Üdvözöllek, Vendég
    Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.    Elfelejtett jelszó
    Go to bottomOldal: 1...563564565566567568569570
    l.ovlov 2010/04/19 16:47 (388)
    JrCsG írta:
    JrCsG írta:
    Bonyek Laci, a képed kiütötte a többi képet

    Mondjuk ez gépről lett feltöltve, nem url-es kép, Paci ez segít valamit?


    Közben rájöttem, hogy vsz nem, hülyeséget írtam


    Jaja
    l.ovlov 2010/04/19 16:46 (387)
    JrCsG írta:
    Bonyek Laci, a képed kiütötte a többi képet

    Mondjuk ez gépről lett feltöltve, nem url-es kép, Paci ez segít valamit?



    Mer az én képem jobb
    DrER850 2010/04/19 16:43 (386)
    Kedves qszilag!

    A félreértéseket elkerülendő az egész konstrukcióra vonatkozó marketing stratégiát én írtam le, nem te, nem Móni, és nem más:)

    Nem tartom fenn magamnak a jogokat, mert túl drága lenne bejegyezni, de azért kérlek locsold le már a jobb kezed ütőerét a lehiggadás végett, hogy ki írta le részleteiben az egész konstrukciót.

    Emlékeim szerint én cselekedtem meg ezt.

    A Fórum tanúsága szerint így már dokumentált az ötlet, és részletes kifejtése.

    Mindazonáltal nagyon köszönöm segítségedet, de a marketingstratégia általad "felfedezett" része az én szellemi termékem, amit a volvowiw-et kitaláló kispaci kolléga, és az abban legtöbbet közreműködő dani440 kolléga tudnának alátámasztani.

    köszönettel érdeklődésedért, várva hozzáadott értéket képviselő ötleteidet, maradok tisztelettel:

    DrER850
    JrCsG 2010/04/19 16:40 (385)
    JrCsG írta:
    Bonyek Laci, a képed kiütötte a többi képet

    Mondjuk ez gépről lett feltöltve, nem url-es kép, Paci ez segít valamit?


    Közben rájöttem, hogy vsz nem, hülyeséget írtam
    JrCsG 2010/04/19 16:38 (384)
    Bonyek Laci, a képed kiütötte a többi képet

    Mondjuk ez gépről lett feltöltve, nem url-es kép, Paci ez segít valamit?
    JrCsG 2010/04/19 16:32 (383)
    l.ovlov írta:
    l.ovlov írta:
    l.ovlov írta:


    A kép baxik megjelenni




    próba
    Minutus Toxicus 2010/04/19 15:34 (382)
    l.ovlov írta:
    l.ovlov írta:
    l.ovlov írta:


    A kép baxik megjelenni




    Laci,
    Miutàn kivàlasztottad a képet, klikkelj a "Browse" gomb utàni "img" gombra.
    Minutus Toxicus 2010/04/19 15:33 (381)
    gszilag 2010/04/19 15:31 (380)
    JrCsG írta:
    DrER850 írta:
    Jóöreg...

    Mondjuk az egyszer, Indexre (mint ismert, elérhető helyre)regisztráló új Volvos, vagy Volvossá válni akaró márkatársak, és potenciális klubtagok, fanok tájékoztatása, ami figyelembe veszi érzelmeiket a csatlakozás tekintetében egy állandó figyelést tesz szükségessé, hogy érezzék, van AKI (EGY SZEMÉLY ami egy nick a megjelenés módját tekintve))törődik velük, és informálja Őket hogy hol csatlakozhatnak a közösséghez kölcsönös előnyök alapján.

    Függetlenül attól, hogy csak egy darab kérdése van, és soha többé nem jelentkezik be újra, vagy szeretne a közösség tagjává válni, érdeklődésétől függő intenzitásban és távlatban.

    Akkor kell valaki aki elolvassa hozzászólásaikat, és úgy kezeli alapból Őket mintha már regisztrálni kívánó tagok lennének.

    Ezt, ha van rá igény és belátjátok a Volvós közösség bővülésének/bővítésének szüségességét:
    Valaki el kell hogy vállalja angyali türelemmel és sok időráfordítással.

    A Volvós közösség bővülése eredményezi a csoporterő által elérhető, a közösségre pozicionált, minden tag számára egzaktul érthető előnyök igénybevételét:

    Úgymint:Kézből/pénztárcából kifolyó összegek megtakarításának lehetőségét tagság, és tagdíj megfizetése esetén;

    Éves tagdíj ellenében például minden tag, bizonyos benzínkúthálózatnál kap 5.-Forint kedvezményt minden tankolt liter üzemanyag után, és 15%-ot az ottani shop nem jövedéki, vagy fixáras termékei (Mobil feltöltőkártya) után.

    Emellett országos hálózatú, naponta igénybevett egyéb szolgáltatóktól kap átlagosan 10% kedvezményt, a Volvós tagkártya felmutatásával.

    Csatlakoznátok-e tagdíj ellenében egy ilyen közösséghez, ami garantálja fent vázolt kedvezményeknek, a tagdíjfizetés napjától annak 365 napig történő igénybevételét???

    Igen: Nicknév: gszilag...................................

    Nem: Nicknév:...........................................

