Android App

Volvo hírek,
Fórum hozzászólások követése,
Hasznos információk,
Szerviz elérhetőségek,
Karitatív tevékenységekről információk

androidapp4

facebook

Volvo WiW póló rendelés

Volvo WiW emblémás, hímzett pólók rendelhetők női és férfi fazonban, S-XXL méretekben, sötétkék és világoskék színekben.

• Női fazon: 3.200,-Ft
  • Férfi fazon: 3.400,-Ft

Az ár tartalmazza a postaköltséget és az ÁFA-t is.

Volvo WiW - Pólórendelés

Darabszámot, méretet, fazon megjelölést (női/férfi), választott színt, teljes neved, elérhetőségeidet, postázási címed a gezaba@volvowiw.hu e-mail címre küldd!

Üdvözöllek, Vendég
    Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.    Elfelejtett jelszó
    Go to bottomOldal: 12345678...545
    Ricsosz01 2017/11/19 19:01 (54631)
    Köszi. Visszakerestem, de nem találtam ezzel kapcsolatos dolgot. Köszi azért
    inrock 2017/11/19 09:15 (54630)
    Halló Kollégák,

mintha már előkerült volna ez itt a fórumon, valamikor régen. Próbálj meg a keresővel visszakeresni. De van egy tippem, hogy úgy is szerelő lesz belőle.
    gegee 2017/11/19 05:18 (54629)
    Érdekes lehetett, kösz.
    Én eddig modern dízelből csak egyszer vezettem példányt, az ponjt egy V60 D4 volt.
    Nem nagyon éreztem ezt, amit te is meg mások is mondanak, hogy hamar lepörög a sebességfokozat hamar nagyot tol, de aztán hamar el is fogy, stb.
    Igaz, az egy automatás volt,lehet, hogy az kisimítja az érzést.Pont úgy ment, mint egy nagy köbcentis benzines.
    Nagyon tetszett, csak hát, baxxa meg, nem fogok most autót venni tizenkétmillióért...

Vaci új bérautó volt, kb kétezer km-rel az órájában.
    Ricsosz01 2017/11/17 14:32 (54628)
    Sziasztok. Teljesen új vagyok a fórumon. Szeretnék kérdezni tőletek hátha valaki találkozott ilyen jelenséggel. Van egy V40-es 2004-ben gyártott 1.9 d autóm. Azt csinálja, hogy mikor űresben gurulok vagy elkezd ingadozni az alapjárat 800 és 1000 között vagy beejti 600-ra. Ez addig tart amíg fékezek és meg nem állok. Utána ismét normális az alapjárat. Esetleg lenne valakinek valamilyen tippje, hogy merre induljak el. Előre is köszönöm a vlaszokat.
    inrock 2017/11/15 19:20 (54627)
    Halló Kollégák,

ez a kamion kicsit nagyott fékezett

auto.indavideo.hu/video/Volvo_veszfekezese_mentette_meg_a_gyerek_eletet
    ttukacs 2017/11/08 23:28 (54626)
    Köszönöm szépen a válaszokat!
    inrock 2017/11/08 19:53 (54625)
    Emelkedő nem is lehet máshogy elindulni -->
    Merthogy a kézi kioldáshoz folyamatosan állnod kell a féken.
    inrock 2017/11/08 19:51 (54624)
    Egy hónapja az indexes Sharan topikban kértem egy online kézikönyvet, hogy felkészüljek előtte (céges autó, céges okból vezettem, a munkatársam azért elmutogatta előtte a bézik dolgokat), de napokig senki nem válaszolt.
    Gondolom ők se azért, mert bunkók, hanem mert nem tudtak ilyet prezentálni.
    Előtte guglival kerestem, de nem találtam, meg is lepődtem. Volvóból ugye van egy rakat, még a régebbi típusokra is.

Ja, ha már itt tartunk: Kétliteres dízel volt, turbós naná, 140 lovas. Elég furán van programozva a vezérlése. A szokásos "gyorsító" gázpedálállásban elég gyorsan kifullad, szinte követeli, hogy válts fel már kicsivel 1000 fölött. Padlógázra persze rendesen odalép bármelyik fordulatról, de a turbó miatt az is érdekes élmény, de lehet csak megszokást igényel: szóval az elején még tölt a turbó, és érzed a hátadban, hogy egyre nagyobb nyomatékkal gyorsít. Aztán amikor elérte a maximum nyomatékot (elég hamar), akkor ez az érzés abbamarad, csak a sebességmutatón látod, hogy van gyorsulás. Így a szívó benzin után elég érdekes volt, mert ott amíg nő a fordulatszám, addig folyamatosan érzed a hátadban a gyorsulást, hiszen a nyomaték is folyamatosan nő.
    Egyébként meglepően élhető kocsi, a vezetőülés sem kényelmetlen. Az elektromos kézifék pedig nagyon truváj A kar helyén van egy flepni, kb mint az ablakmozgató billentyű, csak jó nagy. Ha pár másodpercig megtartod a kuplungot a fogásponton, akkor automatikusan kiold, és gyí. Emelkedő nem is lehet máshogy elindulni.
    Egy hülyeség van benne, a sebességskála tájolása. Nem tudom milyen összevissza módon osztották ki, de a Volvohoz képest (50km/h = vízszintesen áll a mutató, 130 = függőleges, 90 = kettő között pont félúton), valami ordenáré szögekben képes állni a mutató, egész úton nem tudtam megszokni.
    inrock 2017/11/08 19:28 (54623)
    Ja... azért a Volvo egy rendesen összerakott autó, dúrva hibába nem kellene, hogy belefuss, mint ahogy az a VW-ről hírlik, ennek ellenére a "mindennapi fenntartását" drágábbnak gondolom.
    inrock 2017/11/08 19:25 (54622)
    Halló Kollégák,

nem ismerem a VW szervizdíjait, alkatrészárait, de szerintem a Volvora kicsit többet kell költeni. Mondjuk attól is függ, hogy milyen autód volt ezelőtt, és ott mit szoktál meg.
    V60 nincs az aktív fórumozók közt, az viszonylag új autónak számít (Volvós mérce szerint).
    Esetleg nézz fel Volvowiw fészbúk csoportra, ott mintha többen lennének
    ttukacs 2017/11/08 08:44 (54621)
    Sziasztok!

Új vagyok itt a csoportban.
    Egy V60 -ast szeretnék vásárolni D2, vagy D3 motorral és ez ügyben szeretnék segítséget kérni tőletek.
    Tapasztalataitok szerint nagyjából milyen szervízköltségekkel kell számolni, ha kb. 40-50 ezer km-t megyek az autóval évente?
    Már régóta nagy álmom a Volvo, de sok helyről azt lehet hallani, hogy bizony a fenntartási költségek miatt nagyon meg kell gondolni.

