebbe a csonkállványba.De sajnos így egy nagyon kicsi hézag van a jeladó mellett.Ami pont aqrra elég hogy esős,csapadékos időben minimális víz jusson a féltengely fogazott részébe. Ami ez alatt a pár év alatt úgy látszik kicsit kölcsönhatásba lépett ezzel-azzal,mert néha egy minimálisan kottyan a jobb első féltengely egyenes állásban lassu tolatás megkezdésekor.Szétszedni,bezsírozni nem szeretném,csak akkor ha már beszereztem egy oda teljesen illő darabot.Ebben kérném szíves segítségedet!

    (szerintem 850-böl származó csonkállvány van most bent nekem egyébként)--sajnos a tag azóta nem ott dolgozik és így nem tudom megkérdezni miböl is való.
    DaniS70 2010/04/23 09:49 (690)
    Sajna a 4xx megint okádja a trójaikat. Czimbi, szólsz az illetékesnek?
    DaniS70 2010/04/23 09:48 (689)
    Toxic11 írta:
    DaniS70 írta:
    Én még tavaly vettem valami first minute akcióban 4db Pirelli P6 Cinturato-t nettó 12/db-ért. Most látom, hogy jól felment az ára. Amúgy hibátlan gumi, esőben is jól viselkedik, csak ajánlani tudom. Valamelyik tesztben zajosnak hozták ki, de én nem éreztem ezt annyira...

    Na de te milyen méretet vettél apafej? Ha 195/65 15-ot, akkor az nem is ennyi, hanem joval olcsobb, mert az olyan standard méret, amibol millioszàm gyàrt minden gumiscég.
    Amugy jo a reklàmkép, teccik.


    Bocs, ja 195/65/15 természetesen. Akkor is 18500/db már...
    gumiház

    Bármiféle reklám nélkül ajánlom őket, lehet olcsó gumákat kifogni, kedvesek, gyorsak.
    Go to topOldal: 1...560561562563564565566...570