Üdvözöllek, Vendég
    Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.    Elfelejtett jelszó
    Go to bottomOldal: 1...563564565566567568569570
    ícsí 2010/04/17 00:02 (274)
    Eltelt az első nap az OT expon, nagyon jó volt, holnap sztem még jobb lesz, itt egy jó kis galéria, érdemes nézelődni:

    indafoto.hu/prokee/ot_expo_2010/page/1
    pizo 2010/04/16 23:41 (273)
    És látható rajta az Észak-, és Dél-Amerika, Ausztrália fölött levő gépek is.
    pizo 2010/04/16 23:40 (272)
    Kicsidoki wrote:
    Jaja, néztem, teljesen terrorista-friendly...

    Még jó, hogy csak nézni lehet, milyen kavarodás lenne, ha mindenki irányíthatná 30 másodpercre, mint a webkamerákat.
    pizo 2010/04/16 23:37 (271)
    Kicsidoki wrote:
    Jaja, néztem, teljesen terrorista-friendly...

    A Kanári-szigeteken most szállt le egy gép, végig lehetett követni.
    Kicsidoki 2010/04/16 23:27 (270)
    Jaja, néztem, teljesen terrorista-friendly...
    pizo 2010/04/16 23:16 (269)
    Kicsidoki wrote:
    Ez elképesztő: fent van a neten az aktuális légiforgalom real-time? Hihetetlen...

    Ráadásul sok gépnél a légitársaság, típus, magasság, sebesség, indulási- és cél repülőtér.
    Kicsidoki 2010/04/16 23:13 (268)
    Ez elképesztő: fent van a neten az aktuális légiforgalom real-time? Hihetetlen...
    Kicsidoki 2010/04/16 23:09 (267)
    Amúgy Izland olyannyira turistaparadicsom, hogy már nem tudják ennél jobban az egekbe emelni az áraikat, hogy ne menjen már ennyi ember...
    Komolyan, túl sokan akarnak menni, féltik a környezetet, nem akarnak több látogatót. Brutál drága így is. De sokaknak nagyon tetszik. Ezeket hallottam...
    pizo 2010/04/16 23:07 (266)
    Szóval:

    Egyébként itt jól lehet látni, hogy északról kitakarították a repülőket, már csak délen járnak.
    pizo 2010/04/16 23:06 (265)
    báró úr wrote:
    Az izlandiak meg kapgyàk be... tavaly a bankrenceruket szartàk ossze, most meg megszornak minket hamuval. Hàt nagyon unatkoznak azok ott fent.

    Tudtommal nem a turisták kedvenc országa, ezért a turisztikai hivataluk gondolhatta úgy, hogy a Mohamed kontra hegy közmondásra alapozva, küldenek mindenkinek egy kis Izlandot. Most ez nem úgy sült el, ahogy gondolták, bizots lemondatnak valakit, aztán mihelyst kárpótolták az angol befektetőket, ezt is leboltolják valahogy. Egyébként én szívesen elutaznék hozzájuk, no nem azért, hogy a seggemet a kövekre kozmáltassam, hanem csak úgy, túrista ügyileg.

    Hamus szép jó estét mindenkinek! [/quote]

    Szerintem direkt ezért csinálták a vulkánt.
    Nehogy elárassza őket a sok turista.
    Most csak hajóval lehet.

    Egyébként
    Wildhorse 2010/04/16 23:03 (264)
    inrock wrote:
    Húúú, most látom...
    Ha elküldöm a kommentet, akkor kapok egy oldalt ugye, amin Return to forum, és Return to thread van.
    Ha a Return to thread-ra nyomok, akkor visszatérek ide, a kommentes nézetbe. Ha a Return to forum-ra kattintok, akkor eggyel "kijjebb" kerülök, itt vannak felsorolva a thread-ok (most ugye csak ez az egy van: Volvo Fórum). Na ott láttam valami "x új üzenet" kiírást, és mintha kattintható lett volna (most már nincs meg, mert elolvastam az új üziket).
    Lehetne olyat, hogy fent a főmenüben a Fórum-ra kattintva ez a külső nézet jöjjön be? És akkor erre az új üzenetes linkre kattintva, mintegy könyvjelzőt lehetne(?) használni.