    Uff


    Én csatlakoznék


    én is mindenképp.
    kb hány szándéknyilatkozat után támadjuk be a MOLt a t-mobilt, a centrum parkolo kft-t? amúgy itt ki marketingstratéga? jól jöhet a szakmai tapasztalat. ha nincs klubbon belül szakember, a családban van jó kontaktom a páromban megvan a szaktudás, este csekkolom, hogy a szándék is megvan-e.

    addig is motivációképp írjátok le sokan, hogy "Légyszi' Móni, segíts nekünk!"
    l.ovlov 2010/04/19 15:24 (379)
    l.ovlov írta:
    l.ovlov írta:


    A kép baxik megjelenni
    l.ovlov 2010/04/19 15:22 (378)
    l.ovlov írta:
    l.ovlov 2010/04/19 15:21 (377)
    l.ovlov 2010/04/19 15:17 (376)
    l.ovlov írta:
    Fanni birkózik az idei első citrommal

    A kép lemaradt, Paciiii, hogy köll képet feltenni???
    l.ovlov 2010/04/19 15:15 (375)
    Fanni birkózik az idei első citrommal
    gszilag 2010/04/19 14:41 (374)
    Géza bá írta:
    Zoli855 írta:
    Jó estét Mindenkinek
    Csak érdekelene maguk szerint egy 10-es skálán mérve mekkora paraszt az a szomszéd aki most nyír füvet bazmeg benzines fűnyíróval. Vagy csak én vagyok ennyire ilyen?...............

    Szerintem ez 10+


    mér nem dobtál oda egy doboz égő gyufát?
    JrCsG 2010/04/19 14:36 (373)
    DrER850 írta:
    Jóöreg...

    Mondjuk az egyszer, Indexre (mint ismert, elérhető helyre)regisztráló új Volvos, vagy Volvossá válni akaró márkatársak, és potenciális klubtagok, fanok tájékoztatása, ami figyelembe veszi érzelmeiket a csatlakozás tekintetében egy állandó figyelést tesz szükségessé, hogy érezzék, van AKI (EGY SZEMÉLY ami egy nick a megjelenés módját tekintve))törődik velük, és informálja Őket hogy hol csatlakozhatnak a közösséghez kölcsönös előnyök alapján.

    Függetlenül attól, hogy csak egy darab kérdése van, és soha többé nem jelentkezik be újra, vagy szeretne a közösség tagjává válni, érdeklődésétől függő intenzitásban és távlatban.

    Akkor kell valaki aki elolvassa hozzászólásaikat, és úgy kezeli alapból Őket mintha már regisztrálni kívánó tagok lennének.

    Ezt, ha van rá igény és belátjátok a Volvós közösség bővülésének/bővítésének szüségességét:
    Valaki el kell hogy vállalja angyali türelemmel és sok időráfordítással.

    A Volvós közösség bővülése eredményezi a csoporterő által elérhető, a közösségre pozicionált, minden tag számára egzaktul érthető előnyök igénybevételét:

    Úgymint:Kézből/pénztárcából kifolyó összegek megtakarításának lehetőségét tagság, és tagdíj megfizetése esetén;

    Éves tagdíj ellenében például minden tag, bizonyos benzínkúthálózatnál kap 5.-Forint kedvezményt minden tankolt liter üzemanyag után, és 15%-ot az ottani shop nem jövedéki, vagy fixáras termékei (Mobil feltöltőkártya) után.

    Emellett országos hálózatú, naponta igénybevett egyéb szolgáltatóktól kap átlagosan 10% kedvezményt, a Volvós tagkártya felmutatásával.

    Csatlakoznátok-e tagdíj ellenében egy ilyen közösséghez, ami garantálja fent vázolt kedvezményeknek, a tagdíjfizetés napjától annak 365 napig történő igénybevételét???

    Igen: Nicknév: JrCsG.......................................

    Nem: Nicknév:...........................................

    Uff


    Én csatlakoznék
    l.ovlov 2010/04/19 14:33 (372)
    tpeter írta:
    Köszönöm, megnézem, bár úgy rémlik kulcsot kivettem... Belső tisztítás amúgy is kell, kíváncsi vagyok utána mennyire tükröződik.
    Most éppen a szokásos köröket futom: kötelező szerviz, hol olcsóbb az olaj, szűrők, stb. Elég nagy a szórás... Tudom, hogy csontig rágott téma, de azért ha valakinek van erre egy sablon válasza, megköszönném. Nem a helyi "sufniműhelybe" fogok járni, de azért a pénzem ellensége sem vagyok, ha van olcsóbb (utángyártott) forrás az alkatrészekre.


    Mi kell, küldj mélt (alváz, motorszám) és írok árakat, erd.volvokukacgmail.com
    tpeter 2010/04/19 14:24 (371)
    Köszönöm, megnézem, bár úgy rémlik kulcsot kivettem... Belső tisztítás amúgy is kell, kíváncsi vagyok utána mennyire tükröződik.
    Most éppen a szokásos köröket futom: kötelező szerviz, hol olcsóbb az olaj, szűrők, stb. Elég nagy a szórás... Tudom, hogy csontig rágott téma, de azért ha valakinek van erre egy sablon válasza, megköszönném. Nem a helyi "sufniműhelybe" fogok járni, de azért a pénzem ellensége sem vagyok, ha van olcsóbb (utángyártott) forrás az alkatrészekre.
    DrER850 2010/04/19 14:23 (370)
    Jóöreg...