Sokan ajánlják inkább a VW-t az alacsonyabb szervíz díjak miatt, de mondjuk én nem említenék egy lapon egy Passatot egy V60-al. Illetve bban sem vagyok biztos, hogy egy VW dízel karbantartási költségei a "legendás megbízhatósága" miatt nem verik egy V60 karbantartási költségeit.

Előre is köszönöm, ha válaszra méltattok.

Üdv,
    Tibor
    gegee 2017/11/08 01:33 (54620)
    Janó_bá írta:
    Szevasztok!
    A műhely asztaláról egy kóbor eb a szerelő ebédjét tartalmazó szatyorral együtt elvitte az elkészült és lezárt V70 kulcsait. Tartalék kulcsa a tulajnak sincs. Két napja keresik a kulcsot. Mit lehet tenni?

Uuuuuuhhhhhh, bazz, ez de durva...
    A fantázia sose tud olyan kemény lenni, mint a valóság, ha ez igaz...
    Olyasmi, mint a sztori (ami lehet, csak urban legend), mikor a hülye amerikai redneck Ausztráliában járva ráadta a zakóját a kengurura, hogy lefotózza; az meg elugrált a naplementébe, és benne volt a kocsikulcs a zakó zsebében...

Mit lehet tenni?Jó kérdés, első körben mondjuk káromkodni, hogy a falfesték is elpiruljon...Második, meg harmadik körben is.
    Aztán én azt csinálnám, hogy leülnék "gondolkodni" egy üveg szesszel a kezemben...Majd kitalálnám, hogy lopóautóval elvitetném valami szervizbe, ahol aztán fel lehet nyomni, ahol nem zavaró, ha vijjog a riasztó; kiszedni a gyújtáskapcsolót vagy az ajtózárat és szalonból/importőrtől/faxtudjakitől kulcsot rendelni.De lehet, hogy elég az alvázszám (meg mondjuk valami papír, amivel bizonyítod a tulajdonjogodat...) is és akkor talán fel sem kell törni.Esetleg felbérelni egy profi autótolvajt, hogy nyissa ki neked...
    De csak laikus vagyok, lehet, baromságokat írtam, mindent csak saját felelősségre csinálj...

Nekünk is volt ilyen kocsi, offos, csak egy kulcsa volt meg, már úgy vettük is; egyfolytában fostam, hogy ha történik valami a kulccsal, mi a lóf@$zt fogunk csinálni.
    Rendelni hivatalos helyről valszeg többe került volna, mint a kocsi értéke (15 éves Pögó 206 vs. svéd árszintű pótkulcs hozzá...).
    De végül nem veszett el a 3 év alatt, aztán meg eladtuk.Annyiért, mint egy közepes új bicikli ára...
    gegee 2017/11/08 01:07 (54619)
    Zimmermann írta:
    Sziasztok! Még új vagyok erzen az oldalon de már segitségre kenne szükségem. Volvo v50-em van 2009-es évjárat ma egy Özbak kivitte az elsõ diszrácsomat. Hol lehrten beszerezni másikat meg fizethetö áron? Segitségeteket elöre is köszönöm Tibor!

Üdv, cimbora, nem biztos, hogy jó helyre jöttél, mi akik itt aktívak vagyunk, inkább csak szeretjük a Volvereket, semmint szereljük.Bár mind a kettő a szerelem szóval írható le, de azért nem ugyanaz...
    Múltkor valaki új reges nick le is baxott itt minket kompletten, mert hogy egy hónap alatt sem tudtunk neki prezentálni robbantott ábrákat meg röntgenrajzokat, pedig hát a nemtommelyik Fiat-fórumon hemzsegnek az ilyesmik...Hát, ez van.
    De azért sok sikert, és hátha itt maradsz köztünk...

Csak a keresőt tudnám javasolni neked, bontók, alkatrészes cégek, stb.
    Amúgy az elég szerencsés dolog, ha csak a díszrácsot baxta szét...Szerintem.
    gegee 2017/11/08 01:00 (54618)
    Urak, lassan indul az évad!

Mondhatni, apa, kezdődik!

Tegnap mentem a kölökér' az iskolába, a talpam alatt már kicsit csúszott a fekete jég, vagyis a vékony, de megfagyott takonyréteg...Csak gyalog voltam, nem tudtam berántani neki a kézifake karját, de ami késik, nem múlik.
    Hajnalban meg már a 240-es Volverek is metálszínűek a lefagyott harmattól.
    A 7vg-n alighanem felrepülnek a szöges gumik.
    A Tottakáron meg van fent egy királynak tűnő téli vezetéstechnikai ajánlat, nem akarom itt reklámozni, de ár-érték arányban szerintem sirály.Nagyon elmennék rá.
    Ha valaki megjárja, számoljon már be róla lécci.Képek, videó, jöhet minden.
    Idekint ilyen 10-15-szörös árakban mennek ezek, igaz, nem két óra, hanem két nap, és van benne szállás, meg vacsora is; de akkor is...
    Jó csapatást az új évadra mindenkinek!
    Janó_bá 2017/11/07 19:36 (54617)
    Szevasztok!
    A műhely asztaláról egy kóbor eb a szerelő ebédjét tartalmazó szatyorral együtt elvitte az elkészült és lezárt V70 kulcsait. Tartalék kulcsa a tulajnak sincs. Két napja keresik a kulcsot. Mit lehet tenni?
    Zimmermann 2017/11/07 19:13 (54616)
    Sziasztok! Még új vagyok erzen az oldalon de már segitségre kenne szükségem. Volvo v50-em van 2009-es évjárat ma egy Özbak kivitte az elsõ diszrácsomat. Hol lehrten beszerezni másikat meg fizethetö áron? Segitségeteket elöre is köszönöm Tibor!
    Wildhorse 2017/11/03 09:16 (54615)
    inrock írta:
    Halló Kollégák,

és így mi a napi autód? Gondolom nem a C70.