    Többiek véleménye?


    Jó ötlet. Hamarosan meg fog szűnni a fenti két link mivel 1 db fórum lesz, azaz ez. A fórum rendszer több topikot is tudna kezelni, de erre ott vannak a "közösségek" a VolvoWiW alatt. Az "x új üzenet" ki lesz drótozva - remélhetőleg segítség.
    pizo 2010/04/16 23:01 (263)
    Kicsidoki wrote:
    Kicsit fárasztó, hogy két helyet kell nézni, de azért tényleg pöpec lett ez is, gratula!

    Az idő is megjött, szuper, de hol van a másodperc? ))

    A színre javaslom a már jól bevált halvány homokszínt, esetleg lehetne a zöldnek is valamilyen árnyalata. De ez a kék sem rossz...

    Jó éjt!


    Ahogy ez a fórum működik, szerintem nem kell sokáig két helyre figyelni.
    A másik helyen nemsokára bezárhat a bolt.
    pizo 2010/04/16 22:59 (262)
    kopiteki wrote:
    Köszi kolléga, úgy néz ki megoldódott!

    Hagyhattad volna úgy, és a fórum "szaporaságát" tekintve nem unatkoztál volna.
    Egész nap e-mail-t olvashatnál.
    Kicsidoki 2010/04/16 22:57 (261)
    Kicsit fárasztó, hogy két helyet kell nézni, de azért tényleg pöpec lett ez is, gratula!

    Az idő is megjött, szuper, de hol van a másodperc? ))

    A színre javaslom a már jól bevált halvány homokszínt, esetleg lehetne a zöldnek is valamilyen árnyalata. De ez a kék sem rossz...

    Jó éjt!
    kopiteki 2010/04/16 22:49 (260)
    Köszi kolléga, úgy néz ki megoldódott!
    Zoli855 2010/04/16 22:27 (259)
    Köszi ))))
    JrCsG wrote:
    Zoli855 wrote:
    Jó estét Mindenkinek
    Le sem esett eddig miért halt meg az indexes fórum. Gratulálok Paci és köszönjük is a sok munkádat, látom remek a hangulat is.


    Aért még válaszoltam Neked az indexen
    JrCsG 2010/04/16 22:16 (258)
    Szóval "azért"
    JrCsG 2010/04/16 22:16 (257)
    Zoli855 wrote:
    Jó estét Mindenkinek
    Le sem esett eddig miért halt meg az indexes fórum. Gratulálok Paci és köszönjük is a sok munkádat, látom remek a hangulat is.


    Aért még válaszoltam Neked az indexen
    báró úr 2010/04/16 21:34 (256)
    Az izlandiak meg kapgyàk be... tavaly a bankrenceruket szartàk ossze, most meg megszornak minket hamuval. Hàt nagyon unatkoznak azok ott fent.[/quote]

    Tudtommal nem a turisták kedvenc országa, ezért a turisztikai hivataluk gondolhatta úgy, hogy a Mohamed kontra hegy közmondásra alapozva, küldenek mindenkinek egy kis Izlandot. Most ez nem úgy sült el, ahogy gondolták, bizots lemondatnak valakit, aztán mihelyst kárpótolták az angol befektetőket, ezt is leboltolják valahogy. Egyébként én szívesen elutaznék hozzájuk, no nem azért, hogy a seggemet a kövekre kozmáltassam, hanem csak úgy, túrista ügyileg.

    Hamus szép jó estét mindenkinek!
    Minutus Toxicus 2010/04/16 21:17 (255)
    Joeste!

    Nos, ha a sok padlàson toltott este utàn Pacitol ezt vàrhatjuk, akkor isten tartsa meg az ö padlàsàt még jo sokàig!

    Kalap megemelve!

