Üdvözöllek, Vendég
    Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.    Elfelejtett jelszó
    Go to bottomOldal: 1...563564565566567568569570
    kopiteki 2010/04/20 20:42 (487)
    Szerintem sikítva menekülne!
    pizo 2010/04/20 20:32 (486)
    tzsolti írta:
    Sziasztok!Egy kis segítséget szeretnék kérni viszonylag friss volvos vagyok augusztusba vettem egy 97 12. havi diesel v40 est. egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy kigyulladt nekem a service lámpa a műszerfalon ami valószinüleg a 15 ezres szervizet jelzi. ezt hogy tudom resetelni? köszi előre is a válaszokat.

    Amúgy az a lámpa arra hivatott, hogy figyelmeztessen: el kell végezni az esedékes szervizt.

    Amúgy '99 és azutániaknál ez a módszer működik:

    "Volvo S40/V40 Service Light Reset

    RESETTING SERVICE LAMP ON 1999 S40/V40

    1, Hold down the odometer button

    2, Turn the ignition so all the lights come on

    3, Keep holding the odometer down for 30 secs or until the service light starts flashing

    4, Release the odometer button


    De a '98 és az előttieknél csak műszerrel.
    pizo 2010/04/20 20:26 (485)
    tzsolti írta:
    Sziasztok!Egy kis segítséget szeretnék kérni viszonylag friss volvos vagyok augusztusba vettem egy 97 12. havi diesel v40 est. egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy kigyulladt nekem a service lámpa a műszerfalon ami valószinüleg a 15 ezres szervizet jelzi. ezt hogy tudom resetelni? köszi előre is a válaszokat.

    Nem vagyok benne biztos, talán ezt az évjáratot csak műszerrel lehet, de majd a hozzáértők megerősítik vagy megcáfolják ezt.
    tzsolti 2010/04/20 20:20 (484)
    Sziasztok!Egy kis segítséget szeretnék kérni viszonylag friss volvos vagyok augusztusba vettem egy 97 12. havi diesel v40 est. egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy kigyulladt nekem a service lámpa a műszerfalon ami valószinüleg a 15 ezres szervizet jelzi. ezt hogy tudom resetelni? köszi előre is a válaszokat.
    ícsí 2010/04/20 20:18 (483)
    JóEstét!

    Oldtimer Expo-ról egy rövidebb összefoglaló, holnap jön a hosszabb változat

    belsoseg.blog.hu/2010/04/20/ilyen_volt_az_oldtimer_expo_2010_ben

    Érdemes végignézni
    pizo 2010/04/20 20:04 (482)
    Hogy rövidítik az angolok a kilométert?

    Figyelem: Szándékosan elrejtett szöveg!
    inrock 2010/04/20 20:03 (481)
    DaniS70 írta:
    A nagy ráérő időmben hekkeltem egy Volvo kulcs-pendrive-ot

    volvowiw.hu/index.php?option=com_community&view=photos&task=album&albumid=473&userid=119&Itemid=50


    Nagyonkirály, ilyen kell nekem is Hirtelenjében rágugliztam az "egyéni alakú pendrive" -ra, de nem hozott ki semmi értelmeset. Pedig biztosan lehet kérésre csináltatni, karácsonyra cégeslogóst kaptunk a munkahelytől. Holnap megkérdem bent hol csináltatták.
    pizo 2010/04/20 20:02 (480)
    A fórummal szerintem nincs különösebb baj.
    A legtöbb hozzászólás-lánc nem lesz 4-5 idézetnél hosszabb.
    Az időnkénti jelentkezgetős-feliratkozós hozzászólásokat pedig lehet a régi módon: nem az idézetre kattintva, hanem kijelölve-bemásolva-hozzáírva, így nem fogja elérni a kilométer hosszúságot egy hozzászólás.
    pizo 2010/04/20 19:58 (479)
    fargo írta:
    l.ovlov írta:
    Kit érdekel a III. Zalai Topiktúra?
    Pünkösdi hosszú hétvége, május 21-24., valahol a dombok között


    ...
    - PEPITA
    ...



    Juteszembe, a múltkor PEPITA nagyon érdeklődött disznóölés iránt. Ne szervezzünk neki egyet?
    (Most úgyis felszabadul egy halom szoci, meccsoda felüdülés lenne a sok kenderkötél után... ))
    Reggelnégykorkelős-vérbentocsogós-belekközttúrkálós-szalonnazsírbanúszó-hurkaszagú-pálinkásssat?


    Biztos vagy benne, hogy tetszene Neki az igazi hardcore-röfitor?
    fargo 2010/04/20 19:53 (478)
    inrock írta:
    Halló Kollégák,

    empírikus úton megnéztem ezt az Invalid Token-es dolgot: tegnap este 9 körül voltam itt utoljára, nem jelentkeztem ki. Az elébb, mikor behoztam a lapot, akkor kijelentkezettnek írt ki. Beadtam a júzerájdít, passzvördöt, és akkor jött az Invalid Token üzenet. Ha kijelentkezek, és ilyen sok idő múlva jelentkezek vissza, akkor nincs problem. Nem működne rendesen az "egy idő után kiléptet a rendszer" téma?

    A nicknév megváltoztatását sötétkékről a világoskék alapon támogatom (mondjuk akár fekete is jó lenne).


    Nekem is előjött a token a tökön... Szerintem meg ne léptessen ki a rencccer, nem sok értelme van...
    fargo 2010/04/20 19:52 (477)
    l.ovlov írta:
    Kit érdekel a III. Zalai Topiktúra?
    Pünkösdi hosszú hétvége, május 21-24., valahol a dombok között


    ...
    - PEPITA
    ...



    Juteszembe, a múltkor PEPITA nagyon érdeklődött disznóölés iránt. Ne szervezzünk neki egyet?
    (Most úgyis felszabadul egy halom szoci, meccsoda felüdülés lenne a sok kenderkötél után... ))
    Reggelnégykorkelős-vérbentocsogós-belekközttúrkálós-szalonnazsírbanúszó-hurkaszagú-pálinkásssat?
    inrock 2010/04/20 19:51 (476)
    C20NE: Gratula!
    inrock 2010/04/20 19:47 (475)
    Halló Kollégák,

    empírikus úton megnéztem ezt az Invalid Token-es dolgot: tegnap este 9 körül voltam itt utoljára, nem jelentkeztem ki. Az elébb, mikor behoztam a lapot, akkor kijelentkezettnek írt ki. Beadtam a júzerájdít, passzvördöt, és akkor jött az Invalid Token üzenet. Ha kijelentkezek, és ilyen sok idő múlva jelentkezek vissza, akkor nincs problem. Nem működne rendesen az "egy idő után kiléptet a rendszer" téma?