Mióta megvettem napi használatban van és a tervek szerint lesz is. Nincs vele gond télen sem és mélygarázsban tölti a nap nagy részét.
    S80-ast Saci használta, de már nagyon öreg autó volt.......
    inrock 2017/11/03 09:11 (54614)
    Halló Kollégák,

és így mi a napi autód? Gondolom nem a C70.
    Wildhorse 2017/11/02 18:24 (54613)
    Eladtam az S80-at és maradt utána 4 db alufelni + rajta friss gumik.
    Érdekel valakit? Linkelek be majd képeket......
    Gabesz811 2017/10/31 18:19 (54612)
    Sziasztok! Van egy xc 70 2007 es 185 le kocsim.A probléma a következő.Alapjárat1500ford/perc.Csak akkor megy le a normális 750 re ha a féket nyomom egy percig. A hibakód leolvasó gázpedál alaphelyzet jeladó hibát dob ki. Meg a klíma meghibásodását jelzi.Nem is engedi törölni. Vadonatúj gázpedál van benne 30500 ft ért vettem.Lehet a klíma összefüggésben ezzel a hibával? Így autózni elég rossz vele. Ja a tempomat se megy. Valaki találkozott ilyen hibával?
    simee 2017/10/24 23:49 (54611)
    Etyibatyo írta:
    Szia!

Ilyen hiba esetén nem lesz eltárolt üzenet, itt most nem fejtem ki, de sajnos van ilyen.
    Relét ne keress. A hiba jellegéből fakad, hogy indítási probléma van, ezzel a hibával nem megáll, csak nem indul.
    Az történt valószínűleg, hogy a pumpa áramfelvétele egy kicsit magasabb a normálisnál, ezért túlmelegedett a csatlakozó ahol a műanyag fedélen keresztül megy a kábel, ahol a külső csatlakozó áll, meg is olvadt. Ezért kell pumpát cserélni, ,és nem csak a "belét", hanem a komplett házzal együtt, és még ráadásul a kívülről csatlakozó kábeleket is konnektorral együtt.. Hát röviden.

Az ár kb jó.
    Hogy miért voltak bizonytalanok én innen nem tudom... ehhez le kell venni a tankot, bizonyos változatnál el kell vágni ehhez a kipuf csövet is.. tipikus nemszeretem munka..

Üdv!

Nem kell kifejteni, de azért érdekes, hogy a mai számítógépekkel teletömött világban ilyet nem tudnak kiolvasni, vagy megcsinálni úgy, hogy kiolvasható legyen...hm...
    Ige, egyébként mi is ezt az infót kaptuk: a pumpa. A hét végén valószínűleg nekiállnak, amint van eredmény, írom.

"bizonyos változatnál el kell vágni ehhez a kipuf csövet is"???? mi van???? az meg már milyen megoldás? ez nem egy wartburg...(most csak ez jutott eszembe, nem az autómárkát akartam gyalázni. )

Köszi a hozzászólást
    simee 2017/10/24 23:44 (54610)
    Indítózik
    simee 2017/10/24 23:43 (54609)
    Budapest, Váci út
    wwwandrewww 2017/10/24 21:29 (54608)
    Hátha valakinek éppen erre lenne szüksége, van még pár Volvo 740, 760 és 760 /2 alkatrészem, amik több esetben megegyeznek a 780 - 940 - 960 alkatrészekkel.
    A nagyobb daraboktól az egész aprókig, pl:
    nyomócső garnitúra, vákumpumpa, szinte teljes belső, kárpit, bolha nagy mennyiségben, mindenféle kapcsoló, műszeregység, km óra, indexkar, ablaktörlő kar, mindenféle műanyag burkolat, első lámpatest, fényszóró, mindenféle relé, díszléc ajtóra, műszerfalra, zár, zárbetét, zárgarnitúra, kilincs, gyújtáskapcsoló, önindító, generátor, márkajelzés, típusjelzés, üveg - ajtóüveg, klíma nyomásérzékelő, számítógép - computer, hátsó féktárcsa, gyári ATE főfékhenger, fékrásegítő-vákuumdob, ÚJ hátsó fékbetét garnitúra, kézi és elektromos-motoros ablakemelő szerkezet, visszapillantó tükör lap, ablaktörlő motor és szerkezet, spricni, néhány futómű alkatrész, mint lengőkar + talpas csapszeg + szilent-ek, stabilizátor rúd, fékolaj tartály, hátsó rugó pár, szervódob, féknyereg, ajtó gumikéder, motoros-elektromos ülés, hűtő radiátor, fűtőradiátor, műszerfal, ajtó, stb, stb, stb.
    inrock 2017/10/24 18:38 (54607)
    Halló Kollégák,

megnéztem volna, ha tudok az eseményről

(ejj, egyre kínosabb a fészbuktalanság )
    gegee 2017/10/24 10:47 (54606)
    Szörnyű, hogy manapságegy szerelőnek inkább a laptop a szerszáma, sem mint a villáskulcs...

totalcar.hu/tanacsok/autodoktor/2017/10/24/szusszannak_a_lovak_en_inkabb_mennek/

Lassan az autókat is ítésekhez fog kelleni vinni probléma esetén...
    gegee 2017/10/22 23:10 (54605)
    Simogató?
    Én a V90-et, új XC60-at, XC90-et simogattam pár 7-tel ezelőtt.Elképesztő, hogy ezekbe már be tudok ülni magam mögé (197cm, 150 kiló, 48-as láb...) és némelyikben már vállalnék egy hosszabb távot is, hátul.Azért ez nem kicsi elvárás...
    És nem kicsi javulásnak sem, mondjuk a 2000-2007 közti V70-ekhez képest, ahol egy gyerek is nehezen fér el mögöttem.
    Egy baj van csak velük, egy picikét lehetnének olcsóbbak ezek a gépsárkányok, 12-15 millát nem óhajtok kifizetni egyikért sem...
    Wildhorse 2017/10/22 17:51 (54604)
    Fogadjátok szeretettel

inrock 2017/10/21 17:11 (54603)
    inrock 2017/10/21 17:10 (54602)
    Halló Kollégák,

Etyibatyo 2017/10/21 12:54 (54601)
    Nem ez.
    Etyibatyo 2017/10/20 17:07 (54600)
    Persze tippem van még, de a nem indulás ( feltételezve, hogy indítózik )egyértelmű hibaüzenet nélkül, igen nagy valószínűséggel a tankban lévő pumpa hibája. Amit előzőleg írtam jellemző hiba.A pumpának ezen kívül még legalább három hibája lehet, de cserélni akkor is kompletten javasolt ( gyáriban egyébként sem létezik más ).

Üdv:
    Etyibatyo 2017/10/20 16:39 (54599)
    Persze nem írtad, hogy mit jelent a nem indulás. Indítózik és nem indul, vagy nem is indítózik, vagy én olvastam felületesen.. nem mindegy
    Etyibatyo 2017/10/20 16:30 (54598)
    Szia!