    Mondjuk az egyszer, Indexre (mint ismert, elérhető helyre)regisztráló új Volvos, vagy Volvossá válni akaró márkatársak, és potenciális klubtagok, fanok tájékoztatása, ami figyelembe veszi érzelmeiket a csatlakozás tekintetében egy állandó figyelést tesz szükségessé, hogy érezzék, van AKI (EGY SZEMÉLY ami egy nick a megjelenés módját tekintve))törődik velük, és informálja Őket hogy hol csatlakozhatnak a közösséghez kölcsönös előnyök alapján.

    Függetlenül attól, hogy csak egy darab kérdése van, és soha többé nem jelentkezik be újra, vagy szeretne a közösség tagjává válni, érdeklődésétől függő intenzitásban és távlatban.

    Akkor kell valaki aki elolvassa hozzászólásaikat, és úgy kezeli alapból Őket mintha már regisztrálni kívánó tagok lennének.

    Ezt, ha van rá igény és belátjátok a Volvós közösség bővülésének/bővítésének szüségességét:
    Valaki el kell hogy vállalja angyali türelemmel és sok időráfordítással.

    A Volvós közösség bővülése eredményezi a csoporterő által elérhető, a közösségre pozicionált, minden tag számára egzaktul érthető előnyök igénybevételét:

    Úgymint:Kézből/pénztárcából kifolyó összegek megtakarításának lehetőségét tagság, és tagdíj megfizetése esetén;

    Éves tagdíj ellenében például minden tag, bizonyos benzínkúthálózatnál kap 5.-Forint kedvezményt minden tankolt liter üzemanyag után, és 15%-ot az ottani shop nem jövedéki, vagy fixáras termékei (Mobil feltöltőkártya) után.

    Emellett országos hálózatú, naponta igénybevett egyéb szolgáltatóktól kap átlagosan 10% kedvezményt, a Volvós tagkártya felmutatásával.

    Csatlakoznátok-e tagdíj ellenében egy ilyen közösséghez, ami garantálja fent vázolt kedvezményeknek, a tagdíjfizetés napjától annak 365 napig történő igénybevételét???

    Igen: Nicknév:...........................................

    Nem: Nicknév:...........................................

    Uff
    Géza bá 2010/04/19 12:32 (369)
    Bizony-bizony. Kulcs ki - világítás ki.
    Tükröződik a szélvédőn a műszerfal? Alapos és alkoholos folyadékos tisztítás után szerintem rendben lesz. Ez dohányzós autók esetében szokott előfordulni.
    Nekem a T változat van és ott jellemzően az első futómű szilentjei mennek tönkre elég hamar. Erre érdemes illetve kell odafigyelni.
    JrCsG 2010/04/19 11:52 (368)
    tpeter írta:
    Sziasztok!
    Megvan az autó: 2001-es V70-es, 2,4-es benzines (nem turbós). Igaz dízelt kerestünk, de ez van Ezúton is köszönöm a tanácsokat és mr sas-éknak az átvizsgálást. Eddig nem sokat mentünk vele, de a Volvo fíling már megvan. Kicsit más világ… Pár apróság: égve felejtett világításra nem figyelmeztet (egy volvós ne legyen hülye?), illetve a szélvédőn nagyon tükröződik a műszerfal, információs kijelző jobb oldala halványabban világít. Ennél nagyobb gondunk sose legyen!
    Most egy olaj/szűrőcsere, meg szokásos. Külseje elég karcos, megy javításra, a belsejére is ráfér egy alapos takarítás. De műszakilag rendben van (kopp-kopp).
    (Indexen htlt voltam, de ha költözés, rendben.)
    Péter


    Gratula, sok-sok baleset és problémamentes km-t hozzá!

    Égve felejtett világítás? Ezt nem értem, elméletileg, ha kiveszed a kulcsot kikapcsolja a világítást.
    Brukner 2010/04/19 11:34 (367)
    Jónapot!

    Na mostmár sokkal jobb ezekkel a magyar menügombokkal.
    Király vagy Paci!
    tpeter 2010/04/19 11:26 (366)
    Sziasztok!
    Megvan az autó: 2001-es V70-es, 2,4-es benzines (nem turbós). Igaz dízelt kerestünk, de ez van Ezúton is köszönöm a tanácsokat és mr sas-éknak az átvizsgálást. Eddig nem sokat mentünk vele, de a Volvo fíling már megvan. Kicsit más világ… Pár apróság: égve felejtett világításra nem figyelmeztet (egy volvós ne legyen hülye?), illetve a szélvédőn nagyon tükröződik a műszerfal, információs kijelző jobb oldala halványabban világít. Ennél nagyobb gondunk sose legyen!
    Most egy olaj/szűrőcsere, meg szokásos. Külseje elég karcos, megy javításra, a belsejére is ráfér egy alapos takarítás. De műszakilag rendben van (kopp-kopp).
    (Indexen htlt voltam, de ha költözés, rendben.)
    Péter
    pizo 2010/04/19 10:49 (365)
    l.ovlov írta:
    pizo írta:
    Hátfájásos jó napot!

    (Bár tudom, hogy "hát"-tal nem kezdünk mondatot.)


    Örexel te is, fekvés, pihi. Asszony masszírozzon:)


    Nem tett jót neki, hogy tegnap rohangáltam a rotációs kapa után, de legfőképpen az nem, hogy négykézláb végigmásztam a kertet, pitypangot irtottam.
    l.ovlov 2010/04/19 10:28 (364)
    pizo írta:
    Hátfájásos jó napot!

    (Bár tudom, hogy "hát"-tal nem kezdünk mondatot.)


    Örexel te is, fekvés, pihi. Asszony masszírozzon:)
    l.ovlov 2010/04/19 10:06 (363)
    pizo írta:
    Hátfájásos jó napot!