    A nicknév megváltoztatását sötétkékről a világoskék alapon támogatom (mondjuk akár fekete is jó lenne).
    kopiteki 2010/04/20 19:20 (474)
    Danikám: amiről beszéltünk megnéztem, de nem találtam sajna. Esetleg kérdezd meg Lacinkat, hátha...
    pizo 2010/04/20 18:42 (473)
    DaniS70 írta:
    A nagy ráérő időmben hekkeltem egy Volvo kulcs-pendrive-ot

    volvowiw.hu/index.php?option=com_community&view=photos&task=album&albumid=473&userid=119&Itemid=50


    Az ajtó záró gombra lezár a ringyóz?
    pizo 2010/04/20 18:41 (472)
    C20NE:

    Gratulálok!
    pizo 2010/04/20 18:37 (471)
    Jó napot!
    kopiteki 2010/04/20 16:57 (470)
    Ugye jól emléxem, hogy lehet üdülési csekkel fizetni? Mert most vanik.
    l.ovlov 2010/04/20 16:52 (469)
    Longboat írta:
    Brukner írta:
    Jónapot!

    Úgy látom itt a nagy költözésben kezd elsikkadni a dolog:


    Kit érdekel a III. Zalai Topiktúra?
    Pünkösdi hosszú hétvége, május 21-24., valahol a dombok között


    - fargo & fija & kuttyája
    - PEPITA
    - DaniS70/740, vagy ahogy akarjátok, és élete Viktóriája
    - kopiteki
    - gszilag & menyasszonykája & Zsombor, a verda
    - Longboat family, azaz 4 fő, szívesebben aludnánk 2 db kétágyas szobában, de ha csak négyágyas jut az sem baj. Még egyébként sem biztos, hogy tudunk menni, csak szeretnénk-
    - Zoli855 és neje és Lucája, meg a 855
    - Brukner és Bruknerlady az S40 Spenóttal, szeretnénk, de nem 100% még

    Fargo- főni!
    Aktuális ez még? Ha igen, gondolom le kellene foglalni a szállást, meg ilyenek.
    Segítsek valamiben?


    Hinnye, hisz még l.ovlov sem jelentkezett, mi lesz itt, megint nekem kell főzni?
    Persze a múltkor sem sírtatok, lehet, hogy megint bevállalom, ha a főőőőőszakácsúúúr nem gyön.


    Vetté mán bogrit?
    kopiteki 2010/04/20 16:39 (468)
    Mégegyet!
    czimbi 2010/04/20 15:39 (467)
    Kispaci a honlap html-es kódjainak megfelelő soraiba beírta/beírja, amit kell és majd az ideguglizza az érdeklődőket, no problem...!
    mr sas 2010/04/20 15:37 (466)
    kopiteki 2010/04/20 15:22 (465)
    Páppá

    Küttem méltot!
    báró úr 2010/04/20 14:46 (464)
    DaniS70 írta:
    DaniS70 írta:


    Paci!
    Úgy tűnik mindig a legújabb képet jeleníti meg a fórum...


    ...jeleníti CSAK meg...


    Milyen képet? Hol? Én nem látok a fórumban képeket, azt a néhányat leszámítva, amit sikerült berakni. De pl. mr. sas reggeli köszöntő képébl is csak a "link" van meg, amiről pedig nem tudtam megnézni, hogy mivel szeretne megörvendeztetni minket.

    Én vagyok a probléma forrása?
    fargo 2010/04/20 14:24 (463)
    Persze hogy aktuális még, csak még vártam hogy jelentkeznek-e többen. Köszi hogy átlinkeltétek.
    Hamarosan elkezdek telefonálgatni...
    fargo 2010/04/20 14:23 (462)
    Géza bá írta:
    Reggel óta nagyon elment a dolog "magyarba" úgy látom.
    Vagyis megy a huzakodás, hogy ki-mit-mikor-mennyiért-hogyan. Kétségtelen, hogy hozzátok képest új vagyok a wiw-en, a többi helyen meg nem is voltam tán sosem. De hát nem mindegy az egész? Szerintem mindegy. a lényeg, hogy egy összetartó nagy közösség legyünk és toljuk a volvosok meg egymás szekerét. Segítsünk egymásnak, amiben csak tudunk.
    De szóljatok (=ugassatok le), ha rosszul látom.


    Rosszul látod :-P
    Szerintem nem volt semmi civakodás, amúgy meg segítjük egymást...
    Longboat 2010/04/20 13:09 (461)
    Brukner írta:
    Jónapot!

    Úgy látom itt a nagy költözésben kezd elsikkadni a dolog:


    Kit érdekel a III. Zalai Topiktúra?
    Pünkösdi hosszú hétvége, május 21-24., valahol a dombok között


    - fargo & fija & kuttyája
    - PEPITA
    - DaniS70/740, vagy ahogy akarjátok, és élete Viktóriája
    - kopiteki
    - gszilag & menyasszonykája & Zsombor, a verda
    - Longboat family, azaz 4 fő, szívesebben aludnánk 2 db kétágyas szobában, de ha csak négyágyas jut az sem baj. Még egyébként sem biztos, hogy tudunk menni, csak szeretnénk-
    - Zoli855 és neje és Lucája, meg a 855
    - Brukner és Bruknerlady az S40 Spenóttal, szeretnénk, de nem 100% még

    Fargo- főni!
    Aktuális ez még? Ha igen, gondolom le kellene foglalni a szállást, meg ilyenek.
    Segítsek valamiben?


    Hinnye, hisz még l.ovlov sem jelentkezett, mi lesz itt, megint nekem kell főzni?
    Persze a múltkor sem sírtatok, lehet, hogy megint bevállalom, ha a főőőőőszakácsúúúr nem gyön.
    Brukner 2010/04/20 11:57 (460)
    Jónapot!