Ilyen hiba esetén nem lesz eltárolt üzenet, itt most nem fejtem ki, de sajnos van ilyen.
    Relét ne keress. A hiba jellegéből fakad, hogy indítási probléma van, ezzel a hibával nem megáll, csak nem indul.
    Az történt valószínűleg, hogy a pumpa áramfelvétele egy kicsit magasabb a normálisnál, ezért túlmelegedett a csatlakozó ahol a műanyag fedélen keresztül megy a kábel, ahol a külső csatlakozó áll, meg is olvadt. Ezért kell pumpát cserélni, ,és nem csak a "belét", hanem a komplett házzal együtt, és még ráadásul a kívülről csatlakozó kábeleket is konnektorral együtt.. Hát röviden.

Az ár kb jó.
    Hogy miért voltak bizonytalanok én innen nem tudom... ehhez le kell venni a tankot, bizonyos változatnál el kell vágni ehhez a kipuf csövet is.. tipikus nemszeretem munka..

Üdv!
    Wildhorse 2017/10/19 22:33 (54597)
    simee írta:
    Kedves Wildhorse!

Nem vitatkozom azzal kapcsolatban, hogy egy üzemanyagpumpa annyiba kerül. Itt inkább a volvo szervíz szakértelmét kérdőjelezem meg. Miért nem tudják a saját autójuk meghibásodását a saját számítógépükkel, szoftverükkel kiolvasni? Miért csak találgatnak?

Melyik szerviz volt ez?
    gegee 2017/10/18 01:52 (54596)
    Szerintem is felejtsd el azokat akik így át akarnak verni.Sok sikert a javításhoz.
    gegee 2017/10/18 01:50 (54595)
    Még ezt a vadmarhát...:

totalcar.hu/belsoseg/2017/10/16/ez_a_volvo_tenyleg_egy_tank/

Én ilyet eddig a Chrysler 300M gépjárműre szereltem volna, de végül is a Volvernek sem áll rosszul...
    inrock 2017/10/17 18:23 (54594)
    Halló Kollégák,

valóság lesz a kupé-tanulmányautóból, igaz Polestar néven:
    totalcar.hu/magazin/hirek/2017/10/17/a_polestar_keszitette_el_a_szep_volvo_kupet/
    simee 2017/10/17 11:45 (54593)
    Kedves Wildhorse!

Nem vitatkozom azzal kapcsolatban, hogy egy üzemanyagpumpa annyiba kerül. Itt inkább a volvo szervíz szakértelmét kérdőjelezem meg. Miért nem tudják a saját autójuk meghibásodását a saját számítógépükkel, szoftverükkel kiolvasni? Miért csak találgatnak?
    Wildhorse 2017/10/16 21:45 (54592)
    Bizonyos üzemanyag pumpák újonnan simán vannak 100-150k huf körül. A beszerlés sincs ingyen, úgyhogy a bruttó 200k huf még igaz és reális is lehet sajnos.

Volvo szerviz újat rak bele. Főleg ha hivatalos. A nem hivatalos szerviz megoldhatja felújított, vagy bontott cuccból is. Viszont, ha megint betojik, akkor zsebbenyúlás ismét.

Bosch cuccal hivatalos szerviz nem olvas ki autót. Szóval érdemes elmenni márkaszervizbe, vagy olyan ketiszervizbe, ahol ki tudják olvasni a Volvo gári szoftverével.
    inrock 2017/10/16 18:49 (54591)
    Halló Kollégák,

a Bosch kiolvasót felejtsd el, csak gyári Volvo kiolvasóval kapsz rendes hibakódot.

Benzinpumpa 200k?????? He? Menj át másik szervizbe (3 hivatalos szerviz van BP-n)
    simee 2017/10/16 15:50 (54590)
    Azt mondták a volvo szervízben, hogy nem tudják kiolvasni pontosan a hibát, mert akkor éppen indult az autó. Kérdezem én: miért van a volvo szervíz??? Mi az, h nem bírják kiolvasni a XXI. században, mikor már számítógép nélkül nem is létezünk?! Véleményem szerint, bár nem vagyok szakember, ha hiba keletkezik, azt a regiszterben valahol jelzi, ki kellene olvasni a korábbi hibákat is, vagy nem??

A másik dolog pedig az, hogy ha azt mondják, az üzemanyag pumpa rossz, akkor az miért nem romlik el menet közben? Én relé hibára gyanakszom. Az lehet, hogy néha bekapcsol, néha nem. Na de az nem 200.000,- Ft!!!

Reméljük, minél hamarabb ráér az emberünk, megnézi a hibát és sikerül megjavítani, amiről persze tájékoztatlak titeket.

Addig is nagyon köszönöm a hozzászólásaitokat és minden segítséget.
    gegee 2017/10/16 15:12 (54589)
    Én az ilyen "nem tuti a hiba" helyekről menekülnék...Persze oké, kocsi nélkül nehéz...
    Miféle képzettsége lehet a szakinak vajon...?Ilyenkor szokott megindulni az alkatrész-cserebere, hogy ha nem ez, akkor majd az, vagy ha nem, hát amaz...
    Ha nem viszed el, akkor legalább mondjad nekik, hogy csakis az utolsó alkatrész árát vagy hajlandó kifizetni, ami a tényleges megoldást hozza...
    És majd írd már be ide is lécci, ha kiderült, mi volt a kehe.Kösz.
    gegee 2017/10/16 15:04 (54588)
    HAha, olyan ez, mint a régi Gelkás időkben, mikor bement a manusz, hogy rossz a rádió; mire kérdi a szervizes, hogy mi a baja?Nem szól...
    gegee 2017/10/16 14:57 (54587)
    totalcar.hu/tesztek/2017/10/16/volvo_xc60_t8_2017/

"Képzelje el azt, hogy bemegy az Ikeába, és megveszi a legkényelmesebb, legfinomabban varrt fotelt. Vigye haza, rakja a nappaliba majd képzelje el, hogy az egész helyiség 4,9 másodperc múlva százzal megy. Na, ilyen az XC60, ha ha ugyanerre kíváncsi az XC90-nel, játssza el ugyanezt egy toronyházzal."

És már nincs benne az az istenb@$2ta lebegő középkonzol, a többi újban sem...
    Blokkolnám...5 év múlva 5 évesen pont jó volna.
    Csak szerintem ez drágább lesz használtban, mint egy ugyanennyi idős XC90, van egy olyan saccom.
    simee 2017/10/16 10:10 (54586)
    inrock írta:
    Halló Kollégák,

nade, milyen egyéb jelenséget produkál, amikor nem indul?