    Az izlandiak meg kapgyàk be... tavaly a bankrenceruket szartàk ossze, most meg megszornak minket hamuval. Hàt nagyon unatkoznak azok ott fent.
    inrock 2010/04/16 21:11 (254)
    Na az előző hozzászólásomban vannak elírások, mert fejből írtam a neveket, de közben nézem, hogy nem nagyon stimmelnek...
    De azért ugye érthető
    Zoli855 2010/04/16 21:10 (253)
    Jó estét Mindenkinek
    Le sem esett eddig miért halt meg az indexes fórum. Gratulálok Paci és köszönjük is a sok munkádat, látom remek a hangulat is.
    inrock 2010/04/16 21:09 (252)
    Húúú, most látom...
    Ha elküldöm a kommentet, akkor kapok egy oldalt ugye, amin Return to forum, és Return to thread van.
    Ha a Return to thread-ra nyomok, akkor visszatérek ide, a kommentes nézetbe. Ha a Return to forum-ra kattintok, akkor eggyel "kijjebb" kerülök, itt vannak felsorolva a thread-ok (most ugye csak ez az egy van: Volvo Fórum). Na ott láttam valami "x új üzenet" kiírást, és mintha kattintható lett volna (most már nincs meg, mert elolvastam az új üziket).
    Lehetne olyat, hogy fent a főmenüben a Fórum-ra kattintva ez a külső nézet jöjjön be? És akkor erre az új üzenetes linkre kattintva, mintegy könyvjelzőt lehetne(?) használni.

    Többiek véleménye?
    inrock 2010/04/16 20:59 (251)
    kopiteki wrote:
    Paci segítség!

    Minden itteni hozzászólást elküld a mélemre. gyakorlatilag a mélemen keresztül el tudom olvasni, hogy mit beszélgettek. Bocsi de nem ezért csináltam egy használható mailboxot. Lehetne tenni valamit?



    Halló Kollégák,

    a komment lista fölött van két gomb, az egyik (nálam) az Értesítés. Ez a kikapcsolt állapot. Neked az "ellenkezője" van kiírva, kattints rá, hogy kikapcsolódjon.
    czimbi 2010/04/16 20:34 (250)
    Nyugi Kopi, megoldható, paci elintézi..., te is kikapcsolhattad volna, csak leradírozott gombokat, többek között azt is, amivel ez a funkció volt szabályozva.
    czimbi 2010/04/16 20:32 (249)
    Szép jó estét!

    Nagy élvezet ide írni és nem abba a vaczak banneres reklámos indexbe!

    Ícsivel egy félórája beszéltem, még a kiállításon van, jó a hangulat, nézik a kis hármast, tetszik a népnek; nagy sikerélmény ez Neki és hát jómagam/(Mi itt mindannyian) csak gratulálni tud(un)ok, mert tényleg remek munkát végzett, érdemli a sikert most ott a tulaj és a gép is! A VOLVOsok hírnevét öregbítik a gépek ott (A 780-as Bertone, Ícsi gépe, a PV...)
    kopiteki 2010/04/16 20:27 (248)
    Kicsidoki: küldjél egy mélcímet a mélemre lécci, mert akarok kérdezni valamit.
    kopiteki 2010/04/16 20:24 (247)
    Paci segítség!

    Minden itteni hozzászólást elküld a mélemre. gyakorlatilag a mélemen keresztül el tudom olvasni, hogy mit beszélgettek. Bocsi de nem ezért csináltam egy használható mailboxot. Lehetne tenni valamit?
    l.ovlov 2010/04/16 20:13 (246)
    gszilag wrote:
    l.ovlov wrote:
    gszilag wrote:
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?


    Zsugorfóliával kéccer tekerd körbe a kocsit a garázsban, majd a garázst is kéccer, meg a telket is.


    na igen...de nincs garázsom. a kerületet mégsem keríthetem körbe, mégiscsak kampányidőszak van


    Akkor néccer tekerd
    Géza bá 2010/04/16 17:34 (245)
    JrCsG wrote:
    Géza bá wrote:
    gszilag wrote:
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?

    Skandináv autó. Skandináv hamu. Szerinted mi baja lehet?
    A baj majd akkor kezdődik, ha kínai autó...