    Úgy látom itt a nagy költözésben kezd elsikkadni a dolog:


    Kit érdekel a III. Zalai Topiktúra?
    Pünkösdi hosszú hétvége, május 21-24., valahol a dombok között


    - fargo & fija & kuttyája
    - PEPITA
    - DaniS70/740, vagy ahogy akarjátok, és élete Viktóriája
    - kopiteki
    - gszilag & menyasszonykája & Zsombor, a verda
    - Longboat family, azaz 4 fő, szívesebben aludnánk 2 db kétágyas szobában, de ha csak négyágyas jut az sem baj. Még egyébként sem biztos, hogy tudunk menni, csak szeretnénk-
    - Zoli855 és neje és Lucája, meg a 855
    - Brukner és Bruknerlady az S40 Spenóttal, szeretnénk, de nem 100% még

    Fargo- főni!
    Aktuális ez még? Ha igen, gondolom le kellene foglalni a szállást, meg ilyenek.
    Segítsek valamiben?
    Géza bá 2010/04/20 11:39 (459)
    Reggel óta nagyon elment a dolog "magyarba" úgy látom.
    Vagyis megy a huzakodás, hogy ki-mit-mikor-mennyiért-hogyan. Kétségtelen, hogy hozzátok képest új vagyok a wiw-en, a többi helyen meg nem is voltam tán sosem. De hát nem mindegy az egész? Szerintem mindegy. a lényeg, hogy egy összetartó nagy közösség legyünk és toljuk a volvosok meg egymás szekerét. Segítsünk egymásnak, amiben csak tudunk.
    De szóljatok (=ugassatok le), ha rosszul látom.
    Géza bá 2010/04/20 11:33 (458)
    Toxic11 írta:
    Ja, még egy kis szörözés: a kék alapon kék nicknév nem a legszerencsésebb vàlasztàs, ugy gondolom.

    Oké, eldugultam.

    Itt ilyen.
    De még mindig jobb, mint rózsaszín alapon pirossal. Nem?
    Minutus Toxicus 2010/04/20 11:18 (457)
    Làtom, pauza van, megosztom hàt veletek, mit ir a helyi sajto.

    Jan Peumans parlamenti képviselo, parkolo autonak hajtott Vespa robogojàval, aminek kovetkeztében megrongàlodott a ruhàzata.
    A brusszeli korgyurun a legnagyobbak a dugok europai viszonylatban.
    Nagyobb a holland nok melle, mint a belgàké.

    Végul egy kis szines:

    Egy 40 éves brit mérnoknek 3 évre bevontàk a jogsijàt, mert részegen vezetett egy elektromos Barbie autot.

    Kész, teljesen odavagyok. Megyek is teszek-veszek.
    Minutus Toxicus 2010/04/20 11:09 (456)
    Ja, még egy kis szörözés: a kék alapon kék nicknév nem a legszerencsésebb vàlasztàs, ugy gondolom.

    Oké, eldugultam.
    fargo 2010/04/20 11:05 (455)
    DaniS70 írta:
    fargo írta:
    Longboat írta:
    Nem értem, mit parázol fargo. Már szinte mindenki itt van, egyelőre kétlaki módon, részemről már alig várom, hogy csak itt menjen a diskurzus.

    Azt parázom, hogy mindig akad pár értetlen vagy mulya sakalista aki aztán segget csinál a parafőni szájából :-D
    Majd csak nézd meg...


    Nézd meg, ki írt oda utoljára


    Még nincs lezárva :-P
    Minutus Toxicus 2010/04/20 10:58 (454)
    DaniS70 írta:
    Amúgy "volvo fórum" (ékezettel) beírásra a 6. találat...

    Ebbol az "azerty"-s izébol nehéz àm hosszu ékezeteket kicsikarni!

    Ugyanakkor tudok ilyeneket: ä, ë, ç, ù
    fargo 2010/04/20 10:58 (453)
    DrER850 írta:
    Kedves qszilag!

    A félreértéseket elkerülendő az egész konstrukcióra vonatkozó marketing stratégiát én írtam le, nem te, nem Móni, és nem más:)


    Khm... Félreértések elkerülése végett... Van magának ilyesmije? (Itt most megtróbálok képet linkelni)

    Felhívnám a figyelmet a zévszámra :-P
    Amúgy megvan a kártyarendszerhez ügyvéddel kidolgoztatott jogi háttér, szerződésminta, stb. Daninál egy dobozba', meg nálam fájlba' is...
    Má' megin' csaxólok...
    Minutus Toxicus 2010/04/20 10:53 (452)
    Még egy dolog: azt meg lehet majd oldani, hogy jelezze kinek is vàlaszoltam, anélkul, hogy az idézetek is megjelennének? Egy hoszabb beszélgetés esetén, ha mindenki a "vàlasz idézettel"-t vàlasztja, egy ido utàn Hàboru és béke hosszusàguak lesznek a hozzàszolàsok.

    Tudom, ez Paci szempontjàbol a "kisujjamat nyujtom, de a karom sem elég" tipikus esete.
    DaniS70 2010/04/20 10:53 (451)
    Amúgy "volvo fórum" (ékezettel) beírásra a 6. találat...
    DaniS70 2010/04/20 10:50 (450)
    Toxic11 írta:
    Na ja, épp csak a kutya nem fog odaklikkelni, ha nem jon ki, hogy itt van forum is, mert kapàsbol a konkurens forumot reklàmozza.
    Arra gondoltam, hogy mi, akik már tudjuk mi fán terem wiwfórum ügyben, így klikklenénk párszor, ettől előrébb lesz a gugli találatok között...
    Minutus Toxicus 2010/04/20 10:48 (449)
    Na ja, épp csak a kutya nem fog odaklikkelni, ha nem jon ki, hogy itt van forum is, mert kapàsbol a konkurens forumot reklàmozza.
    DaniS70 2010/04/20 10:45 (448)
    Toxic11 írta:
    Jonap!

    A gugliba behajitottam, hogy "volvo forum", magyar nyelvu oldalak, oszt a harmadik oldalra jott ez ki:

    Magyar Volvo közösség, ahol ismerkedhetsz a hazai Volvos tagokkal, fényképeket tölthetsz fel, első kézből kaphatsz szervizinformációkat. Index Fórum Topik ...
    www.volvowiw.hu/index.php?... - 4 uur geleden - In cache
    Meer resultaten uit de afgelopen 24 uur


    Szoval itt valamit tenni köne, hogy ne gyüjjön ki az index topik benne, meg az se àrtana, ha a fenti hivoszavakra egybül kigyünne ez az oldal.
    Csak mondom.