Kedves inrock!

Eddig sosem volt baj az indítással. Tavaly - kb. 1 éve - új akkumulátort kapott az autó. Több, mint egy hete 2 órára ott hagytuk az autót. És nem indult. Péntek délután...persze egy szerelő sem ért rá Nagymaroson. 4 szerelőből. Egyik megígérte, hogy neki van egy Bosch gépe, ki tudja olvasni a hibát. Mi addig is levettük a sarut az akksiról. Szombaton reggel próbáltuk. Majdnem beindult! Aztán hívtunk egy trélert. Az aksiról addig is le volt véve a saru. Persze hétfőn beindult. Elgurultam egy szerelőhöz Vácra. Mire odaértem, már csak másodjára indult be.
    A szerelő 2 nap után hívott, rétette Bosch gépre, de csak annyit írt ki neki, hogy "Motorvezérlési hiba". Átnézte, de igazából nem tudta, mi a baj. Neki utána indult.
    Mivel nem voltam biztos, h beindul újra, gondoltam elviszem Pestre a volvo szervízbe. Egy hét után rá is rakták gépre. S a következőt mondták:"Valószínűleg üzemanyag pumpa. Ki kell cserélni az egészet. 200.000 ft, de nem tuti a hiba. (Ők is csak tapogattak)
    Most várunk egy másik szerelőre, aki megnézi. Eltelt 2 hét, kifizettünk 45.000 Ft-ot és még mindig ott vagyunk, ahol az elején.
    inrock 2017/10/15 09:24 (54585)
    Halló Kollégák,

nade, milyen egyéb jelenséget produkál, amikor nem indul?
    simee 2017/10/14 11:25 (54584)
    Sziasztok!

Volvo S80 D5 automata 2010-es szériával kapcsolatban érdeklődnék. Indítási problémája van. Hol beindul, hol pedig nem.
    Van valakinek valamilyen tippje, miért?
    FM2000 2017/10/13 22:14 (54583)
    Sok ujat nem fogok mondani, ezt a temat tobbszor kiveseztuk mar. Azt tapasztalhattad h más az autópályák felülete. (jo pelda erre az M0 korgyuru, itt jo fogyit lehet elerni egy M1, M5 hoz kepest) Ez az egyik kulcs, a másik pedig a hosszan elnyújtott dimbes dombos domborzat valamint az uralkodo szelirany. Figyi, en megtankoltam a bodeni tonal, parndorf jet kuton 5.6 jott ki 120gps tempoval, pedig munchenben dugoztam. Budapestig 6.1 lett Osztrak gazolajjal, sot, mar Gyor kornyeken sik terepen egyertelmu volt a pill.fogyikbol a tobblet. Olyan nincs h 120-170 tokmindegy. Nagyjabol 40% tobbletfogyi a 170. Az h 1x 2x elrugod neki... A 8.4es fogyi az emlitett tartomanyra realis, ez nem benzinfuggo, eleve nincs kulonbseg benzinek kozott, szigoru szabvanynak kell megfeleljenek az euban. Egyedul az ukran benzinnel fogyaszthatsz kevesebbet, mivel annal nincs bio komponense, nem tartalmaz alkoholt ami csokkentené az uzemanyag futoerteket. Meg egy dolog, turbos benzinesnel eleg egy trepnis elozes, oda a jo atlag, a lovakat etetni kell

Wildhorse írta:
    Volt egy Budapest - Frankfurt - Amszterdam - Frankfurt - Budapest trippünk.

Meglepő dolgok:
    - a kocsi fogyasztását nem befolyásolja a 120-170km/h tartomány
    - 80-110 km/h között a kinti bengával képes volt 8.4-es fogyasztásra (2.0T, automata)
    - nincs nagy különbség a 95 és 99 közötti benga között - ha kint tankolok

Többen latolgatták már, hogy a hazai üzemanyag rosszabb. Nem tudom miben más, de a kocsi olyan fogyasztási adatot produkált hegy-völgyes környezetben, amit itthoni üzemanyaggal még soha nem láttam.....
    Egyébként meg hatalmas élmény volt levezetni ezt a távot.
    jocoka83 2017/10/13 20:11 (54582)
    Nekem 2005-ös 1.6D, sztem a vezérműszíj csere intervallum nem változott, ha jól tudom akkor 100.000 km-ként.
    jocoka83 2017/10/13 19:12 (54581)
    Sziasztok!

Ismét segítséget kérek. 1.6D V50-ben a vezérműszíj környékén hideg járó motornál nyikorgó hangot hallani. A szerelőmmel nem jöttünk rá, hogy mi adja a hangot, feszítőgörgőt cseréltünk, 35.000 km-rel ezelőtt volt vezérműszíj csere, és ékszíjtárcsa csere is, nemrég pedig generátor is volt cserélve.
    A hang mellé most még azt is tapasztaltam, hogy hideg motorral 1-1 alkalommal beránt, megtorpan a motor, mintha valami megszorulna és megfogná, ahogy melegszik a motor ez megszűnik.

Ötlet esetleg, hogy melyik irányba kutakodjunk?

Köszi a válaszokat.
    inrock 2017/10/13 19:02 (54580)
    Halló Kollégák,

a Haynes könyv azt írja, hogy M56-ba 1161423-7 -es Volvo minősítésű szintetikus olaj kell. Hogy ez mint jelent, azt nem tudom
    B 673 2017/10/13 13:27 (54579)
    Sziasztok. Most egy hete vettem egy Volvo V50 - est. 1, 6-os Diesel, hat sebességes.Az autó 5 éves és 108ezer km van benne. Valakinek van ugyanilyen és ugyanennyi idős Volvoja? Engem a vezérszij csere és a motor, valamint a váltó olajcsere intervallum érdekelne. Valakinek egyéb tapasztalata az autóval kapcsolatban...?
    kalapka 2017/10/11 20:57 (54578)
    Sziasztok,

Váltó olaj csere előtt állok.
    Próbálom a OEM Volvo pontos kiváltási lehetőségeit feltérképezni.
    M56-os váltóba kellene (V40/2002/2.0/T4)
    Ezeket találtam mint használható olajok:
    75W80 GL4
    75W90 GL4 ez elérhetőbb

Tapasztalat?

Köszönettel

Kalapka
    inrock 2017/10/09 19:00 (54577)
    Halló Kollégák,

de ha utána bejelentkezem a Volvowiw csoportba, akkor máris látnak, vagy hogy megy ez?