    Bazz Géza Bá, már vártam, hogy így vagy úgy a fórumra tévedj, baromira tetszettek a kép hsz-eid is eddig is!


    Köszönöm. Igyekszem megfelelni majd a továbbiakban is
    gszilag 2010/04/16 17:21 (244)
    mr sas wrote:
    szerintem azonnal cserélj levegőszűrőt, és a biztonság kedvéért 2 naponta ismételd ezt meg. ma 5 óráig vagyunk nyitva, s felkészültünk egy nagyabb levegőszűrőtvásáló-rohamra


    igazából vártam ezeket a hozzászólásokat és már a 'submit' megnyomásával egy időben tudtam, hogy el@@@@tam.
    gszilag 2010/04/16 17:20 (243)
    l.ovlov wrote:
    gszilag wrote:
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?


    Zsugorfóliával kéccer tekerd körbe a kocsit a garázsban, majd a garázst is kéccer, meg a telket is.


    na igen...de nincs garázsom. a kerületet mégsem keríthetem körbe, mégiscsak kampányidőszak van
    gszilag 2010/04/16 17:19 (242)
    pizo wrote:
    kispaci wrote:
    DaniS70 wrote:
    gszilag wrote:
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?

    Mivel hazánkat 4-5000km magasságban éri el, így nincs ok parára...

    DEHOGYNEM!!!! mi van ha Redbull keveredik az üzemanyagba és elszáll a svédvas?

    Amúgy a szálló por azért gáz, mert a hajtómű nagyon meleg és a hő hatására szépen beleolvad a por az apparátba. Kocsikat ez a veszély nem fenyegeti.....a szűrő meg kiszűri


    Láttam egy filmet a Discovery-n, ahol egy utasszállító repült bele egy ilyen vulkáni felhőbe.
    Ott a 747-es minden hajtóműve leállt, néha elindult, és az egész gép világított a statikus feltöltődéstől.
    Sikerült leszállniuk, és a földön vették észre, hogy a gépről lejött a festék, az ablakok átláthatatlanok lettek.
    Ebben a hamuban apró, de nagyon kemény porszemek (mikroszkóp alatt sziklának néznek ki) vannak, és ezek szépen "lehomokfújták" a gépről a festéket, ablakot, stb.


    ezt én is láttam, de a viasaton és asszem mulder és scully játszottak benne
    l.ovlov 2010/04/16 17:03 (241)
    DaniS70 wrote:
    belsoseg.blog.hu/2010/04/16/oldtimer_expo_totalcar_stand_1_nap

    Első videó, 1:45 után Ícsiék youngtimert tolnak...



    Megadta magát a hármas?
    l.ovlov 2010/04/16 17:00 (240)
    gszilag wrote:
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?


    Zsugorfóliával kéccer tekerd körbe a kocsit a garázsban, majd a garázst is kéccer, meg a telket is.
    Géza bá 2010/04/16 16:07 (239)
    pizo wrote:
    kispaci wrote:
    DaniS70 wrote:
    gszilag wrote:
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?

    Mivel hazánkat 4-5000km magasságban éri el, így nincs ok parára...

    DEHOGYNEM!!!! mi van ha Redbull keveredik az üzemanyagba és elszáll a svédvas?

    Amúgy a szálló por azért gáz, mert a hajtómű nagyon meleg és a hő hatására szépen beleolvad a por az apparátba. Kocsikat ez a veszély nem fenyegeti.....a szűrő meg kiszűri


    Láttam egy filmet a Discovery-n, ahol egy utasszállító repült bele egy ilyen vulkáni felhőbe.
    Ott a 747-es minden hajtóműve leállt, néha elindult, és az egész gép világított a statikus feltöltődéstől.
    Sikerült leszállniuk, és a földön vették észre, hogy a gépről lejött a festék, az ablakok átláthatatlanok lettek.
    Ebben a hamuban apró, de nagyon kemény porszemek (mikroszkóp alatt sziklának néznek ki) vannak, és ezek szépen "lehomokfújták" a gépről a festéket, ablakot, stb.