    Úgy lehet előrébb tenni, ha nem csak közvetlenül lép az ember a wiwes fórumra, hanem guglival rákeres, és a találatból nyitja meg. Ez egy idő után előrébb teszi a wiwes linket
    l.ovlov 2010/04/20 10:38 (447)
    jónagyot
    Minutus Toxicus 2010/04/20 10:37 (446)
    Jonap!

    A gugliba behajitottam, hogy "volvo forum", magyar nyelvu oldalak, oszt a harmadik oldalra jott ez ki:

    Magyar Volvo közösség, ahol ismerkedhetsz a hazai Volvos tagokkal, fényképeket tölthetsz fel, első kézből kaphatsz szervizinformációkat. Index Fórum Topik ...
    www.volvowiw.hu/index.php?... - 4 uur geleden - In cache
    Meer resultaten uit de afgelopen 24 uur


    Szoval itt valamit tenni köne, hogy ne gyüjjön ki az index topik benne, meg az se àrtana, ha a fenti hivoszavakra egybül kigyünne ez az oldal.
    Csak mondom.
    Longboat 2010/04/20 10:36 (445)
    fargo írta:
    Azt parázom, hogy mindig akad pár értetlen vagy mulya sakalista aki aztán segget csinál a parafőni szájából :-D
    Majd csak nézd meg...


    A régi fórum használatát betiltani nem tudod, mindig lesz ott pár hsz. Szerintem a követendő taktika az, hogy az odakeveredőknek 1 rövid hsz-ben válaszolni és átirányítani őket ide. Én ezt megteszem majd rendszeresen, Zoli írta, hogy odafigyel majd.
    Másrészt nem attól attól nem lesz segg a szádból, hogy május 1.-én (de szép választás) nem omlik össze az index teljes egészében.
    DaniS70 2010/04/20 10:34 (444)
    fargo írta:
    Longboat írta:
    Nem értem, mit parázol fargo. Már szinte mindenki itt van, egyelőre kétlaki módon, részemről már alig várom, hogy csak itt menjen a diskurzus.

    Azt parázom, hogy mindig akad pár értetlen vagy mulya sakalista aki aztán segget csinál a parafőni szájából :-D
    Majd csak nézd meg...


    Nézd meg, ki írt oda utoljára
    fargo 2010/04/20 10:34 (443)
    DrER850 írta:
    A Volvós közösség bővülése eredményezi a csoporterő által elérhető, a közösségre pozicionált, minden tag számára egzaktul érthető előnyök igénybevételét:

    Úgymint:Kézből/pénztárcából kifolyó összegek megtakarításának lehetőségét tagság, és tagdíj megfizetése esetén;

    Éves tagdíj ellenében például minden tag, bizonyos benzínkúthálózatnál kap 5.-Forint kedvezményt minden tankolt liter üzemanyag után, és 15%-ot az ottani shop nem jövedéki, vagy fixáras termékei (Mobil feltöltőkártya) után.

    Emellett országos hálózatú, naponta igénybevett egyéb szolgáltatóktól kap átlagosan 10% kedvezményt, a Volvós tagkártya felmutatásával.

    Csatlakoznátok-e tagdíj ellenében egy ilyen közösséghez, ami garantálja fent vázolt kedvezményeknek, a tagdíjfizetés napjától annak 365 napig történő igénybevételét???

    Igen: Nicknév:...........................................

    Nem: Nicknév:...........................................

    Uff


    Eccer már vótunk emitt, volt a klubnak tagsági kártyája, mindenféle kedvezményekkel, oszt az lett a konklúzijó hogy egy év alatt míg fenntartottuk:
    -- nem kapott a klub sehol sem akkora kedvezményt, ami igazán érdemessé tette volna a rendszert (10%-ot pl gyakorlatilag bármelyik gumis megad, ha az utcáról esel be, akkor is)
    -- senki sem vette igénybe egyetlen egyszer sem a kínált kedvezményeket. egyetlen egyszer sem.
    -- a 2-3 lelkes marhán kívül senki em hozott a rendszerbe új tagokat, mert:
    -- az új tagjelöltek körberöhögték a klub 140-es taglétszámát.

    Csaxólok... Remélem a wiw-nek jobban sikerül...
    Volvo-mánia 2010/04/20 10:32 (442)
    Üdv!

    Én nem használom azt a forumot már!Néha benézek read only-ban,mert más forumokat is nézegettem az indexröl.Viszont "Volvo"-zni ( ) csak itt szoktam.

    Kérem a többieket hogy tegyék ugyanígy!

    Kére kaccsoja ki.
    fargo 2010/04/20 10:30 (441)
    DrER850 írta:
    Jóöreg...

    Mondjuk az egyszer, Indexre (mint ismert, elérhető helyre)regisztráló új Volvos, vagy Volvossá válni akaró márkatársak, és potenciális klubtagok, fanok tájékoztatása, ami figyelembe veszi érzelmeiket a csatlakozás tekintetében egy állandó figyelést tesz szükségessé, hogy érezzék, van AKI (EGY SZEMÉLY ami egy nick a megjelenés módját tekintve))törődik velük, és informálja Őket hogy hol csatlakozhatnak a közösséghez kölcsönös előnyök alapján.

    Függetlenül attól, hogy csak egy darab kérdése van, és soha többé nem jelentkezik be újra, vagy szeretne a közösség tagjává válni, érdeklődésétől függő intenzitásban és távlatban.

    Akkor kell valaki aki elolvassa hozzászólásaikat, és úgy kezeli alapból Őket mintha már regisztrálni kívánó tagok lennének.

    Ezt, ha van rá igény és belátjátok a Volvós közösség bővülésének/bővítésének szüségességét:
    Valaki el kell hogy vállalja angyali türelemmel és sok időráfordítással.