    (Bár tudom, hogy "hát"-tal nem kezdünk mondatot.)


    Örexel te is, fekvés, pihi. Asszony masszírozzon:)
    JrCsG 2010/04/19 09:47 (362)
    pizo írta:
    Hátfájásos jó napot!

    (Bár tudom, hogy "hát"-tal nem kezdünk mondatot.)


    Akkor mielőbbi jobbulást!
    pizo 2010/04/19 09:33 (361)
    Hátfájásos jó napot!

    (Bár tudom, hogy "hát"-tal nem kezdünk mondatot.)
    Longboat 2010/04/19 08:31 (360)
    Nagy Ló!
    Mert aki ilyen fórumot rittyent, az már nem kispaci.
    Azért mégiscsak jó lenne egy könyvjelző funkció.
    DaniS70 2010/04/19 08:07 (359)
    Cép reggelt!
    JrCsG 2010/04/19 07:53 (358)
    Zoli855 írta:
    Szép jó reggelt Mindenkinek!



    Jó reggelt Mindenkinek!


    UHHHHHHHHH
    Zoli855 2010/04/19 07:41 (357)
    Szép jó reggelt Mindenkinek!

    l.ovlov 2010/04/19 06:25 (356)
    Longboat írta:
    Nem értem, mit parázol fargo. Már szinte mindenki itt van, egyelőre kétlaki módon, részemről már alig várom, hogy csak itt menjen a diskurzus.

    Parafőni
    l.ovlov 2010/04/19 06:15 (355)
    jó reggelt
    Longboat 2010/04/19 05:39 (354)
    Nem értem, mit parázol fargo. Már szinte mindenki itt van, egyelőre kétlaki módon, részemről már alig várom, hogy csak itt menjen a diskurzus.
    Longboat 2010/04/19 05:18 (353)
    Eredményekben gazdag, szép jó reggelt kívánok minden kedves Volvós kollégának.
    ícsí 2010/04/19 04:43 (352)
    JóReggelt!

    Ki a totális autóbuzi? Aki képes hajnal 4kor felkelni, és pizsamában kimenni, beállni a garázsba, majd áttörölni az autót, ugyanis elkezdett esni, de szerencsére jókor keltem fel
    Wildhorse 2010/04/18 22:48 (351)
    kispaci írta:
    teljesítmény tesztet csinálok, most egy kicsit akadozni fog.
    Befejeztem.
    Wildhorse 2010/04/18 22:40 (350)
    teljesítmény tesztet csinálok, most egy kicsit akadozni fog.
    JrCsG 2010/04/18 22:27 (349)
    JrCsG írta:
    ícsí írta:
    JrCsG írta:
    ícsí írta:
    Köszi

    Majd mesélek, van mit, élménydús volt...


    Össze kellene már futni...


    Mi tart vissza, nekem kicsit sokba vót az expo, gyere


    ????


    Ja azt hiszem kapisgálom
    JrCsG 2010/04/18 22:26 (348)
    ícsí írta:
    JrCsG írta:
    ícsí írta:
    Köszi

    Majd mesélek, van mit, élménydús volt...


    Össze kellene már futni...


    Mi tart vissza, nekem kicsit sokba vót az expo, gyere


    ????
    ícsí 2010/04/18 22:23 (347)
    JrCsG írta:
    ícsí írta:
    Köszi

    Majd mesélek, van mit, élménydús volt...


    Össze kellene már futni...


    Mi tart vissza, nekem kicsit sokba vót az expo, gyere
    JrCsG 2010/04/18 22:19 (346)
    ícsí írta:
    Köszi

    Majd mesélek, van mit, élménydús volt...


    Össze kellene már futni...
    JrCsG 2010/04/18 22:19 (345)
    kispaci írta:
    JrCsG írta:
    kispaci írta:
    informatikai szakmai kérdés:
    Figyelem: Szándékosan elrejtett szöveg!


    Figyelem: Szándékosan elrejtett szöveg!

    Figyelem: Szándékosan elrejtett szöveg!


    Figyelem: Szándékosan elrejtett szöveg!
    Wildhorse 2010/04/18 22:16 (344)
    JrCsG írta:
    kispaci írta:
    informatikai szakmai kérdés:
    Figyelem: Szándékosan elrejtett szöveg!


    Figyelem: Szándékosan elrejtett szöveg!

    Figyelem: Szándékosan elrejtett szöveg!
    ícsí 2010/04/18 22:16 (343)
    Köszi

    Majd mesélek, van mit, élménydús volt...
    JrCsG 2010/04/18 22:11 (342)
    Gratula
    ícsí 2010/04/18 22:10 (341)
    Pont a 340-es hsz az előző
    ícsí 2010/04/18 22:08 (340)
    JóEste!

    Véget ért sajnos az OT expo, méaradtam volan még egy hetet...

    Kiderült Rocker Zsoltinak bejön a 3-as

    JrCsG 2010/04/18 22:08 (339)
    kispaci írta:
    8T írta:
    Szepjoestet Mindenkinek!
    Leporoltam a volvowiwes nevemet, jelszavamat es itt vagyok.

    Valaki illetekeselvtars mondja ki hangosan, hogy mikortol van a hivatalos atkoltozes, csak, hogy mindenkinek legyen miheztartozas vegett valami tampontja. A szedelgoknek meg idonket oda is be kell nyomni egy emlekeztetot.