    A repülőgéphajtómű turbinalapátjai igen finom precíziós "kis" izék, és azoknak bizony nem tesz jót az finom por. Szerintem teljesen rá is olvadhat a lapátokra, tönkretéve azokat. Meg persze az egész repülési élményt is ezáltal.
    pizo 2010/04/16 15:47 (238)
    kispaci wrote:
    DaniS70 wrote:
    gszilag wrote:
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?

    Mivel hazánkat 4-5000km magasságban éri el, így nincs ok parára...

    DEHOGYNEM!!!! mi van ha Redbull keveredik az üzemanyagba és elszáll a svédvas?

    Amúgy a szálló por azért gáz, mert a hajtómű nagyon meleg és a hő hatására szépen beleolvad a por az apparátba. Kocsikat ez a veszély nem fenyegeti.....a szűrő meg kiszűri


    Láttam egy filmet a Discovery-n, ahol egy utasszállító repült bele egy ilyen vulkáni felhőbe.
    Ott a 747-es minden hajtóműve leállt, néha elindult, és az egész gép világított a statikus feltöltődéstől.
    Sikerült leszállniuk, és a földön vették észre, hogy a gépről lejött a festék, az ablakok átláthatatlanok lettek.
    Ebben a hamuban apró, de nagyon kemény porszemek (mikroszkóp alatt sziklának néznek ki) vannak, és ezek szépen "lehomokfújták" a gépről a festéket, ablakot, stb.
    pizo 2010/04/16 15:43 (237)
    Jó napot!
    Wildhorse 2010/04/16 15:01 (236)
    DaniS70 wrote:
    gszilag wrote:
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?

    Mivel hazánkat 4-5000km magasságban éri el, így nincs ok parára...

    DEHOGYNEM!!!! mi van ha Redbull keveredik az üzemanyagba és elszáll a svédvas?

    Amúgy a szálló por azért gáz, mert a hajtómű nagyon meleg és a hő hatására szépen beleolvad a por az apparátba. Kocsikat ez a veszély nem fenyegeti.....a szűrő meg kiszűri
    JrCsG 2010/04/16 14:40 (235)
    Géza bá wrote:
    gszilag wrote:
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?

    Skandináv autó. Skandináv hamu. Szerinted mi baja lehet?
    A baj majd akkor kezdődik, ha kínai autó...


    Bazz Géza Bá, már vártam, hogy így vagy úgy a fórumra tévedj, baromira tetszettek a kép hsz-eid is eddig is!
    Géza bá 2010/04/16 14:33 (234)
    gszilag wrote:
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?

    Skandináv autó. Skandináv hamu. Szerinted mi baja lehet?
    A baj majd akkor kezdődik, ha kínai autó...
    DaniS70 2010/04/16 14:31 (233)
    DaniS70 2010/04/16 13:20 (232)
    DaniS70 wrote:
    gszilag wrote:
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?

    Mivel hazánkat 4-5000km magasságban éri el, így nincs ok parára...


    Sorry, az méter akart lenni...
    DaniS70 2010/04/16 13:19 (231)
    gszilag wrote:
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?

    Mivel hazánkat 4-5000km magasságban éri el, így nincs ok parára...
    mr sas 2010/04/16 13:16 (230)
    szerintem azonnal cserélj levegőszűrőt, és a biztonság kedvéért 2 naponta ismételd ezt meg. ma 5 óráig vagyunk nyitva, s felkészültünk egy nagyabb levegőszűrőtvásáló-rohamra
    gszilag 2010/04/16 13:11 (229)
    Hello. izlandi hamu ügyben azt hallottam, hogy az autóknak sem tesz jót majd ez a hamufelhő (légszűrők, stb). mit gondolotok erről? érdemes valamit tenni?
    JrCsG 2010/04/16 12:56 (228)
    Jó nagyot Mindenkinek!
    DaniS70 2010/04/16 12:55 (227)
    kopiteki wrote:
    Jónagyot SE!

    Megpróbálkozom én is itt.


    Hej, haj, hahó!
    kopiteki 2010/04/16 12:37 (226)
    Jónagyot SE!