    Szerintem lesz aki majd figyeli a régi topikot és ideirányítja a népet. Én arra gndoltam hogy kellene majd írni egy jó feltűnő (naaagy-vastag-pirosbetűs-vagymi) hozzászólást, amit aztán majd rendszeresen visszamásolgatunk, csak azért mert MINDIG van aki nem olvas írás előtt, így az eredeti post majd idővel elsüllyed. Azt us sejtem hogy az a bizonyos büdösgyökér modera ki fogja rendszeresen irtani, ha meg visszamásolom, akkor ki fog tiltani, ezért szükség lesz majd másokra, akik átveszik a stafétát...
    Husom 2010/04/20 10:29 (440)
    Jónap!

    Beköszönök én is. Paci, gratulálok. Annyi érdekesség van a működésben, hogy ha bejelentkezem a főlapon, rákattintok a fórumra, akkor kidob. Ha újra bejelentkezem, akkor kiírja, hogy "Invalid Token", pedig esküszöm, semmilyen zsetont nem akartam bedobni.
    fargo 2010/04/20 10:24 (439)
    Longboat írta:
    Nem értem, mit parázol fargo. Már szinte mindenki itt van, egyelőre kétlaki módon, részemről már alig várom, hogy csak itt menjen a diskurzus.

    Azt parázom, hogy mindig akad pár értetlen vagy mulya sakalista aki aztán segget csinál a parafőni szájából :-D
    Majd csak nézd meg...
    fargo 2010/04/20 10:22 (438)
    czimbi írta:
    Ezt javasoltam már az első nap! Magam részéről egy két napja csak erre lesek rá, ill. itt írok, ezt jó lesz mindenkinek szokni.

    Május egytől meg teljes üzem itt....


    'Pot!

    Oké, május egytől akkor teljes üzem, addig szoktatás
    DaniS70 2010/04/20 10:00 (437)
    tpeter írta:
    DaniS70 írta:


    Kedves tpeter!

    Ő a legjobb szerelő, aki nem szakszervíz, de elég sok időt töltött ott, hogy normális árú és magas színvonalú kiszolgálást kapj.

    Elérhetősége:
    volvowiw.hu/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=7&sobi2Id=20&Itemid=97


    Jó reggelt!
    Köszönöm! Székesfehérváron dolgozok, úgyhogy ebből a szempontból Ivanics a preferált, de ugye ez a csúnya anyagias világ, lehet, hogy megéri felvinni Pestre az autót. Bár nagyon remélem, hogy a kötelezőn kívül azért nem sűrűn fogom látogatni a szervizeket.
    Ami most javítandó, az a jobb első ajtózár, kicsit hektikusan működik: néha bezáráskor visszanyit, csak mechanikusan lehet a gombot lenyomni. Már túrom a netet cseredarabért...

    Azt hiszem, megéri felvinni, egyébként is Dél-Budán van, tehát igen közel a 7-eshez, nem kell átmenned a városon. De konkrét dolgokért hívd bátran!
    tpeter 2010/04/20 09:50 (436)
    DaniS70 írta:


    Kedves tpeter!

    Ő a legjobb szerelő, aki nem szakszervíz, de elég sok időt töltött ott, hogy normális árú és magas színvonalú kiszolgálást kapj.

    Elérhetősége:
    volvowiw.hu/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=7&sobi2Id=20&Itemid=97


    Jó reggelt!
    Köszönöm! Székesfehérváron dolgozok, úgyhogy ebből a szempontból Ivanics a preferált, de ugye ez a csúnya anyagias világ, lehet, hogy megéri felvinni Pestre az autót. Bár nagyon remélem, hogy a kötelezőn kívül azért nem sűrűn fogom látogatni a szervizeket.
    Ami most javítandó, az a jobb első ajtózár, kicsit hektikusan működik: néha bezáráskor visszanyit, csak mechanikusan lehet a gombot lenyomni. Már túrom a netet cseredarabért...
    DaniS70 2010/04/20 09:13 (435)
    DaniS70 írta:


    Paci!
    Úgy tűnik mindig a legújabb képet jeleníti meg a fórum...


    ...jeleníti CSAK meg...
    DaniS70 2010/04/20 09:11 (434)
    DaniS70 2010/04/20 09:06 (433)
    Jóreggeltet!

    Tegnap visszaállt a rend, S70 újra. Hiányzott!

    Zolinál volt tegnap a 440, ismét megbizonyosodtam több dologról:
    tárgyi: - jó 440-est vettünk, semmi komolyabb baja, a beázást csak egy szélvédőcsere oldja meg
    személyi: - köszi Zoli mégegyszer a munkát! Minden ok, egyelőre, az autó is melegszik rendesen.

    Paci!
    Úgy tűnik mindig a legújabb képet jeleníti meg a fórum...
    Longboat 2010/04/20 08:15 (432)
    DrER850!

    Ki nem maradnék a rendszerből!
    JrCsG 2010/04/20 08:08 (431)
    Jó reggelt Mindenkinek!

    C2ONE-nak meg nagy gratula, egészséget stb.!

    Mr.Sas! Köszönöm, még szülök egy sort...
    Cicvarek 2010/04/20 08:07 (430)
    csókrátok Punnyadékok!

    mr sas 2010/04/20 07:48 (429)
    mornin'
    pizo 2010/04/20 07:42 (428)
    Jó reggelt!
    Madár6 2010/04/20 07:09 (427)
    Szép jóreggelt a díszes társaságnak!

    DrEr850!

    Szívesen csatlakoznánk mi is!

    Üdv: Madár
    Longboat 2010/04/20 05:25 (426)
    Eredményekben gazdag, szép jó reggelt kívánok minden kedves Volvós kollégának.
    Morgo888 Morgosson 2010/04/19 23:20 (425)
    Üdv, Jóöreg...

    Hogy tájékoztatás meg minden??? Hát persze... feltéve hogy pont akkor benézek, mert ez igen eshetőleges, ráadásul ha valaki S70-re kér tanácsot, én a 'jóöreg' 850-nel csendben fogok maradni, remélem érthető, mi okból...

    Tagdíj meg miegymás: ha látom hogy stabilizálódik a VBT, az elsők között tapadok, ehhez nem kell nekem semmilyen kedvezmény ígérete...