    Kispaci, ezzel a honlappal nagyot alkottal, gratula es koszi.


    Átállással kapcsolatban: nincs hivatalos időpont, magam részéről a május 1-et támogatom. Addig pár dolgot meg kell oldanom, ami azzal jár, hogy rövid időre lehetnek addig kiesések

    informatikai szakmai kérdés:
    Figyelem: Szándékosan elrejtett szöveg!


    Figyelem: Szándékosan elrejtett szöveg!
    JrCsG 2010/04/18 22:05 (338)
    fargo írta:
    JóEstate

    Én arra gondoltam, hogy amikor a Patzi aszongya hogy teljesértékű ez a topik, akkor le kellene zárni egy odaillő hozzászólással az Indexes topikot, és végleg átköltözni ide. De!

    Ez csak akkor működhet ha utána már nem csevegünk ott, nem bonyolódunk eszmecserébe, hanem konzekvensen áttesszük ide a székhelyünket. Csak mert nem szeretnék segget csinálni a számból, és rettentően nem esne jól, ha más csinálna ott aztán hülyét belőlem.

    Tisztában vagyok vele hogy lesz akit majd kétszer kell pichán billenteni hogy észbekapjon, ez belefér, de morcos lennék ha xarna a dologra a kemény mag. Vagy költözünk vagy nem. Ha igen, akkor a másik topikban csak az érdeklődőket ideirányítani járjunk vissza.


    Támogatom!
    ícsí 2010/04/18 22:04 (337)
    kispaci írta:
    ícsí írta:
    kispaci írta:
    ícsí írta:
    Igen, kicsit munkásabb lesz, de nem gond

    Jóestét!


    VolvoWiW matrica nincs?


    Honnan lenne? 3-ason van, még az amit az országos talin kaptunk.

    OK, akkor 1-2 hónapon belül lesz VolvoWiW Welcome Kit és lesz Event Kit

    Holnap itt lesz Pesten? Kecskemétről fogsz jönni? Találkozhatnánk futólag (kimenni sajna nincs időm a kiállításra)


    Bakker, nem olvastam már este a fórumot MÉrtnem hívtál fel, ott voltam egész nap, mondjuk, ott hagyni nem tudtam volna, de utána belefért volna
    czimbi 2010/04/18 21:49 (336)
    Ezt javasoltam már az első nap! Magam részéről egy két napja csak erre lesek rá, ill. itt írok, ezt jó lesz mindenkinek szokni.

    Május egytől meg teljes üzem itt....
    fargo 2010/04/18 21:31 (335)
    JóEstate

    Én arra gondoltam, hogy amikor a Patzi aszongya hogy teljesértékű ez a topik, akkor le kellene zárni egy odaillő hozzászólással az Indexes topikot, és végleg átköltözni ide. De!

    Ez csak akkor működhet ha utána már nem csevegünk ott, nem bonyolódunk eszmecserébe, hanem konzekvensen áttesszük ide a székhelyünket. Csak mert nem szeretnék segget csinálni a számból, és rettentően nem esne jól, ha más csinálna ott aztán hülyét belőlem.

    Tisztában vagyok vele hogy lesz akit majd kétszer kell pichán billenteni hogy észbekapjon, ez belefér, de morcos lennék ha xarna a dologra a kemény mag. Vagy költözünk vagy nem. Ha igen, akkor a másik topikban csak az érdeklődőket ideirányítani járjunk vissza.
    Wildhorse 2010/04/18 21:26 (334)
    8T írta:
    Szepjoestet Mindenkinek!
    Leporoltam a volvowiwes nevemet, jelszavamat es itt vagyok.

    Valaki illetekeselvtars mondja ki hangosan, hogy mikortol van a hivatalos atkoltozes, csak, hogy mindenkinek legyen miheztartozas vegett valami tampontja. A szedelgoknek meg idonket oda is be kell nyomni egy emlekeztetot.

    Kispaci, ezzel a honlappal nagyot alkottal, gratula es koszi.


    Átállással kapcsolatban: nincs hivatalos időpont, magam részéről a május 1-et támogatom. Addig pár dolgot meg kell oldanom, ami azzal jár, hogy rövid időre lehetnek addig kiesések

    informatikai szakmai kérdés:
    Figyelem: Szándékosan elrejtett szöveg!
    8T 2010/04/18 21:02 (333)
    Szepjoestet Mindenkinek!
    Leporoltam a volvowiwes nevemet, jelszavamat es itt vagyok.

    Valaki illetekeselvtars mondja ki hangosan, hogy mikortol van a hivatalos atkoltozes, csak, hogy mindenkinek legyen miheztartozas vegett valami tampontja. A szedelgoknek meg idonket oda is be kell nyomni egy emlekeztetot.

    Kispaci, ezzel a honlappal nagyot alkottal, gratula es koszi.
    Wildhorse 2010/04/18 18:31 (332)
    Géza bá írta:
    A tábla adatai:
    mérete: 35 x 50 cm
    anyaga: valami időjárásálló fehér műanyag kb. 4-5 mm vastag, könnyű, habosított belsővel
    színek: a feliratok Volvo kékkel, a kerek logó ezüsttel szitanyomva
    Furatok nincsenek, mert mindenki úgy rögzíti, ahogy akarja-tudja.
    Árat még nem kalkuláltam hozzá, mert értelemszerűen a mennyiségtől függ.