    Megpróbálkozom én is itt.
    DaniS70 2010/04/16 11:26 (225)
    belsoseg.blog.hu/2010/04/16/oldtimer_expo_totalcar_stand_1_nap

    Első videó, 1:45 után Ícsiék youngtimert tolnak...
    Morgo888 Morgosson 2010/04/16 11:21 (224)
    Aháá! Látom, tökéletes az álca:-)))

    Szép munka, Kispaci! De hogy el ne bízd magad, vegyük úgy, hogy csak "kummogtam"...:-D
    Morgo888 Morgosson 2010/04/16 11:19 (223)
    Szép napot Mindenkinek!

    Ez csak egy tróba-köszönés, hogy az új nevemen vajon felismer-e valaki...
    DaniS70 2010/04/16 10:48 (222)
    S70zép jó napot!
    Wildhorse 2010/04/16 08:33 (221)
    Jó reggelt! <-ezek k jók

    a magyarítással kapcsolatban van néminemű problémám - nem lesz egyszerű, de hétvégén kiderítem mi a probléma (sorry a reggeli pár mp-es hibaüzenetért)
    Géza bá 2010/04/16 08:15 (220)
    Már volt itt mindenféle a fórumon.
    Most én is beszámolok egy hírértékű eseményről: szerdán új bőrt kapott a volánom. A régi ugyanis már tisztára ki volt fényesedve és akárhogyan próbáltam tisztítani, mindig ragadt. Ezt pedig nagyon utáltam.
    Az új csudajó lett! Ugyanolyan a színe és a mintázata, mint a kárpitnak.
    Tudom ajánlani bárkinek az embert, mert meg vagyok vele elégedve. Leszerelte a volánt, a régi ragadóst eltávolította, kiszabta és felvarrta az újat, majd visszaszerelte, mindezt 15KHUF-ért. Varrga BT. Óbudán.
    czimbi 2010/04/16 07:42 (219)
    Sakálatos jóreggelt!
    Longboat 2010/04/16 06:25 (218)
    Eredményekben gazdag, szép jó reggelt kívánok minden kedves Volvós kollégának.
    l.ovlov 2010/04/16 05:24 (217)
    pizo wrote:
    PEPITA wrote:
    Egy kérdés még:

    Lehet könyvjelzőt rakni majd? Csak, hogy lássam hol tartok.

    PEPITA


    Van megoldás: olvasd rendszeresen a fórumot.
    Így csak max. 1 napi "termést" kell visszaolvasnod, és akkor emlékszel az utolsóra, amit előző nap olvastál.


    jaja:)
    l.ovlov 2010/04/16 05:21 (216)
    PEPITA wrote:
    Egy kérdés még:

    Lehet könyvjelzőt rakni majd? Csak, hogy lássam hol tartok.

    PEPITA


    Ne kéregess
    l.ovlov 2010/04/16 05:18 (215)
    DaniS70 wrote:
    czimbi wrote:
    Üdv comcééd!
    indul a biznic (lakópark kft.)



    Zrt, akárki nem lehet tag (bizonyítani kell)
    l.ovlov 2010/04/16 05:17 (214)
    jó reggelt
    Zoltan.Toth67 2010/04/15 22:57 (213)
    Sziasztok!

    Benzines, autómata 244 "eladó" !
    Keresek jó állapotban lévő, autómata 850 kombit!

    zoltan.toth67@gmail.com
    pizo 2010/04/15 21:59 (212)
    Amúgy meg nagy gratula Kispacinak, nekem nagyon gyors a fórum.
    pizo 2010/04/15 21:58 (211)
    PEPITA wrote:
    Egy kérdés még:

    Lehet könyvjelzőt rakni majd? Csak, hogy lássam hol tartok.