    Találkozó: sarkalatos pont... eddig mindig elvéreztem rajta, pedig pl. most az oldtimer expora is volt kidolgozott tervem, de sajna csúnyán alulfinanszírozott lett, mire eljött az idő... pedig Ícsí autóját egész nap eltologattam volna (ha nem zavarja, hogy fröcsögősre 'brümmögöm' a háccsó ablakot:-)
    pizo 2010/04/19 22:16 (424)
    Volvo-mánia írta:
    Köfi!

    Ha errefelé jársz csörögj!Egy laza üdítőre,vagy kafféra összefuthatnánk!


    OK!
    Volvo-mánia 2010/04/19 22:05 (423)
    Köfi!

    Ha errefelé jársz csörögj!Egy laza üdítőre,vagy kafféra összefuthatnánk!
    pizo 2010/04/19 21:56 (422)
    Volvo-mánia írta:
    inrock írta:
    Volvo-mánia írta:
    Üdv Mindenkinek!

    Egy ragályos betegség döntött le a lábamrol. Neve : Volvo-Láz. )))) Méghozzá a veszélyesebb fajtábol!A nagykategóriás(>10t) változat. Vigyázat!Fertőzök!


    ??? Egyszerre többel is nyomulsz, vagy mivan?


    Persze!

    Úgy néz ki van újra munkám! De még nem kiabálom el,mert 1-2 kanyar az nem nagy kunszt.Remélem stabil is marad a cég... Nem csak valami pénzmosoda.


    Gratulálok!
    Volvo-mánia 2010/04/19 21:48 (421)
    Milyen elvonókúrát javasolsz?

    Remélem nem azt hogy cseréljem le egy Seatra,vagy Skodára! Akkor a proszektúrán kötnék ki lehet.
    pizo 2010/04/19 21:35 (420)
    Zoli855 írta:
    A VIDA-ban tilt sensor és movement sensor van. az első a csomagtartóban van bal oldalon alul, a másika a kormányoszlop bal oldalán a burkolat alatt,

    Köszi!
    Szerintem a tilt sensor lesz az.
    Megtaláltam a csomagtartóban a jobb oldalon.
    Találtam mellette egy 1000 éves döglött poloskát, de az már valószínűleg nem okozhatott gondot.
    tgs 2010/04/19 21:31 (419)
    Minden Storno!!!
    Opcionális, most látom, a válasz!!!
    Bocsi Paci!!!
    tgs 2010/04/19 21:29 (418)
    Sztem ez nem a körzeti orvos területe már, hanem, az addiktológiáé:PP
    Zoli855 2010/04/19 21:26 (417)
    A VIDA-ban tilt sensor és movement sensor van. az első a csomagtartóban van bal oldalon alul, a másika a kormányoszlop bal oldalán a burkolat alatt,
    macskajaj2 2010/04/19 21:25 (416)
    noszépestét..
    az a citrom Paks melett termett?
    / csenobili samponreklám: Júlia egyik fejét hagyományos samponnal mostuk meg../

    ja és ez is 3600ft volt?
    tgs 2010/04/19 21:25 (415)
    Jó esT-5 Mindenkinek!!!
    Kafaságos lett ez a fórum.
    Nekem kicsit furcsa még az előzmény előzményének a feldolgozása agyilag, még nem állt rá a szemem, hogy alul kell keresni a frisset. Nem tudom, csak nekem furcsa-e, vagy másnak is ? Tuuudooom: lúzerjúzer vagyok.))
    gszilag 2010/04/19 21:15 (414)
    czimbi írta:
    Egyszer jelentkeztem be, az induláskor... A firefox a legfrissebb.

    nálam is hasonlóan jól múkodik minden.
    Volvo-mánia 2010/04/19 21:15 (413)
    inrock írta:
    Volvo-mánia írta:
    Üdv Mindenkinek!

    Egy ragályos betegség döntött le a lábamrol. Neve : Volvo-Láz. )))) Méghozzá a veszélyesebb fajtábol!A nagykategóriás(>10t) változat. Vigyázat!Fertőzök!


    ??? Egyszerre többel is nyomulsz, vagy mivan?


    Persze!

    Úgy néz ki van újra munkám! De még nem kiabálom el,mert 1-2 kanyar az nem nagy kunszt.Remélem stabil is marad a cég... Nem csak valami pénzmosoda.
    Volvo-mánia 2010/04/19 21:13 (412)
    Nekem is volt hasonló problémám a riasztóval Pizo!Igaz az nem gyári volt,ráadásul egy észlény "elektronikai szakember" szerelhette be. Gányolás a köbön a műszerfal alatt,meg le is törte a kormány alatti panel bal oldalsó oldalfülét(S/V/C70 tulajok szerintem tudják miröl van szó) vazzzeee!
    De a lényeg! Elég gyakran produkálta a következőt: Mindenféle behatás nélkül,spontán beriasztott.Elösször túlérzékenységre gondoltam,hogy a potméter erősre van nagyon állítva és minden apró zajra,szellőre,frekvenciára reagál.Aztán ezt bőven visszaább állítottam,de a jelenség néha-néha jelentkezett.Marha élvezetes volt pl.hajnalban erre kelni és pánikszerűen lerohanni valami fa testápolóval akkor párom paneljábol a 4.emeletröl. Kiderült hogy a csomagtérajtó zárja okozta!Észrevettem,hogyha erősebben záródott le mint ahogy kellene,pl.a kedves párom(marhára utálom csapdosni egybként is az ajtókat,mert nem arra való!Főleg egy Volvon.Ladán még elmegy...)akkor néma csend. Aztán elkezdtem kísérletezeni vele és 100%-ra ez jött ki hibának. A riasztót kib.sztam belőle(nem sokra tartom,pláne azt ami volt benne) úgy ahogy volt és helyreállítottam a gányolást.

    Csak leírtam hogy volt ilyen is!
    inrock 2010/04/19 21:06 (411)
    Volvo-mánia írta:
    Üdv Mindenkinek!

    Egy ragályos betegség döntött le a lábamrol. Neve : Volvo-Láz. )))) Méghozzá a veszélyesebb fajtábol!A nagykategóriás(>10t) változat. Vigyázat!Fertőzök!


    ??? Egyszerre többel is nyomulsz, vagy mivan?
    Zoli855 2010/04/19 20:59 (410)
    pizo írta:
    Zoli855 írta:
    Sültházihurkáshagymástrtkrumplisjóestét Mindenkinek!