    Akiket érdekel, azok írjanak egy privát mailt a selmeczi.geza@volvowiw.hu címemre mondjuk 2010.május 1-ig. Lesz ára is és esetleg az OVT-re megcsinálom és ott át lehet venni tőlem. Részletek később, most mennem az anyósékhó ebédezni

    kispaci-t mától nagy kával kell írni! Így: Kispaci
    Apám! Nagyot alkottál!


    Jah rögtön marketingolsz , de szerencséd, hogy az alján ott van, hogy VolvoWiW (mindemellett tök öltetes). Keresünk majd megoldást arra, hogy hol tudd tolni ezeket a dolgokat meg majd kitalálok Danival valami fórumszabályzatot is.
    Géza bá 2010/04/18 12:07 (331)
    A tábla adatai:
    mérete: 35 x 50 cm
    anyaga: valami időjárásálló fehér műanyag kb. 4-5 mm vastag, könnyű, habosított belsővel
    színek: a feliratok Volvo kékkel, a kerek logó ezüsttel szitanyomva
    Furatok nincsenek, mert mindenki úgy rögzíti, ahogy akarja-tudja.
    Árat még nem kalkuláltam hozzá, mert értelemszerűen a mennyiségtől függ.

    Akiket érdekel, azok írjanak egy privát mailt a selmeczi.geza@volvowiw.hu címemre mondjuk 2010.május 1-ig. Lesz ára is és esetleg az OVT-re megcsinálom és ott át lehet venni tőlem. Részletek később, most mennem az anyósékhó ebédezni

    kispaci-t mától nagy kával kell írni! Így: Kispaci
    Apám! Nagyot alkottál!
    Géza bá 2010/04/18 11:57 (330)
    Géza bá írta:
    inrock írta:
    Géza bá írta:
    Például kulacs, esernyő, falióra, parkolótábla.


    Halló Kollégák,

    az a parkolótábla hogy néz ki???


    Ilyen, ha sikerül beillesztenem ide:

    Nem sikerült, mert figyelmetlen voltam és túlzottan nagy méretű lett fájl.
    Megpróbálom még egyszer, bár tudom, hogy a kutya szokott próbálkozni.
    Géza bá 2010/04/18 11:54 (329)
    inrock írta:
    Géza bá írta:
    Például kulacs, esernyő, falióra, parkolótábla.


    Halló Kollégák,

    az a parkolótábla hogy néz ki???


    Ilyen, ha sikerül beillesztenem ide:
    kopiteki 2010/04/18 10:33 (328)
    Paci nagy vagy! Magyarosodik a menü. Klassz!
    kopiteki 2010/04/18 10:32 (327)
    Jóreggelt SE!
    inrock 2010/04/18 10:04 (326)
    Géza bá írta:
    Például kulacs, esernyő, falióra, parkolótábla.


    Halló Kollégák,

    az a parkolótábla hogy néz ki???
    JrCsG 2010/04/18 08:43 (325)
    Géza bá írta:
    Jó reggelt pajtikák!
    Olvasom a morgásokat itten volvowiw matrica ügyben. Hát b+ szólt valaki, hogy kell? Nem. Így tehát nincsen. Szóltok - csinálok. Sőt, a tököli találkozó óta 250db (!) hímzett volvowiw-es baseball sapka is figyel nálam a raktárban. Mi több, a számítógépemben sok volvowiw-es pólóterv meg egyéb emblémázott tárgy terve is létezik és várja, hogy felhasználásra kerüljön. Például kulacs, esernyő, falióra, parkolótábla.

    Most megyek a dógomra de később még visszanézek.


    Sapkát szereztem is magamnak

    Jó reggelt Mindenkinek!
    Géza bá 2010/04/18 08:23 (324)
    Jó reggelt pajtikák!
    Olvasom a morgásokat itten volvowiw matrica ügyben. Hát b+ szólt valaki, hogy kell? Nem. Így tehát nincsen. Szóltok - csinálok. Sőt, a tököli találkozó óta 250db (!) hímzett volvowiw-es baseball sapka is figyel nálam a raktárban. Mi több, a számítógépemben sok volvowiw-es pólóterv meg egyéb emblémázott tárgy terve is létezik és várja, hogy felhasználásra kerüljön. Például kulacs, esernyő, falióra, parkolótábla.

    Most megyek a dógomra de később még visszanézek.
    Géza bá 2010/04/18 08:14 (323)
    Zoli855 írta:
    Jó estét Mindenkinek
    Csak érdekelene maguk szerint egy 10-es skálán mérve mekkora paraszt az a szomszéd aki most nyír füvet bazmeg benzines fűnyíróval. Vagy csak én vagyok ennyire ilyen?...............

    Szerintem ez 10+
    l.ovlov 2010/04/18 06:38 (322)
    jó reggelt
    Longboat 2010/04/18 04:59 (321)
    Eredményekben gazdag, szép jó reggelt kívánok minden kedves Volvós kollégának.
    ubi 2010/04/17 22:58 (320)
    Üdv Mindenkinek!

    Bár eddig nem regisztráltam ide, de most követtem a csapatot...
    Akkor innentől kezdve ide költözött a fórum?
    Érdekes, még szokni kell.
    Wildhorse 2010/04/17 22:41 (319)
    ícsí írta:
    kispaci írta:
    ícsí írta:
    Igen, kicsit munkásabb lesz, de nem gond

    Jóestét!


    VolvoWiW matrica nincs?


    Honnan lenne? 3-ason van, még az amit az országos talin kaptunk.