    PEPITA


    Van megoldás: olvasd rendszeresen a fórumot.
    Így csak max. 1 napi "termést" kell visszaolvasnod, és akkor emlékszel az utolsóra, amit előző nap olvastál.
    DaniS70 2010/04/15 21:37 (210)
    czimbi wrote:
    Üdv comcééd!
    indul a biznic (lakópark kft.)
    czimbi 2010/04/15 21:26 (209)
    Üdv comcééd!
    báró úr 2010/04/15 21:22 (208)
    l.ovlov wrote:
    báró úr wrote:
    Nna, még egy próba. Tegnap éjjel tettem egy kísérletet, de szerintem valamit elszabtam, mert nem találtam meg a hsz-em, és már nem volt kedvem baksztatni a dolgokat.


    Hogy beszész, ki leszel moderálva, moderáld magad nem a zindexen vagy:))))


    Uhh, elb@sztam. Bocs. Legközelebb majd f@szábbat mondok.
    inrock 2010/04/15 20:14 (207)
    Halló Kollégák,

    micsoda változás a fórumban egyetlen nap alatt, gratula!
    czimbi 2010/04/15 19:58 (206)
    Sebaj, majd PEPITA besegít neked!
    Wildhorse 2010/04/15 18:50 (205)
    PEPITA wrote:
    Egy kérdés még:

    Lehet könyvjelzőt rakni majd? Csak, hogy lássam hol tartok.

    PEPITA

    A közeljövőben nem valószínű . Ezt a fórumot most sikerült bepaszírozni az életembe, de "Index fórum" funkciók tükrözése nemigen fog menni - egyelőre. Ők töbmilliós támogatásból gazdálkodnak, nekem meg ~0-ból kell

    Képek megjelenését, fordítást megjelenéssel kapcsolatban pár dolgot megmódosítok aztán átmenetileg ennyi. Nyárig nagyon el vagyok havazva.
    PEPITA 2010/04/15 18:20 (204)
    Egy kérdés még:

    Lehet könyvjelzőt rakni majd? Csak, hogy lássam hol tartok.

    PEPITA
    PEPITA 2010/04/15 18:19 (203)
    Szia Kispaci!

    Le a kalappal!!! Szuper lett a Fórum, remélem az itteni első beírásom is megjelenik majd.

    Köszönjük a munkát!!!!!

    PEPITA
    pizo 2010/04/15 17:51 (202)
    És működik!
    pizo 2010/04/15 17:50 (201)
    Jó napot!

    Gratulálok Kispaci!
    Úgy látom, sokat dolgoztál.

    Én is megpróbálom a képet:
    l.ovlov 2010/04/15 17:31 (200)
    báró úr wrote:
    Nna, még egy próba. Tegnap éjjel tettem egy kísérletet, de szerintem valamit elszabtam, mert nem találtam meg a hsz-em, és már nem volt kedvem baksztatni a dolgokat.


    Hogy beszész, ki leszel moderálva, moderáld magad nem a zindexen vagy:))))
    báró úr 2010/04/15 16:35 (199)
    Ehe-ehe, most jó, pedig szerintem ma is pont úgy követtem el, mint este.

    Az a lényeg, hogy jó és használni is tudom.

    Gratulálok Paci!
    báró úr 2010/04/15 16:32 (198)
    Nna, még egy próba. Tegnap éjjel tettem egy kísérletet, de szerintem valamit elszabtam, mert nem találtam meg a hsz-em, és már nem volt kedvem baksztatni a dolgokat.
    zajcev5 2010/04/15 16:26 (197)
    az index-es oldalon tegnap Nyolcadik torpe-től fogalmazódott meg egy kritika a névvel kapcsolatban, ez adta az ötletet, hogy agyaljak rajta, de tényleg csak egy ötlet, semmi bajom nincs a jelenlegivel:)

    üdv:zajcev5
    Géza bá 2010/04/15 16:20 (196)
    Lemaradtam valamiről?
    Nevet változtatunk?
    zajcev5 2010/04/15 15:29 (195)
    VOLVO comm névről mi a véleményetek, az angol közösségből( community) jutott eszembe, csak egy ötlet...