    Szívesen vállalom az index további figyelését és az ott megjelenők átirányítását az új helyre. Mint ahogy eddig is napi szinten nézem a fórumot, s a szakmai kérdésekben is szívesen segédkezem továbbra is ha igény van rá.
    Üdv


    Nem tudod véletlenül, hogy az S70-ben (2000-es modellév) hol van az "inclination sensor"?
    Az utolsó 5 riasztást ez okozta. (ki lehetett olvasni)


    Sorry rosszul tudam.

    Alarm

    The radio signal emitted from the transmitter, which is used to set/unset the alarm, is a “rolling code” signal. This means that the signal is changed randomly for each transmission and is intended to help prevent unauthorized recording of the code.
    When armed (set), the alarm continuously monitors a number of points on the car. The following conditions will set off the alarm:
    · The hood is opened
    · The trunk/tailgate is opened
    · A door is opened
    · The ignition switch is tampered with
    · The car is lifted or towed (if the car is equipped with the optional INCLIANATION SENSOR)
    · The battery is disconnected (if the car is equipped with the optional backup battery siren)


    Emelés érzékelő, szerintem a tetőkárpit alatt-felett lesz. De inkább nem tudom
    czimbi 2010/04/19 20:55 (409)
    Egyszer jelentkeztem be, az induláskor... A firefox a legfrissebb.
    Volvo-mánia 2010/04/19 20:54 (408)
    Üdv Mindenkinek!

    Egy ragályos betegség döntött le a lábamrol. Neve : Volvo-Láz. )))) Méghozzá a veszélyesebb fajtábol!A nagykategóriás(>10t) változat. Vigyázat!Fertőzök!
    l.ovlov 2010/04/19 20:08 (407)
    l.ovlov írta:
    inrock írta:
    Halló Kollégák,

    Paci ezt írtad az indexen:
    "Bizonyos idő múlva kijelentkeztet - mint Iwiw, freemail vagy bármilyen más rendszer. Ha többször előfordul, akkor váltsunk üzenetet a témáról, lenne pár kérdésem milyen környezetben nézed az oldalt."

    Legfrissebb Tűzróka. Addonok nem kellene, hogy bekavarjanak(?) De majd még vizsgálódok az ügyben. Estére nem jelentkezek ki, aztán meglám mi lesz a holnap esti bejelentkezésnél.


    Engem még egyszer sem dobott ki, mióta megy a fórum azóta be vagyok jelentkezve.


    Velem nem mer kikezdeni, monnyuk nem is ajánlom
    l.ovlov 2010/04/19 20:07 (406)
    inrock írta:
    Halló Kollégák,

    Paci ezt írtad az indexen:
    "Bizonyos idő múlva kijelentkeztet - mint Iwiw, freemail vagy bármilyen más rendszer. Ha többször előfordul, akkor váltsunk üzenetet a témáról, lenne pár kérdésem milyen környezetben nézed az oldalt."

    Legfrissebb Tűzróka. Addonok nem kellene, hogy bekavarjanak(?) De majd még vizsgálódok az ügyben. Estére nem jelentkezek ki, aztán meglám mi lesz a holnap esti bejelentkezésnél.


    Engem még egyszer sem dobott ki, mióta megy a fórum azóta be vagyok jelentkezve.
    inrock 2010/04/19 19:57 (405)
    "Emellett országos hálózatú, naponta igénybevett egyéb szolgáltatóktól kap átlagosan 10% kedvezményt, a Volvós tagkártya felmutatásával."

    Milyen szolgáltatások lennének ezek?
    inrock 2010/04/19 19:52 (404)
    Halló Kollégák,

    Paci ezt írtad az indexen:
    "Bizonyos idő múlva kijelentkeztet - mint Iwiw, freemail vagy bármilyen más rendszer. Ha többször előfordul, akkor váltsunk üzenetet a témáról, lenne pár kérdésem milyen környezetben nézed az oldalt."

    Legfrissebb Tűzróka. Addonok nem kellene, hogy bekavarjanak(?) De majd még vizsgálódok az ügyben. Estére nem jelentkezek ki, aztán meglám mi lesz a holnap esti bejelentkezésnél.
    czimbi 2010/04/19 19:47 (403)
    Sakálatos jóestét!

    Nappapa, az unoka nemsoká vinni fogja a körömpörköltnek valót a bográcsodhoz, taníthatod a főzéstudományodra!
    pizo 2010/04/19 19:29 (402)
    l.ovlov írta:
    Fanni birkózik az idei első citrommal

    Ez Nálatok termett?
    pizo 2010/04/19 19:23 (401)
    Zoli855 írta:
    Sültházihurkáshagymástrtkrumplisjóestét Mindenkinek!

    Szívesen vállalom az index további figyelését és az ott megjelenők átirányítását az új helyre. Mint ahogy eddig is napi szinten nézem a fórumot, s a szakmai kérdésekben is szívesen segédkezem továbbra is ha igény van rá.
    Üdv


    Nem tudod véletlenül, hogy az S70-ben (2000-es modellév) hol van az "inclination sensor"?
    Az utolsó 5 riasztást ez okozta. (ki lehetett olvasni)
    pizo 2010/04/19 19:18 (400)
    gszilag írta:
    Géza bá írta:
    Zoli855 írta:
    Jó estét Mindenkinek
    Csak érdekelene maguk szerint egy 10-es skálán mérve mekkora paraszt az a szomszéd aki most nyír füvet bazmeg benzines fűnyíróval. Vagy csak én vagyok ennyire ilyen?...............

    Szerintem ez 10+


    mér nem dobtál oda egy doboz égő gyufát?


    Ha a szomszéd annyira szereti a pázsitot, akkor a Zoli a saját kertjében elfogott vakondot élve átdobja a szomszéd kertjébe, és másnap hallgathatja a szitkozódást.
    pizo 2010/04/19 19:16 (399)
    Jó estét!
    Géza bá 2010/04/19 18:41 (398)
    @ DrEr850
    csatlakoznék
    másra is kapható volnék
    Zoli855 2010/04/19 18:31 (397)
    Sültházihurkáshagymástrtkrumplisjóestét Mindenkinek!