Más. Új modell jön a Polestar-tól:
    totalcar.hu/magazin/hirek/2017/10/08/mindjart_itt_az_elso_onallo_polestar-modell/
    Wildhorse 2017/10/08 15:54 (54576)
    Elvileg be tudsz úgy regisztrálni, hogy nem válik kereshetővé a neved, így ha nem akarod, akkor a kutya sem talál rád.
    Wildhorse 2017/10/08 15:53 (54575)
    Volt egy Budapest - Frankfurt - Amszterdam - Frankfurt - Budapest trippünk.

Meglepő dolgok:
    - a kocsi fogyasztását nem befolyásolja a 120-170km/h tartomány
    - 80-110 km/h között a kinti bengával képes volt 8.4-es fogyasztásra (2.0T, automata)
    - nincs nagy különbség a 95 és 99 közötti benga között - ha kint tankolok

Többen latolgatták már, hogy a hazai üzemanyag rosszabb. Nem tudom miben más, de a kocsi olyan fogyasztási adatot produkált hegy-völgyes környezetben, amit itthoni üzemanyaggal még soha nem láttam.....
    Egyébként meg hatalmas élmény volt levezetni ezt a távot.
    inrock 2017/10/08 09:39 (54574)
    Halló Kollégák,

kontakthiba lehet a gyújtáskapcsolóban, vagy kezd meghalni valamelyik elektronikai egység:

volvoforums.com/forum/volvo-s70-33/ets-light-my-1999-s70-67611/
    finyo88 2017/10/07 19:24 (54573)
    sziasztok! Tanácstalan vagyok S70-es volvon az ETS lámpa világít de hibakód nincs... Valakinek valami ötlete?
    inrock 2017/10/06 19:24 (54572)
    Halló Kollégák,

nekem úgy tűnik, mintha szólt volna a kutas a fickónak, hogy oltsa el.
    Nem oltotta el.
    Probléma?
    gegee 2017/10/06 06:18 (54571)
    Lájk!
    Én is falloszbúk/péniszkönyv nélkül igyexem élni.Bár elismerem, hogy nagyon-nagyon nehéz, de próbálom tartani magam...
    gegee 2017/10/06 06:16 (54570)
    index.hu/mindekozben/poszt/2017/10/04/soha_ne_cigarettaz_benzinkuton/

)
    Azon csodálkozom, hogy a többiek nem verték meg a benzinkutast...Lehet, hogy komoly meló lesz a kocsit kipucolni...
    FM2000 2017/10/03 21:16 (54569)
    azota nem hianyzik az ilyen jellegu hely es idotoltes.1-2 erdekes megmert adatot megosztok itt es ennyi. Arra nincs idom h egy forumon/hirfolyamban lakjak es fuggjek tole.
    Ha teccett, lajkoljatok!

S60R: hideg bekoszontevel az akksi lejtmenetbe kerult, hetrol hetre gyengebben forgatott, mig nem 2 hete mar bikaznom kellett,igy a bosch s3 70ah akksit a mult heten kicsereltem. 6honap/8200km alatt egyelore ennyi meghibasodas volt. Atlagfogyi 8.7l/100km. Akit erdekel, spritmonitor.de oldalon kovetheti az uzemeltetesi ktgeket.
    FM2000 2017/10/03 21:14 (54568)
    Egyelore en sem reggeltem feszbukra, 12 eve az iwiw kapcsan ert kellemetlenseg
    inrock 2017/10/03 18:41 (54567)
    Valszeg neked is a Facé-re kell menned.

Én csak azért lebzselek itt, mert nincs accountom. Bár lehet kellene haladnom a korral
    inrock 2017/10/03 18:39 (54566)
    Halló Kollégák,

bizony, inkább a Facé-n zajlik az élet, pont múlt héten volt egy minitali. Illetve ott van aktív szerelő, aki tud ábrákat adni.
    C 30 2017/10/02 22:36 (54565)
    Szevasztok mindenkinek.
    Új vagyok a rendszerben. Üdvözöllek benneteket. És rögtön kérdeznék is.
    Van egy 10 éves C 30-asom. Eddig semmi problémával, ment mint a golyó 250e km-t. Most is "csak" az a gondom, hogy beázik. Pilóta ülés előtt a műszerfal alatt a bal kerékíven. Valahol. És most már egyre intenzívebben. Mi lehet a gond? Gondolom, nem túl nagy a hibajelenség oka, talán valami eltömődött esővízlevezető nyílás, vagy hasonló. Tud valaki tanácsot adni, esetleg hasonlóval küszködött is? Esetleg robbantott rajzok, v. metszetek vannak valakinek? Netán olyan karosszériás, aki küzdött ilyennel?
    Köszi a segítséget
    Üdv
    FM2000 2017/10/02 20:48 (54564)
    fészbúk ?

a volvo sosem romlik el, nincs miről beszélgetni
    olyasmi mint a prius fórum
    furedinagyistvan 2017/10/02 19:42 (54563)
    Üdv Márkatársak!

Kb egy havi itt létem alatt csekély segítséget kaptam, és az itt lévő infok is gyengék. Eddig a leghasznosabb az volt, hogy a gk tulajdonos vigye márkaszervizbe vagy ehhez-ahhoz. Robbantott rajz, kapcsolási rajz sehol (kövezzetek ha mégis, csak én nem találom).
    Eddig Puntom volt. Ott szerelések- javítások leírása lépésről- lépésre, képekkel illusztrálva. Gk részegységenkénti bontásban. Alkatrészeket hirdettünk fóromon belül.
    A Volvonál, mint ha minden titok lenne, vagy mindenki megtartja magának az infot.
    Szives olvastam volna arról hogy Volvo találkozó itt vagy ott. Esetleg képekkel.Csak hogy találkozhassak márkatársakkal, műszaki dolgok megvitatása céljából.
    Szembesültem, ez van... Nekem ez kevés! Nektek jó fórumozàst! Üdv!
    Wildhorse 2017/09/30 19:27 (54562)
    Ja közben asszonyka megmutatta.