    üdv:zajcev5
    l.ovlov 2010/04/15 15:24 (194)
    Fog is "koplalni"
    Géza bá 2010/04/15 15:21 (193)
    Na tessék! Mit mondtam? Itt csevegnek a fórumon és nem otthon a fészekben!
    Géza bá 2010/04/15 15:20 (192)
    óóóhhh... most esett le a tantusz, hogy charlotte kollegina miért akar mással gyakorolni! Mert hát kispaci összehozta nekünk itt jól ezt a fórumot és teljesen elhanyagolta eközben kedvenc és ifjú párját!
    charlotte 2010/04/15 15:17 (191)
    Kispaci, Isten vagy! )))
    Géza bá 2010/04/15 15:10 (190)
    Csodálkoztam, hogy danixxx mit örül itt a fórumnak?
    Figyelmetlen vagyok, szétszórt és álmodozó. Ennek megfelelően most vettem észre, hogy a menüsorban lett egy ilyen gomb. Nahát! (:o
    Nem csak ezért, más okok miatt is új szemüveget csináltatok magamnak, ami jövő hét péntekre lesz kész. És akkor kiderül, hogy nem köd volt, hanem romlott a szemem.

    Szép munka volt kispaci! Gratulálok hozzá!
    Eddig is komoly hely volt ez, na de így! Fórummal bővítve! Mi kell még?
    gszilag 2010/04/15 13:29 (189)
    Paci, te vagy az év fórummotorhegesztője!
    Riszpekt, komolyan. ha a képek megjelenítése megoldódik, sztem költözhetünk.
    zajcev5 2010/04/15 13:27 (188)
    haho!

    most nézem, ez tényleg fasza lett! hihetetlen ilyen gyorsan, egy dolog még esetleg, a hozzászólók kék fejlécénél a nevek kerülhetnének balra. gratula!!!

    üdv:zajcev5
    czimbi 2010/04/15 11:01 (187)
    Nem offolunk itt, csak a VOLVO!
    Wildhorse 2010/04/15 10:26 (186)
    DaniS70 wrote:
    kispaci wrote:
    Most meg csak az enyém látszódik.... este megnézem.

    Offos merkedesz

    Ez volt kéznél
    DaniS70 2010/04/15 09:08 (185)
    kispaci wrote:
    Most meg csak az enyém látszódik.... este megnézem.

    Offos merkedesz
    Wildhorse 2010/04/15 08:37 (184)
    Most meg csak az enyém látszódik.... este megnézem.
    Wildhorse 2010/04/15 08:35 (183)
    DaniS70 wrote:
    Viszont most eltűnt czimbi képe...

    DaniS70 2010/04/15 08:15 (182)
    Viszont most eltűnt czimbi képe...
    Cicvarek 2010/04/15 08:12 (181)
    Kispaci!
    Nagy granulátum a fórumhoz!
    DaniS70 2010/04/15 08:10 (180)
    Szép napot mindenkinek!

    Pc Opera teszt: minden OK, gyors, szép stb...
    Opera Mobil teszt: azonnal és gyorsan betölt, fektetett nézetben az egész oldalt mutatja.
    Nokia saját böngészője: hasonló az Oprea Mobile-hoz, viszont itt írja, hogy 1,3Mb-ot kellett betöltenie.
    Ez speciel nekem nem baj, mert wifiről nyomom...

    Úgyhogy nagy grat, az erőn felüli teljesítésedhez kispaci!!!
    Cicvarek 2010/04/15 08:10 (179)
    csókrátok Punnyadékok!

    JrCsG 2010/04/15 08:01 (178)
    Jó reggelt Mindenkinek!

    Paci Isten vagy!!! SZUPER, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan megoldasz dolgokat.
    czimbi 2010/04/15 07:58 (177)
    Sakálatos jóreggelt!

    Naccerű, fent van a legfrissebb hozzászólás! Kispaci, látom az időpontból, félkettőig barkácsoltál... . Gratula!

    Azt hiszem, azt a retkes indexet ott lehet hagyni lassan, valami időpontot tűzzünk ki, mert a párhuzamos figyelés, írás két fórumon fárasztó...
    mr sas 2010/04/15 07:43 (176)
    mornin'
    őrző 2010/04/15 07:08 (175)
    Jóreggelt
    Go to topOldal: 1...563564565566567568569570