    Szívesen vállalom az index további figyelését és az ott megjelenők átirányítását az új helyre. Mint ahogy eddig is napi szinten nézem a fórumot, s a szakmai kérdésekben is szívesen segédkezem továbbra is ha igény van rá.
    Üdv
    ícsí 2010/04/19 17:45 (396)
    Paci, mi lett volna ami miatt kerestél volna vasárnap?

    'nagyot!
    JrCsG 2010/04/19 17:23 (395)
    DrER850 írta:
    Kedves Nagylámpás Barátom!

    Nem, szívemben most is 850 vagyok, csak időnként didaktikusan meg kell mondanom, hogy ki mit tett, ki mit mondott egy adott ügy kapcsán.

    Ha a free of charge felajánlásaimat tekintem a jövőbeni nonprofit VBT ügyéhez hozzáteendő, engedtessék meg nekem hogy ragaszkodjak az általam kitalált dolgok szerzői jogaihoz (térítésmentesen), mely dolgok a VBT ügyeit tehetik vonzóvá, és önnfentartóvá.



    Akkor megnyugodtam
    Természetesen tiszteletben tartjuk szellemi termésed!
    Minutus Toxicus 2010/04/19 17:19 (394)
    JrCsG írta:
    JrCsG írta:
    Bonyek Laci, a képed kiütötte a többi képet

    Mondjuk ez gépről lett feltöltve, nem url-es kép, Paci ez segít valamit?


    Közben rájöttem, hogy vsz nem, hülyeséget írtam



    Nem irsz hulyeséget, az én probàbol feltett képem pölö eltunt.
    gszilag 2010/04/19 17:15 (393)
    DrER850 írta:
    Kedves qszilag!

    A félreértéseket elkerülendő az egész konstrukcióra vonatkozó marketing stratégiát én írtam le, nem te, nem Móni, és nem más:)

    Nem tartom fenn magamnak a jogokat, mert túl drága lenne bejegyezni, de azért kérlek locsold le már a jobb kezed ütőerét a lehiggadás végett, hogy ki írta le részleteiben az egész konstrukciót.

    Emlékeim szerint én cselekedtem meg ezt.

    A Fórum tanúsága szerint így már dokumentált az ötlet, és részletes kifejtése.

    Mindazonáltal nagyon köszönöm segítségedet, de a marketingstratégia általad "felfedezett" része az én szellemi termékem, amit a volvowiw-et kitaláló kispaci kolléga, és az abban legtöbbet közreműködő dani440 kolléga tudnának alátámasztani.

    köszönettel érdeklődésedért, várva hozzáadott értéket képviselő ötleteidet, maradok tisztelettel:

    DrER850


    Szia! valószínűleg félreértettél, nem akartam belegázolni itt a törzsi hierarchiába, válaszolok privátba, hogy ne gondolják a népek, hogy flémelek.
    legjobbakat
    Gergő
    DrER850 2010/04/19 17:04 (392)
    Kedves Nagylámpás Barátom!

    Nem, szívemben most is 850 vagyok, csak időnként didaktikusan meg kell mondanom, hogy ki mit tett, ki mit mondott egy adott ügy kapcsán.

    Ha a free of charge felajánlásaimat tekintem a jövőbeni nonprofit VBT ügyéhez hozzáteendő, engedtessék meg nekem hogy ragaszkodjak az általam kitalált dolgok szerzői jogaihoz (térítésmentesen), mely dolgok a VBT ügyeit tehetik vonzóvá, és önnfentartóvá.

    DaniS70 2010/04/19 17:00 (391)
    tpeter írta:
    Köszönöm, megnézem, bár úgy rémlik kulcsot kivettem... Belső tisztítás amúgy is kell, kíváncsi vagyok utána mennyire tükröződik.
    Most éppen a szokásos köröket futom: kötelező szerviz, hol olcsóbb az olaj, szűrők, stb. Elég nagy a szórás... Tudom, hogy csontig rágott téma, de azért ha valakinek van erre egy sablon válasza, megköszönném. Nem a helyi "sufniműhelybe" fogok járni, de azért a pénzem ellensége sem vagyok, ha van olcsóbb (utángyártott) forrás az alkatrészekre.


    Kedves tpeter!

    Ő a legjobb szerelő, aki nem szakszervíz, de elég sok időt töltött ott, hogy normális árú és magas színvonalú kiszolgálást kapj.

    Elérhetősége:
    volvowiw.hu/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=7&sobi2Id=20&Itemid=97
    JrCsG 2010/04/19 16:50 (390)
    l.ovlov írta:
    JrCsG írta:
    JrCsG írta:
    Bonyek Laci, a képed kiütötte a többi képet

    Mondjuk ez gépről lett feltöltve, nem url-es kép, Paci ez segít valamit?


    Közben rájöttem, hogy vsz nem, hülyeséget írtam


    Jaja


    Figyeljed inkább az indexet, terelgessed a nyájat
    JrCsG 2010/04/19 16:48 (389)
    DrER850 írta:
    Kedves qszilag!

    A félreértéseket elkerülendő az egész konstrukcióra vonatkozó marketing stratégiát én írtam le, nem te, nem Móni, és nem más:)

    Nem tartom fenn magamnak a jogokat, mert túl drága lenne bejegyezni, de azért kérlek locsold le már a jobb kezed ütőerét a lehiggadás végett, hogy ki írta le részleteiben az egész konstrukciót.

    Emlékeim szerint én cselekedtem meg ezt.

    A Fórum tanúsága szerint így már dokumentált az ötlet, és részletes kifejtése.

    Mindazonáltal nagyon köszönöm segítségedet, de a marketingstratégia általad "felfedezett" része az én szellemi termékem, amit a volvowiw-et kitaláló kispaci kolléga, és az abban legtöbbet közreműködő dani440 kolléga tudnának alátámasztani.

    köszönettel érdeklődésedért, várva hozzáadott értéket képviselő ötleteidet, maradok tisztelettel:

    DrER850



    A T5 teljesen kihozza belőled az ...-ot
    Remélem nem érted félre!
    l.ovlov 2010/04/19 16:47 (388)
    JrCsG írta:
    JrCsG írta:
    Bonyek Laci, a képed kiütötte a többi képet

    Mondjuk ez gépről lett feltöltve, nem url-es kép, Paci ez segít valamit?


    Közben rájöttem, hogy vsz nem, hülyeséget írtam


    Jaja
    Go to topOldal: 1...563564565566567568569570