Nagyon sokan voltunk és a VAH ajándékának is nagyon örült a nyertes
    Wildhorse 2017/09/30 19:19 (54561)
    hol? mit?
    inrock 2017/09/30 10:42 (54560)
    Halló Kollégák,

és a TC is megosztotta a főoldalán
    Wildhorse 2017/09/29 21:08 (54559)
    Jaja, holnap lesz

www.facebook.com/events/488826871454121/?acontext=%7B%22source%22%3A5%2C%22page_id_source%22%3A437359566284652%2C%22action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%2C%22mechanism%22%3A%22main_list%22%2C%22extra_data%22%3A%22%7B%5C%22page_id%5C%22%3A437359566284652%2C%5C%22tour_id%5C%22%3Anull%7D%22%7D]%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

14:00 Pólus Center
    inrock 2017/09/25 20:55 (54558)
    Halló Kollégák,

most szombaton XC60 Simogató? Az új jutyúb videóban mondta Tamás, felpillantottam a facséra, semmi kiírás.
    reset 2017/09/24 12:23 (54557)
    Hello,

Volvonál lehet rendelni Európa-térképet 2002-es S80-hoz is.
    A NavTeq honlapján meg lehet nézni a cikkszámokat:

Volvo RTI P2001/MMM Europe

Media: DVD

Previous Volvo Part number: 31428072
    Volvo Part number: 31470159

Model compatibility:
    Compatible with all:
    S80 MY 2001 - 2006
    Gmattew 2017/09/24 09:31 (54556)
    Sziasztok!

Nemrég vásároltam egy 2002-es S80-ast amiben gyárilag benne van a GPS, viszont ahogy olvastam nincsen rá Magyaroszági térkép. Kérdésem az volna, hogy van-e valamilyen megoldás arra, hogy működjön a GPS magyar térképpel?

Válaszokat előre is köszönöm!
    reset 2017/09/23 09:52 (54555)
    s.r. - szerintem sunroof (napfénytetö) lesz
    inrock 2017/09/22 19:12 (54554)
    Hááát... jó kérdés. Talán bontóban, de ugye melyikben (én nem ismerek bontóst, ha valami kell, a szerelőmre bízom).
    Direkt alvázszám alapján kerestél már rá, hogy mit dob ki?

Amúgy az ajtók számának kiválasztásakor mit jelent az "S.R.", és "S.R. nélkül"?
    inrock 2017/09/22 19:09 (54553)
    Halló Kollégák,

hát nekem a hátsó oszlop felfelé törése nagyon nem tetszik. A hátulján is lenne velemi faragni való, de nem vészes. A többi rendben van. Igazából majd élőben leszek rá kíváncsi.

(meg a tapizós egérmozi sem tetszik, de erről már nyavalyogtam eleget)
    kiralyc 2017/09/22 09:01 (54552)
    Üdv Mindenkinek!

Van egy 2002 es S40 em és sajnálatos módon nincs benne isofix lehetőség. Családunk bővülése kapcsán nekünk meg egyre inkább fontos volna.
    Ahogy nézegettem a katalógus dolgokat az autóhoz két fajta volt beszerelve és az alvázszám alapján nekem a ritkábbik kellene (vagyis ami már nincs gyártásban)

itt találtam meg hogy mi kellhet

szóval ha minden igaz akkor mivel az alvázszámom utolsó 6 számjegye nagyobb mint 800000 így nekem a 30623075 számú alkatrész kellene... na ahogy néztem ilyet már nem nagyon gyártanak és nem is lehet kapni alkatrészboltokban...

Szóval szeretném megkérdezni a kedves fórumozókat hogy van e valakinek ilyen alkatrésze? Lehet e utángyártottat szerezni valahonnan?
    Bontott autóban van e valakinek ez épp feleslegben?
    Meg aztán a másik kérdésem, hogy valaki látott e már két ilyet élőben? És valóban akkora e a két alkatrész között a különbség (30618093 a még rendelhető alkatrész és a 30623075 a már gyártáson kívüli forgalomból eltűnt) hogy azok nem csereszabatosak egymással?
    Vagy egy műszaki rajza volna e valakinek az adott alkatrésztről, hogy esetlegesen legyártathassam valami szakemberrel?

Az isofix hiánya miatt nem szeretnénk lecserélni az öreg, de szeretett S40 ünket. Szóval kérném a kedves fórumozók szakértését a témában.

Előre is köszi
    Üdv Király Csaba
    gegee 2017/09/22 02:23 (54551)
    B.Gábor írta:
    Sziasztok!

S40 2005 1.6D probléma, és eléggé kellemetlen.

3. éve amint megjön a hideg idő (tavasztól őszig sohasem!), random elkezd köhögni-rángatni (mintha nem kapna naftát). Van, hogy 1,5 hónapig semmi, aztán van, hogy 5 km alatt 6szor.

Ma konkrétan 4 km alatt 3szor játszotta el, de annyira komolyan vette a dolgát, hogy le is állt.

Gurulás közben indítottam, csodásan járt mintha mi sem történt volna, aztán megint köhögött-rángatott-leállt, megint indítottam, megint csodaszépen durmolt...

Valami ötlet, hogy mi lehet?

(1-2 életesemény: generátor tavaly szilveszterkor, porlasztó idén nyáron volt felújítva, akksi tegnap lett benne cserélve)

Előre is köszi a tippeket

Hejhalla.
    Nekem Renaulton volt réges régen ilyen gond, a vége gyújtáskábel cseréje lett.Nem lehetett látni sehol semmit.Csak a takony ködös, esős időben csinálta, teljesen demonstrálhatatlanul, csak akkor, amikor ő akarta...Motor restartnál szinte mindig rendbe jött.Rühelltem.
    gegee 2017/09/22 02:17 (54550)
    És itt az új modell is:

totalcar.hu/magazin/hirek/2017/09/21/volvo_xc40/

Szerintem q jól néz ki.Tíz év múlva 10 évesen valszeg egy kiváló ajánlat lesz árban is...
    Kíváncsi lennék, mekkora a beltere.
    B.Gábor 2017/09/21 21:37 (54549)
    Sziasztok!

S40 2005 1.6D probléma, és eléggé kellemetlen.

3. éve amint megjön a hideg idő (tavasztól őszig sohasem!), random elkezd köhögni-rángatni (mintha nem kapna naftát). Van, hogy 1,5 hónapig semmi, aztán van, hogy 5 km alatt 6szor.

Ma konkrétan 4 km alatt 3szor játszotta el, de annyira komolyan vette a dolgát, hogy le is állt.

Gurulás közben indítottam, csodásan járt mintha mi sem történt volna, aztán megint köhögött-rángatott-leállt, megint indítottam, megint csodaszépen durmolt...

Valami ötlet, hogy mi lehet?