    OK, akkor 1-2 hónapon belül lesz VolvoWiW Welcome Kit és lesz Event Kit

    Holnap itt lesz Pesten? Kecskemétről fogsz jönni? Találkozhatnánk futólag (kimenni sajna nincs időm a kiállításra)
    ícsí 2010/04/17 21:58 (318)
    kispaci írta:
    ícsí írta:
    Igen, kicsit munkásabb lesz, de nem gond

    Jóestét!


    VolvoWiW matrica nincs?


    Honnan lenne? 3-ason van, még az amit az országos talin kaptunk.
    Wildhorse 2010/04/17 21:56 (317)
    ícsí írta:
    Igen, kicsit munkásabb lesz, de nem gond

    Jóestét!


    VolvoWiW matrica nincs?
    Wildhorse 2010/04/17 21:17 (316)
    Zoli855 írta:
    Jó estét Mindenkinek
    Csak érdekelene maguk szerint egy 10-es skálán mérve mekkora paraszt az a szomszéd aki most nyír füvet bazmeg benzines fűnyíróval. Vagy csak én vagyok ennyire ilyen?...............

    Szerintem tolerálható, bár nagy hőségben indokolt cska. Napközben nem szabad füvet nyírni, mert a nap tönkreteszi.
    Mindenképpen alkonyat után érdemes ilyesmivel foglalkozni.
    ícsí 2010/04/17 21:17 (315)
    Igen, kicsit munkásabb lesz, de nem gond

    Jóestét!

    czimbi 2010/04/17 21:04 (314)
    Semennyire, jó állapotúak, fényezést kellett felújítani.

    A ma otthagyott 2. szett majd mindegyik(Eladtam a Polux szettet és vettem egy Cetust, a 480asra is)felni szélein vannak karcok, meghúzások, elmattultak, vannak festékfolyások majd mindegyiken, azok munkásabb darabok lesznek.
    pizo 2010/04/17 20:57 (313)
    Zoli855 írta:
    pizo írta:
    Zoli855 írta:
    Jó estét Mindenkinek
    Csak érdekelene maguk szerint egy 10-es skálán mérve mekkora paraszt az a szomszéd aki most nyír füvet bazmeg benzines fűnyíróval. Vagy csak én vagyok ennyire ilyen?...............



    Áááááááá, csak egy kicsit paraszt.
    Azt tudnám, hogy ilyenkor mit lát? Világít nála a fűszál?
    Vagy reflektor van a fűnyírójára szerelve?


    Kajak sötét volt, néztem az erkéályről és röhögtem


    Akkor denevér a szomszédod.
    Zoli855 2010/04/17 20:51 (312)
    pizo írta:
    Zoli855 írta:
    Jó estét Mindenkinek
    Csak érdekelene maguk szerint egy 10-es skálán mérve mekkora paraszt az a szomszéd aki most nyír füvet bazmeg benzines fűnyíróval. Vagy csak én vagyok ennyire ilyen?...............



    Áááááááá, csak egy kicsit paraszt.
    Azt tudnám, hogy ilyenkor mit lát? Világít nála a fűszál?
    Vagy reflektor van a fűnyírójára szerelve?


    Kajak sötét volt, néztem az erkéályről és röhögtem
    pizo 2010/04/17 20:51 (311)
    czimbi írta:
    Sakálatos jó estét!

    Megjövénk Kecskemétről, jó kis nap volt... Cicem foltvarrós régiós találkozón volt, én Ícsivel csaptam agyon az időt, megnéztem, hallgattam a Czetkáját, a hangja az ritka jó!

    Vittem egy szettet, elhoztam egy másik szett CETUS-t tőle. Remek lett mindegyik, csiszolta javította, ahol kellett, fényezte, lakkozta, megéri egy ilyen felújítást a fiúra bízni gumicsere előtt, minőségi munkát végez! Íme:







    Mennyire voltak rossz állapotban?
    Mit kellett javítani rajtuk?
    Zoli855 2010/04/17 20:49 (310)
    Ezt nem hagyhattam ki. És legalább kipróbáltam a youtubeos linkelést is.
    Üdv
    pizo 2010/04/17 20:48 (309)
    Zoli855 írta:
    Jó estét Mindenkinek
    Csak érdekelene maguk szerint egy 10-es skálán mérve mekkora paraszt az a szomszéd aki most nyír füvet bazmeg benzines fűnyíróval. Vagy csak én vagyok ennyire ilyen?...............



    Áááááááá, csak egy kicsit paraszt.
    Azt tudnám, hogy ilyenkor mit lát? Világít nála a fűszál?
    Vagy reflektor van a fűnyírójára szerelve?
    Zoli855 2010/04/17 20:47 (308)
    pizo 2010/04/17 20:45 (307)
    Jó estét!
    czimbi 2010/04/17 20:29 (306)
    Zoli855 2010/04/17 20:28 (305)
    Jó estét Mindenkinek
    Csak érdekelene maguk szerint egy 10-es skálán mérve mekkora paraszt az a szomszéd aki most nyír füvet bazmeg benzines fűnyíróval. Vagy csak én vagyok ennyire ilyen?...............
    Longboat 2010/04/17 20:12 (304)
    kispaci írta:
    Házasélet új dimenziókba fog lépni?

    Eddig sem volt unalmas.
    czimbi 2010/04/17 20:06 (303)
    Sakálatos jó estét!