(1-2 életesemény: generátor tavaly szilveszterkor, porlasztó idén nyáron volt felújítva, akksi tegnap lett benne cserélve)

Előre is köszi a tippeket
    inrock 2017/09/21 18:54 (54548)
    Halló Kollégák,

épp olvasom a TC-n a méreteit. Hát alig kisebb, mint az XC60, az pedig (a héten láttam) alig kisebb, mint az XC90
    Yilane 2017/09/21 12:01 (54547)
    EZEN a Facebook-oldalon van egy videó az új XC40 bemutatójáról. Ha netán érdekel valakit
    inrock 2017/09/19 19:00 (54546)
    Halló Kollégák,

használt XC60 teszt:
    totalcar.hu/tesztek/2017/09/19/volvo_xc60_2.4_d4_awd_2014/
    zoli13 2017/09/18 18:34 (54545)
    Sziasztok! Engem is megbízható szerelő érdekelne de Győr, Mosonmagyaróvár Sopron környékén ha van ilyen.. ha nincs akkor ahol van!!
    Yilane 2017/09/18 07:11 (54544)
    Szia!
    Mások mobilszámát én nem adhatom meg Viszont az ottani Autóklub telephelyen bérel most műhelyállásokat, tehát ott megtalálod:

2049 Diósd, Vadrózsa u. 19.
    Telefonszám: 06-20/288-6976; 23/545-107
    inrock 2017/09/17 21:04 (54543)
    Én idén télen váltottam 10W40-ről 5W40-re. A kézikönyv szerint jó bele mindkettő, de az 5W hidegben hígabb, azaz könnyebben kenhető, ami ugye elvileg jobb a motornak. Maradok az 5W-nél.
    inrock 2017/09/17 21:01 (54542)
    Kicsit pörgess le a kommentenkben, találsz ajánlott neveket (Pest környékiek), náluk érdeklődj.
    inrock 2017/09/17 21:00 (54541)
    Halló Kollégák,

a V40-ből a T4-et felejtsd el, eléggé kihegyezett, ezért problémás darab. A 2.0, vagy 2.0T ajánlott. Nézz meg minél többet, hogy legyen fogalmad milyen a jó állapotú gép. Vásárlás előtt érdemes megnézetni.
    Mit értesz mókafaktor alatt? Ha kora reggel is kell menni valahova, semmi probléma, beülök a Volvóba, és kipihenten szállok ki. Nem is értem mit akarsz mókázni
    brata86 2017/09/17 19:52 (54540)
    S40, 1.6os,2001es évjáratba, milyen motor olaj kell?szintetikus 5w 40,vagy 10w 40? Illetve még olyan kérdésem lenne, hogy pl. télen hidegben a hűtőviz nem nagyon emelkedik, és nem is fúj nagyon meleget az autó? Ez mért lehet?
    Venci 2017/09/17 13:42 (54539)
    Sziasztok, szép napot.
    Új vagyok itt a közösségben, és van egy gondom is.
    Valamelyik gyerek kiszedte a bal hátsó ajtóból az ajtózáró gombot, és elveszett. -8 éves S40-
    Tud valaki segíteni, hol kapok ilyet?
    Köszönettel, Vendel....
    Venci 2017/09/17 13:20 (54538)
    Sziasztok, szép napot kívánok mindenkinek.
    Új vagyok itt a közösségben, és van egy kis gondom.
    Valamelyik gyerek kiszedte a bal hátsó ajtózáró gombot, és elveszett. Van valakinek ötlete, hol tudnék ilyet venni?
    Köszönettel Venci
    brata86 2017/09/17 12:31 (54537)
    Szia. Esetleg elérhetőséget tudsz Nagy Zoltánhoz, vagy a címét Diósdon? Mert eddig hiába kerestem, nem találtam. Köszönöm.
    DéeFa 2017/09/17 09:33 (54536)
    Sziasztok!

2-3 éven belül tervezett autóvásárlás okán szeretnék információkat gyűjteni.
    Jelenleg egy '93-as Citroen AX elégedett tulajdonosa vagyok. Nagyon szeretem az autót, viszont az utóbbi időben a rohadás olyan méreteket öltött, hogy lassan el kell engednem a járgányt.
    Alapjában véve a Citroen mellett motorozni szerettem volna, de mivel a kisautó lassan szétmálik alattam, úgy döntöttem inkább legyen egy olyan autóm ami nagyobb, kényelmesebb, tartósabb és (mivel a motorozásról lemondtam) amivel élmány lehet közlekedni.
    Így jutottam el a Volvohoz. Típusokat tekintve a 2000-2004 között gyártott V40 (S40 nem igazán) 2.0T, T4 modellek, illetve a 2000-ig gyártott S70/V70 típusok érdekelnének. Évente kb. 8000 km-t menne az autó.
    A fent említett autókkal kapcsolatosan érdekelne gyakorlatilag minden. Tapasztalatok tartóssággal, megbízhatósággal kapcsolatosan, fenntartási költségek, alkatrészárak, "mókafaktor" , érdemes-e itthon nézelődni vagy inkább pörgessem a külföldi oldalakat (ha igen, mely országokból lehet érdemes behozni) stb.
    Előre is nagyon köszönöm, szép napot!
    Yilane 2017/09/17 08:51 (54535)
    Nagy Zoli Diósdligeten dolgozik, fordulj hozzá nyugodtan!
    brata86 2017/09/17 08:16 (54534)
    Sziasztok.

Pest megyében (Százhalombatta, Érd, Tárnok, Diósd) Fejér megyében-Martonvásár környékén keresek volvo szerelőt, aki korrekt és jól dolgozik. Ha tud valaki ilyet kérem irjon ide, vagy email-brata86@gmail.com email cimre. Köszi
    furedinagyistvan 2017/09/17 08:16 (54533)
    Üdv Mindenkinek!
    A lepukkntan vett S40 lassan kezd életre kelni. Tud-e valaki tanácsot adni, hogy a cigivel kiégetett A oszlop újrakárpitozásához a komplett műszerfalat ki kell-e venni, és ha igen, akkor hogyan? Van-e vkinek ebben tapasztalata? Esetleg robbantott rajza? Évj:2001. Jó hétvégét minden olvasónak! Nagyi
    gegee 2017/09/16 12:16 (54532)
    Pedig én ilyesmi helyen vettem valami hasonlót (asszem a billenő lap alatti vödör volt az) és egész jó árban volt.Igaz, egy másik országban.Ezzel csak azt akarom mondani, hogy hátha lehet más szalonos csilivili helyen is megfizethető.Vagy esetleg műanyagos nem tudja megjavítani?Fontos, hogy ne kezdd el magad pillanatragasztózni, mert utána már elhajtanak.Ha jó Pesten, keresd a Hüllő kft-t a 13. kerületben.Nekem más dolgot csináltak (motornak csomagtartódobozát), jobb lett, mint a gyári volt.
    Go to topOldal: 12345678...545