    Megjövénk Kecskemétről, jó kis nap volt... Cicem foltvarrós régiós találkozón volt, én Ícsivel csaptam agyon az időt, megnéztem, hallgattam a Czetkáját, a hangja az ritka jó!

    Vittem egy szettet, elhoztam egy másik szett CETUS-t tőle. Remek lett mindegyik, csiszolta javította, ahol kellett, fényezte, lakkozta, megéri egy ilyen felújítást a fiúra bízni gumicsere előtt, minőségi munkát végez! Íme:





    Wildhorse 2010/04/17 19:59 (302)
    Longboat írta:
    Sebaj, most nagyon örülök, várom a megrendelt matracot, és a feleségem is elnézően mosolyog, hogy milyen boldog a fejem, amiért teljesült a nagy vágyam
    Házasélet új dimenziókba fog lépni?
    Longboat 2010/04/17 19:27 (301)
    Azt már korábban is mondták nekem, hogy én új matracot akarok venni a franciaágyra, de reggel megtudtam, hogy e vágyam tűrhetetlenné és halaszthatatlanná vált. Tehát megkértem a bátor nejem, hogy kísérjen el matracországba, hátha eltévednék, vagy nem tudnék változtatni. Aztán az egyik puccparádés boltban megtudtam, hogy kb 250-300k egy matrac, mert ha nem 180 széles, hanem csak 170-es kell, az drágább. Ja, a dologban az a szép, hogy ez üzlet adott márka kifutó/bemutató termékeit árulja amolyan outlet jelleggel a hajógyári szigeten...

    Ezután elmentünk egy másik helyre, ahol embernek néztek, kaptunk infót, elmondták, hogy mit, miért és találtunk nagyon kafát 130k-ért. Még azt sem értem, hogy mi ezen 130k, de ezek legalább nem néztek teljesen hülyének.

    Sebaj, most nagyon örülök, várom a megrendelt matracot, és a feleségem is elnézően mosolyog, hogy milyen boldog a fejem, amiért teljesült a nagy vágyam
    ícsí 2010/04/17 17:48 (300)
    kispaci írta:
    apróbb változások

    ...de annál jobbak
    Wildhorse 2010/04/17 16:06 (299)
    apróbb változások
    Géza bá 2010/04/17 15:33 (298)
    Még dél előtt kigurultam az Oldtimer Expora és most értem haza. Így aztán az est fényét nem sikerült emelni, viszont a nap kisütött ezerrel

    Nem kapok részesedést, ezt előre szeretném tisztázni, de érdemes kimenni. Sok-sok nagyon szép autó van kint a kiállításon. Volvo is természetesen. Sokan vannak a standok között és mindenki fényképezni szeretne, ezért elég nehéz időnként az előrejutás. Beszélgettem is ott emberekkel, akik érdekes dolgokat mondtak az autóikról, amik ott feszítettek kivikszolva. Én a magam részéről nagyon szeretem a régi tárgyakat, főként az autókat. Gyönyörű formák, színek, kárpitok és helyenként fantasztikusan egyszerű műszaki megoldásokat lehet látni.
    Tehát aki éppen nem a telken van kinyitni a kerti csapot, nyaralót, meg éppen nem nyírja a gyepet, az menjen ki és nézze meg.
    Longboat 2010/04/17 10:28 (296)
    JrCsG wrote:
    Válasz ment!

    Köszi.
    JrCsG 2010/04/17 10:14 (295)
    Longboat wrote:
    Kicsidoki wrote:
    Biztos, hogy az az uszálya volt...?

    Lehet, hogy a haja.



    MAHAAAAA!
    JrCsG 2010/04/17 10:13 (294)
    Longboat wrote:
    Eredményekben gazdag, szép jó reggelt kívánok minden kedves Volvós kollégának!

    Dearest JrCsG Kartács!
    Pofátlanul Kopiteki uszályába kapaszkodva én is küldtem neked egy mailt. Hálás lennék, ha ránéznél.


    Válasz ment!
    Longboat 2010/04/17 09:57 (293)
    Kicsidoki wrote:
    Biztos, hogy az az uszálya volt...?

    Lehet, hogy a haja.
    kopiteki 2010/04/17 09:34 (292)
    Csak bátran Admirális uram, beletééér!

    Jóreggelt SE!
    Kicsidoki 2010/04/17 09:12 (291)
    Biztos, hogy az az uszálya volt...?
    Longboat 2010/04/17 09:10 (290)
    Eredményekben gazdag, szép jó reggelt kívánok minden kedves Volvós kollégának!

    Dearest JrCsG Kartács!
    Pofátlanul Kopiteki uszályába kapaszkodva én is küldtem neked egy mailt. Hálás lennék, ha ránéznél.
    Kicsidoki 2010/04/17 08:58 (289)
    Kedves Géza Bá!

    Így jár az, aki éjjel alszik...

    Amúgy nem tudom, hogy mit panaszkodsz, a napi 500 hozzászólás sem volt ritka több napon keresztül a másik fórumon (egy óvatlan röpke nyaralás, és 2500 hozzászólás vár, na az a durva)...
    Gondolj bele, 379e hozzászólás 10 év alatt (!): ez napi kb. 103!


    No, xcép hétvégét Nektek, megjáratjuk Behemótot. Hadd hasítson kicsit...

    Kedves Gszilag, igen, oda megyünk, ha Ti is jöttök, szólj!!!

    Csáó!
    Kicsidoki 2010/04/17 08:35 (288)
    Csavarsz egyet a világítás potméterén?
    Go to topOldal: 1...563564565566567568569570